Bazgroły Lopikola

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
N.U.E.R.H.A
Posty: 63
Rejestracja: 23 kwie 2007, 16:41

Bazgroły Lopikola

Post autor: N.U.E.R.H.A »

Taaaa, jako że na wykładach z Information Systems at Organisations strasznie mi się nudziło, to rysowałem sobie komiksy.
Wersja większa(niska jakościowo, bo powiększana): http://img697.imageshack.us/img697/9784/bazgroy1a.png
Wersja mała:
Obrazek

Sorry, że po angielsku, ale jako że jestem zdzirą na oklaski, chciałem po narysowaniu pochwalić się moją TFUrczością z kumplami z grupy(a wszyscy anglojęzyczni w mojej grupie, oprócz jednej polki).

Mam tak z kilka innych, ale jeszcze nie zeskanowałem.

Powiedzcie, co sądzicie o tym?
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 305
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:36

Re: Bazgroły Lopikola

Post autor: Sabikku »

Mwahaha. Fajne :)
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Bazgroły Lopikola

Post autor: Kalashnikov »

Usuń numerację, dodaj ramki i dawaj dalej, może coś ciekawego z tego będzie :)

I tak najbardziej rozwaliło mnie "turn on =/= turn on <awesome>" :D
N.U.E.R.H.A
Posty: 63
Rejestracja: 23 kwie 2007, 16:41

Re: Bazgroły Lopikola

Post autor: N.U.E.R.H.A »

Kalashnikov pisze:Usuń numerację, dodaj ramki i dawaj dalej, może coś ciekawego z tego będzie :)

I tak najbardziej rozwaliło mnie "turn on =/= turn on <awesome>" :D
Wiesz, po prostu postanowiłem to zrobić trochę w stylu oliko(bundz.prv.pl), stąd ta numeracja. Ramki uznałem za nie potrzebne.

a z tym "turn on =/=turd on <awesome>" też mam komiks zrobiony ;] To był wykład z Human-Computer Interaction i było o komendach głosowych, że program mógłby odebrać"computer recognise speech" jako "computer wreck a nice beach". I wpadł mi do głowy pomysł z tym, że analogicznie by było "turn on" jako "turd on" :D i zrobiłem komiks, jeszcze dziś to zeskanuję i wrzucę.
ODPOWIEDZ