[Manga]Magic of Stone-Rumble Fighter

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcos
Posty: 124
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:36
Lokalizacja: Lubin

[Manga]Magic of Stone-Rumble Fighter

Post autor: Marcos »

Magic of Stone-Rumble Fighter


Opis:
Komiks opowiada o losach 2 przyjaciół, którzy ruszają w świat na poszukiwania magicznych kamieni, które zwiększają moc posiadacza. Na swojej drodze spotykają wiele przeszkód, wrogów i zdobywają nowych przyjaciół. Lecz to dopiero początek całej przygody ^^ Resztę dowiecie się czytając Magic of Stone!!!

Może ktoś kiedyś zrobi grę na podstawie tej mangi :)

Nowe strony dochodzą co jakiś czas. Spokojnie, Virtual World nadal będzie kontynuowane!

Credits:
Szkic/Fabuła/Tekst - Marcos
Lineart 1st okładki - Ice Cube
Tłumaczenie na j. angielski - Gubiak
25% pomysłów - OGP
65% pomysłów - Marcos
10% pomysłów - Inni

Kontakt:
Brak

Numer 1
Okładka TOM 1: KLIK
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ostatnio zmieniony 17 lut 2013, 11:13 przez Marcos, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Foxik
Posty: 139
Rejestracja: 20 sty 2010, 15:30
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Manga]Magic of Stone-Rumble Fighter

Post autor: Foxik »

Magic of Stone - Magia kamienia ?? WTF?!


Nie czepiając się już tytułu: Kreska na prawdę niezła. Spodziewałem się czegoś... gorszego szczerze mówiąc. Świat też wygląda całkiem fajnie. Nie podoba mi się jednak kilka rzeczy:
1. Rozmieszczenie okienek. Mangę strasznie niewygodnie się czyta od lewej do prawej
2. Scenariusz. Przedstawiłeś w strasznie przyziemny sposób cały świat. Chociaż ... mogło być gorzej.
3. Dialogi. No .... po prostu nie stoją na za wysokim poziomie.


Czyli tak, porównując do profesjonalnych mang dostałbyś ode mnie 4/10. Jednak dobrze wiem, że to tylko Doujin, tak więć dostajesz ode mnie mocne 7.5/10
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: [Manga]Magic of Stone-Rumble Fighter

Post autor: Mikisi »

Od ujrzenia tytułu wiedziałem, że będzie to miało chociaż najmniejszy związek z Rumble Fighterem. :D (chociaż na początku myślałem, że to przypadek, że jest ten sam tytuł. ;P) No kreska, i ogólnie grafika jest prawie, że genialna. Co do dialogów - "wiem, że ukradłeś mi je!", a to powinno być "wiem, że mi je ukradłeś. :P Czekam póki co na więcej.
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Marcos
Posty: 124
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:36
Lokalizacja: Lubin

Re: [Manga]Magic of Stone-Rumble Fighter

Post autor: Marcos »

@Foxik
Tak, tak "Magia Kamienia" ^^ Prawdę mówiąc ten tytuł wymyśliłem mając hmmm... około 13-14 lat :P (Teraz jak coś w kwietniu 19 skoczy) A więc to troszkę dawno temu było :P
Ale robiąc remake tego właśnie komiksu stwierdziłem, że niech taki tytuł zostanie ;]
Ma to w sobie coś :)

Mówiąc o kresce, stylu rysowania itp. to przez rok zrobiłem ogromne postępy (dokładniej na przełomie 17-18 roku życia). Ale wciąż chcę się rozwijać, wciąż chcę wymyślić i udoskonalić swój styl rysowania.
1. Rozmieszczenie okienek. Mangę strasznie niewygodnie się czyta od lewej do prawej
Ojjj... uwierz mi, na innych forach skarżyli się, że niewygodnie się czyta od prawej do lewej. Dodawali też do tego, że jesteśmy w Polsce i po co rysować w takiej kolejności jak w Japonii :P
2. Scenariusz. Przedstawiłeś w strasznie przyziemny sposób cały świat. Chociaż ... mogło być gorzej.
Możesz jaśniej?
3. Dialogi. No .... po prostu nie stoją na za wysokim poziomie.
Ćwiczę, ćwiczę i jeszcze raz ćwiczę ;]

@Mikisi
Fajnie, że ktoś tu wie co to jest Rumble Fighter :D
Ostatnio zmieniony 28 lut 2011, 13:54 przez Marcos, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: [Manga]Magic of Stone-Rumble Fighter

Post autor: Fear »

Jedyne zastrzeżenia to infantylne dialogi i czytanie od lewej do prawej strony (przyzwyczajenie do mang ;)

Good job!
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Marcos
Posty: 124
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:36
Lokalizacja: Lubin

Re: [Manga]Magic of Stone-Rumble Fighter

Post autor: Marcos »

Jejku! To już tyle czasu minęło, od ostatniego posta... Dziś dodaję 4 kolejne strony ^^ A już za jakiś czas, drugi odcinek!!! :D Tym razem nie będziecie musieli tyle czekać xD

11
12
13
14
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [Manga]Magic of Stone-Rumble Fighter

Post autor: Rahim »

O łoł, będzie tego więcej?:D
Kurcze z przyzwyczajenia stwierdzam że może lepiej by się czytało od prawej do lewej.
ODPOWIEDZ