Graphic

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Nie chciało mi się poprawić tych bocznych ścian ,których nie powinno być widać wtedy by wyglądało normalnie... może spróbuję coś poprawić no chyba ,że ravenone powie ,że jest ok.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Graphic

Post autor: Rave »

Grafika faktycznie wygląda jak jakiś render. Już lepiej by było odpalić Blendera i w nim wymodelować, przynajmniej by to ładniej wyglądało.

A prerenderowane tła mogą być piękne, spójrzcie na Bastiona czy Transistora.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Właściwie to jest render... to nie istotne nie mogę znaleźć dobrego kąta by było ok musiałbym przerobić boczne ścianki w gimpie. Na razie nie mam weny.
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Graphic

Post autor: Venesard »

@McLaren Na starcie od razu napiszę: NO OFFENCE.
Tak jak twoje charactersy są tak świetne że ciężko od nich oderwać oczy, tak odnoszę wrażenie że do budynków się nie przykładasz. Lubię sobie czasem pobazgrać coś w Gimpie, a efekt czterech godzin rysowania jest taki:
Spoiler:
Dla porównania:
Spoiler:
Jeśli chcesz mogę pomóc przy budynkach do WA, bo mi znowu kiepsko wychodzą charsety. Posiadam oczywiście też moją wersję areny bez tła. Nie roszczę sobie do niej praw ze względu na użycie grafik twoich orków i flag, ale to jedynie w celach porównawczych. Nie zamierzam też jej użyć w moim projekcie, jeśli będę potrzebował to stworzę inną. Jedynie jeśli ravenone będzie chciał skorzystać to mogę mu wysłać plik do dodania do tilesetu.
Tak jak już pisałem: NO OFFENCE.
Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

No... gęba mi opadła:D Muszę Podszkolić się chyba w gimpie lepiej bo w paint nie mam takich możliwości chodź powiem ,że w paint lepiej mi się rysuje chary.
Słuchaj napisz do ravenona ,że pomożesz zrobić wioskę orków ja robię chary mam jeszcze kilka do zrobienia...
Ps. a namiot orków dasz radę dopieścić?
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Graphic

Post autor: Venesard »

Już gadałem z ravenonem, wioską orków już się zajmuję :)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Aha no to super:) To będzie wystrzałowa gra:)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Graphic

Post autor: Dragon Kamillo »

Mi się chyba bale McLarena bardziej podobały, te od venesarda są jakieś rozmazane i płaskie.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Graphic

Post autor: GameBoy »

Ja wolę przeróbki pali.

Doczepię się jednak podłoża - w grach 2D taka ziarnistość i duża ilość kolorów na kratkę wygląda bardzo paskudnie, szczególnie ziemia na arenie.
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Graphic

Post autor: Venesard »

@GameBoy tło dodałem tylko dla picu i jakiegokolwiek porównania, wersja którą otrzymał ravenone była na transparentnym tle ;-)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Obrazek

Moje nowe arcydzieło Orkowy Szaman:) Koncept czyli obrazek przysłał mi ravenone bym mógł według niego zrobić chara:) Po długim czasie udało się i jestem z niego bardzo zadowolony:) największy problem miałem z animacją laski ale przeszedłem się z miotłą i wiedziałem w jaki sposób ma to wyglądać:D Fakt ręka może przy lasce jest dziwnie animowana ale reszta jest jak w najlepszym porządku:) Char delikatnie ''podryguje'' podczas chodzenia a to wszystko po to by był lepszy efekt chodzenia i animacji:) Jak było ustawione wszystko prosto brakowało mi tego efektu, wszystko było sztywne na baczność ale udało mi się i wygląda nieźle:)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Graphic

Post autor: Dragon Kamillo »

A może tak gifik z prezentacją animacji ruchu, bo tak po suchym charactersie (i to jeszcze zakodowanym) ciężko coś powiedzieć. W sumie możesz wrzucać same gifiki, wtedy nie będzie już potrzeby wrzucania tu charactersów.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Nie wiem jak się robi gifki... ale zobaczę... ;) Wszystko będziecie mogli zobaczyć w grze ravenona w całej okazałości:)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Obrazek

Wrogi ork z plemienia czaszki. Zrobienie jego zajęło mi trochę czasu ale to dla mnie przyjemność:)
Ork wyposażony jest w naramiennik z kolcami i ciężki bojowy topór. Charakterystyczne znaki plemienia czaszki są barwy czerwone , ''kogucie'' fryzury czyli irokezy i kozie bródki.
Mam nadzieję ,że się podoba:)

Flagi plemion:
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Obrazek

Dziś skończyłem mrocznego maga orka :) Jest świetny:) Sam z siebie jestem dumny:) Obrazek z prawej strony od mojego chara został nadesłany przez ravenona.

A i jeszcze mała niespodzianka animacja czaru:)

Obrazek

Pragnę przypomnieć wszystkim ,że Zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich grafik i nie wyrażam zgody na zamieszczanie, kopiowanie, edytowanie oraz wykorzystywanie ich w grach bez mojej wiedzy i zgody.
ODPOWIEDZ