Prace Daisetsu

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Klonoa »

Rave pisze:Jak dla mnie to OK, tylko ta dziewczyna wygląda jakby się miała zaraz przewrócić.
Kwestia perspektywy jaka zostala wykorzystana dla tej pracy. Czesto stosowana w roznego rodzaju anime ^^
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Wyklęty
Posty: 100
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:30

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Wyklęty »

Jak dla mnie praca całkiem fajna i przyzwoita, jedynie do czego bym się czepiał to może ta głowa. Mam wrażenie jakby totalnie brakowało jej szyi. :lol:
Gra w produkcji:

*Hakerski Wyścig*

Gatunek:
*Przygodowe*
*Logiczne*
*Komedyjne*

Planowany czas ukończenia:

Sam biedny Bóg jeden wie kiedy xD

Kilka cytatów które tak jakoś mnie zaciekawiły: http://wklej.org/id/1555547/
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Prace Daisetsu

Post autor: GameBoy »

Twarz jest strasznie malutka w porównaniu do reszty głowy. Dziwne wrażenie to sprawia.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Kleo »

Biust jest do niczego, wygląda jak woreczek z kamieniami podwieszony pod szyją. ;)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Dragon Kamillo »

A może to są kamienie XD.

Mi się jeszcze wydaje, że ta dalsza ręka jest mimo wszystko ciutkę za mała. A róże to chyba jakieś genetycznie modyfikowane czy cuć - są wielkie XD ale to chyba taki zamysł był.

Ale w sumie to mi się podoba. Na pewno lepiej mi się na to patrzy niż na to co jest zrobione w 100% na komputerze, ale tym się nie przejmuj - po prostu nie trawię za bardzo komputerowej grafiki innej jak pikselart.
Awatar użytkownika
Daisetsu
Posty: 68
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:29

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Daisetsu »

Ale odzew O.O

Necromo - Na początku myślałem, że to głównie o rozmiar chodziło, ale najwidoczniej jest więcej defektów, o których nie wiedziałem :p.

kMarek - Wiesz, perspektywa żabia. Teoretycznie nie powinno być jej widać [chyba :)].

GameBoy - Głowę chciałem trochę sprowadzić do lekkiego widoku z góry. Ale najwidoczniej w te perspektywie wygląda to strasznie - czyli tak jak widać :).

Kleo - O kamiennym biuście to jeszcze nie słyszałem :p.

Dragon Kamillo - Może i trochę skamieniał XD. Lewa ręka jest mniejsza, bo miała być bardziej oddalona, ale wyszło jak wyszło. Ta, zmutowane róże zdecydowanie zdominowały przestrzeń XD.
Dla mnie pixelart zawsze był taką "chirurgią" - skala bardzo micro :). A tak to jak widać, raz dam komputerowy a raz ołówkami.

Obrazek

A ten akurat jest komputerowy. To fanart z IF z gry Hyperdimension Neptunia.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Prace Daisetsu

Post autor: BH Daimaouji »

Um brakuje trochę więcej nagości* w twoich pracach

* - Pisiąc "nagości" chodzi mi o stanik i majtki, czy chociaż pokazywanie nagiego brzucha, nie koniecznie 100% nagości, żeby było od 7 lat maximum
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Klonoa »

@Daimaouji,
W tej pracy to jest akurat wina samego konceptu postaci jaki zostal uzyty w grze hah. Najwidoczniej mamy tutaj kogos kto pogrywa w gry gdzie dla kobiet zasada "im mniej pancerza, tym lepsza obrona" dziala dla jego oczu bardzo dobrze :lol:
Less Less Arte
Obrazek
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Prace Daisetsu

Post autor: BH Daimaouji »

Klonoa pisze:@Daimaouji,
W tej pracy to jest akurat wina samego konceptu postaci jaki zostal uzyty w grze hah. Najwidoczniej mamy tutaj kogos kto pogrywa w gry gdzie dla kobiet zasada "im mniej pancerza, tym lepsza obrona" dziala dla jego oczu bardzo dobrze :lol:
1.Wiesz że mogłeś dać tylko BH nie?
2.? Co? Mówiłem ogółem
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Klonoa »

Ja sie nie czepiam ani cos. Po prostu humor mi sie poprawil jak zobaczylem ten post z narzekaniem o nadmiarze ubran hahah ^^

Zeby nie bylo kompletnego offtopu moge wtracic co do najnowszej pracy, ze nogi nawet w mandze sa przewaznie dosyc proste, a wyginaja sie zaleznie od specyficznej perspektywy. Troche malo moze byc takze zgiec czy zagiec(jak zwac tak zwal) na plaszczu ^^
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Daisetsu
Posty: 68
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:29

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Daisetsu »

Ech, a wy już o jednym myślicie XD. Ne ecchi kiedyś przyjdzie pora, ale nie wiem kiedy - z pozami należałoby trochę więcej poćwiczyć.

No, fałd na płaszczu mogło być więcej, ale nie chciałem też stworzyć wrażenia zbyt luźnego materiału.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Prace Daisetsu

Post autor: BH Daimaouji »

Klonoa pisze:Ja sie nie czepiam ani cos. Po prostu humor mi sie poprawil jak zobaczylem ten post z narzekaniem o nadmiarze ubran hahah ^^
No co, lubie nagość poprostu :oops:

Daisetsu - Ecchi? (patrzy w google) Ta, Ecchi ^^
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Klonoa »

@Daisetsu,
Jezeli boisz sie otrzymania efektu zbyt pofaldowanego ubrania mozesz popatrzec na internecie na prace innych osob w jaki sposob i ile tworzy sie fald na plaszczach, koszulach etc. bo naprawde jest to bardzo przydatna rzecz.

Nie ma tez lepszego nauczyciela niz to co mamy na sobie ubrane my albo ludzie obok ^^

@Daimaouji,
Ludzie potrafia mi poprawic humor przed powrotem do pracy ^^
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Daisetsu
Posty: 68
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:29

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Daisetsu »

Obrazek

Wesołego Halloween :)

Znowu nagromadziło się obowiązków uczelnianych przez co jest coraz mniej czasu na twórczą pracę...
Awatar użytkownika
Wyklęty
Posty: 100
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:30

Re: Prace Daisetsu

Post autor: Wyklęty »

Te nietoperze może trochę słabiej wypadają ale reszta całkiem, całkiem. Świetna robota ;]
Gra w produkcji:

*Hakerski Wyścig*

Gatunek:
*Przygodowe*
*Logiczne*
*Komedyjne*

Planowany czas ukończenia:

Sam biedny Bóg jeden wie kiedy xD

Kilka cytatów które tak jakoś mnie zaciekawiły: http://wklej.org/id/1555547/
ODPOWIEDZ