Graphic

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Noruj »

Brawo! Fajne :)
Tylko jakby mu się głowa "spłaszczała" jak klęka : )
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Dzięki:)
Głowa mu się płaszczy miało to wyglądać ,że pochyla głowę ale co tam:)
Potwór też nie jest najlepszej jakości zrobiłem go na szybko :)

Niedawno otrzymałem wiadomość od Venesarda kolegi utalentowanego zarówno jak ja a nawet i lepiej:) Wspólnie robimy grafikę do gry Ravenona Wrota Arkany Geneza pewnie już o tym wiecie...
Venesard będzie publikował swoje grafiki robione do gry w moim temacie:)
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Graphic

Post autor: Soul »

No dobre McLaren, widać coraz więcej skilla w kolejnych pracach. Te ostatnie orki magi, to użyłbym sam w mojej grze, gdybym robił grę o orkach :D
Ostatni mroczny mag to na prawdę kawał dobrej roboty, no ten jego summon to już nie koniecznie XD
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Graphic

Post autor: Venesard »

Przykłady namiotów do orkowej wioski. Zamieszczam tylko dwa przykłady, plik graficzny zaprojektowałem tak że elementy i kolory można dowolnie dobierać.

Obrazek

5 sekund później:

Obrazek

Byłem zmuszony napisać ERROR ze względu na upload złych obrazów. Pozdro dla kumatych.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2015, 13:29 przez Venesard, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Athanor »

Venesard pisze:Przykłady namiotów do orkowej wioski. Zamieszczam tylko dwa przykłady, plik graficzny zaprojektowałem tak że elementy i kolory można dowolnie dobierać.
[img]ERROR%20404%20occured%20because%20of%20laziness[/img]
5 sekund później:
[img]ERROR%20404%20occured%20because%20of%20laziness[/img]
Error z powodu lenistwa? wat?

łoaaa, piękne są! Propsy, a od wewnątrz też są?
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Venesard bardzo ładne szałasy:)
Ravenone pewnie zadowolony:)
Ja jutro zabieram się za robienie orków miejskich:)
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Graphic

Post autor: Venesard »

ravenone nie zlecił mi póki co wnętrz, ale mam i na nie fajny pomysł :)
Jeśli zleci - możecie być pewni że tu się pojawią.
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: Graphic

Post autor: ravenone »

No chary + namioty wymiatają. Moje zmartwienie jest teraz takie, że inne rzeczy będą przy tym odstawać:P
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: Graphic

Post autor: Prometherion »

Od dawna "wizytuję" ten wątek, jesteś bardzo dobrym charseterem, moźliwe że zgłoszę się do ciebie z prosbą:)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

A dziękuję bardzo:) Bardzo dobrym... nie powiedziałbym czasami przy charach są niedociągnięcia...
Jak będę miał trochę więcej czasu i chęci, motywacji to może coś dla Ciebie zrobię;)

Ok dość tego ględzenia. Przedstawiam państwu orka obywatela:

Obrazek

W następnej kolejności będzie kobieta ork obywatel, mam już zrobiony przód i powiem ,że wygląda dość komicznie... podobna jest do Fiony ze Szreka :D Niedługo wam ją przedstawię:)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Miałem dużo spraw do załatwienia i w wolnej chwili robiłem obiekty 3d, lochy i pradawną świątynię.
Dziś powróciło mi natchnienie i mam coś dla was do pokazania:) Animację kolejnego czaru mrocznego maga orka. Niestety nie mogłem dodać całego gifa... maksymalnie 2megabajty a mój miał 8, nieważne podzieliłem to na dwie części:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję ,że się podoba:)
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 819
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Graphic

Post autor: Kryzz333 »

Animacja nekromancka lepsza od wężowej, ale w obu nie podobają mi się jednolite czarne pęknięcia w ziemi.

Ale ogólnie zacnie.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Jednolite czarne pęknięcia w ziemi... to mało istotne. Podczas wyświetlania animacji w grze na tle kreski nawet nie zauważysz. Tylko ten kopiec po dłoni trzeba by było przerobić w zależności od tekstury gleby na której będzie wyświetlana jak i samo monstrum troszkę trzeba dopieścić bo wygląda beznadziejnie...

Nie mam pomysłów na kolejne czary animacje myślę ,że po tych będzie walka już z mrocznym.
Mam do zrobienia jeszcze kilka postaci orków i czegoś innego niedawno zleconego mi przez ravenona.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Graphic

Post autor: Rave »

McLaren, ty dalej robisz w Paincie, tak? Jeśli tak, to bym polecał przesiąść się na GraphicsGale który to jest 100x wygodniejszy od Painta jeśli chodzi o zabawę pikslami ;) i też jest darmowy. Dodatkowo ma onionskining i obsługę/podgląd na żywo animacji, co cholernie się przydaje.

Do animacji w gruncie rzeczy nic nie mam, po za tym, że jest za mało płynna, aż się prosi o zrobienie klatek pośrednich, szczególnie przy "łapie".
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Tak w paint:) No ciekawy program ale jak już to wolałbym nauczyć się lepiej w gimpie lub photoshopie.
Zobaczę co to za program;)

Wiem... do tej łapy przydałoby się parę dodatkowych klatek ale na razie nie mam ochoty się w to bawić... Dziś wyjeżdżam do pracy nie będzie mnie przez długi czas, będę bez laptopa i internetu...
Pozdro:)
ODPOWIEDZ