Poreslav - tworzenie muzyki

Jeśli chcesz podzielić się swoimi materiałami z innymi użytkownikami forum.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Poreslav
Kontakt:

Poreslav - tworzenie muzyki

Postautor: Poreslav » 04 sie 2013, 23:00

Witam. Poreslav jest moim świeżym projektem (na razie jednoosobowym). W ramach promocji i chęci zrobienia czegoś muzycznego "na boku", oferuję zrealizowanie nagrań w konwencji średniowiecznej. Budżetowo u mnie cienko, więc nie będzie to zaskakującej jakości, oto przykład: https://soundcloud.com/poreslav/las
Mam do dyspozycji buzuki irlandzkie, flet prosty, oraz żalijkę, jednak póki co jest ona niesprawna, mam nadzieję ją niedługo naprawić.

Więcej informacji o projekcie na https://www.facebook.com/Poreslav. Jeśli ktoś chciałby nieco muzyki, niech da znać na PW :)
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)

Re: Poreslav - tworzenie muzyki

Postautor: AkiNebula_e » 04 sie 2013, 23:05

Próbka bardzo ładna i klimatyczna, ale wydaje mi się, że ten temat nie pasuje do tego działu. Proponowałbym go przenieść do Offtopic albo może lepiej Galeria. Chyba, że oferujesz nagrywanie soundtracków do gier niezależnych. W takim wypadku zwracam honor.

edit. 1 Mój błąd, nieprzeczytałem ze zrozumieniem.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 23:57 przez AkiNebula_e, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Poreslav
Kontakt:

Postautor: Poreslav » 04 sie 2013, 23:09

Nie ogarniam za bardzo "mechaniki" tego forum, w tym dziale widziałem też inne ogłoszenia. Jeśli to możliwe, to proszę o umieszczenie tematu w odpowiednim miejscu :)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)

Postautor: Dragon Kamillo » 06 sie 2013, 19:39

Próbka podoba mi się. Nawet ci to fajnie wychodzi.
Napisz jeszcze w jakich formatach robisz muzykę?
Awatar użytkownika
Poreslav
Kontakt:

Postautor: Poreslav » 06 sie 2013, 19:41

Generalnie nagrywam w Audacity, potem moge to eksportowac w wave, mp3 i jakichs innych formatach, teraz nie moge sprawdzic, jakich.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 09 sie 2013, 23:53

DOBRY klimat do rpgowych opowiastek przygodowych.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
bedziu98

Postautor: bedziu98 » 10 kwie 2017, 09:46

Sądząc po roku ostatniego posta to chyba nie aktualne ale troche mi słowiańszczyzną zajeżdża ;) za******* są

Wróć do „Zasoby - Baza”