Graphic

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Witam ponownie:) Już przyjechałem z pracy:P W czasie wolnym napisałem dużo pomysłów do moich gier więc uważam ,że czas bez laptopa nie został zmarnowany:) No fakt faktem pewnie bym zrobił parę nowych grafik ale to co wymyśliłem jest bezcenne:) OK dość tego pisania z resztą co was to obchodzi :D Myślę ,że w najbliższym czasie opublikuję nową grafikę:)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Mała przeróbka dla Noruj'a
Obrazek
Postać nie biegła do przodu i do tyłu teraz to już zmienione czekam na opinie Noruja.
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 957
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Graphic

Post autor: Powczan »

Możesz spokojnie zrobić trzyklatkowy bieg (bez "stojącej" klatki), ta animacja prawdopodobnie i tak będzie używana tylko przy chodzeniu bieganiu. Btw, mi się wydaje, czy postać przebiera ciągle tą samą nogą przy ruchu w bok? :P (edit: wydaje mi sie)
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Nie... zdaje Ci się zobacz jedna noga jest ciemniejsza i z tyłu:P :)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

iv.pl darmowy hosting zdjęć... nie polecam, naciągacze żądają kasy bo w przeciwnym razie skasują wszystkie Twoje obrazki...
Teraz publikuję swoje prace na portfolio.
Tutaj będę pokazywał niektóre z moich prac na razie na tym darmowym hostingu... dopóki nie znajdę coś lepszego...

Przedstawiam państwu niebieskiego utopca , użyczam go ravenonowi do gry WA Geneza.
Pragnę przypomnieć ,że Zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich grafik i nie wyrażam zgody na zamieszczanie, kopiowanie, edytowanie oraz wykorzystywanie ich w grach bez mojej wiedzy i zgody. Ravenone może wykorzystać postacie tylko do jednego projektu jakim jest Wrota Arkany Geneza.

Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Graphic

Post autor: Adrap »

To usuń go z podpisu :P

Sprite nawet spoko tylko dziwne są nogi.
Zarówno animacja jak i "gradientowe" cieniowanie przy kroku w górę i dół.
Przynajmniej tak to wygląda.
@dół
aha
Ostatnio zmieniony 03 sie 2015, 18:30 przez Adrap, łącznie zmieniany 1 raz.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

To nie Sprite (chochlik) to utopiec nie ma stóp tylko płetwy i krzywe nogi. Gdyby był to chochlik z pewnością by miał normalne nogi.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Graphic

Post autor: Rave »

Ja polecam imgur, 100% darmowe.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Imgur darmowe darmowe? ja już znam te ich darmowe... ale spróbować nie zaszkodzi;) dzięki Rave:)
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Graphic

Post autor: Venesard »

Potwierdzam, imgur jest całkowicie darmowy i nie usuwają ci plików bez twojej zgody :)
A co do utopca.. to nie podoba mi się. Taki nijaki.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Witam wszystkich, z pewnością mnie nie pamiętacie ;P Postanowiłem oderwać się od grafiki 3d i zrobić nowego chara :) Mianowicie Geralta z Rivii

Obrazek

Postać chodzi lewo, prawo, góra, dół. Ubrana jest w kolczugę skórzane buty i rękawice. Wzorowałem się na zbroi Wiedźmińskiego Cechu Niedźwiedzia (moja ulubiona w grze ;). Po za tym jak na Wiedźmina przystało ma na plecach dwa miecze jeden na potwory a drugi na ludzi ;)

Muzyczka dla klimatu;)
https://youtu.be/aH7r8P4LmvY

Pragnę przypomnieć wszystkim ,że Zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich grafik i nie wyrażam zgody na zamieszczanie, kopiowanie, edytowanie oraz wykorzystywanie ich w grach bez mojej wiedzy i zgody.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Już dawno nic nie wstawiałem ;) Chciałbym się z wami podzielić paroma renderami budynku najemnika, który tworzyłem przez pewien czas do swojej modyfikacji (Gothic2NK). Jedenastoletni projekt zawiesiłem z paru powodów. Nie ma co ukrywać, mapowanie obiektu prosi się o pomstę do nieba XD niemniej jednak chciałbym pokazać wam kilka screenów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tekstury, które użyłem pochodzą z pierwszej części Gothic'a.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 819
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Graphic

Post autor: Kryzz333 »

Fajne. Podoba mi się złożoność. W Gothic rzadko kiedy były budynki wielopiętrowe czy o skomplikowanej bryle.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Od niedawna pewien forumowicz o nicku Witcherek01 namówił mnie do pomocy przy swoim projekcie... zważywszy na to, że jestem fanem Wiedźmina poszło mu to dość szybko, ponieważ grę, którą tworzy ze swoim zespołem opowiada o jednym z łowców potworów. Gra nosi tytuł Wiedźmin Kres Cechu. Muszę przyznać, że Team dogaduje się bardzo dobrze i panuje u nich miała koleżeńska atmosfera. Byłem pod wielkim wrażeniem gdy otrzymałem wersję demo ich projektu. Postanowiłem zrobić im kilka grafik (Titles, Characters oraz hud) z którymi chciałbym się z wami podzielić.
Grafika tworzona jest pod wersję RPGVX. Zapraszam do oglądania.

Obrazek

Ps. Autorem loga ''Wilczy Miot'' nie jestem, jest nim członek zespołu o nicku B.N.F
Tapeta pochodzi z gry wiedźmin :) ja jej nie zrobiłem, później wstawię link dla was do pobrania.
https://i.imgur.com/kH8zcvs.jpg


A tu tradycyjnie moje characters'i Ludzie Barona.

Obrazek

Obrazek

Na samym początku wersji demo rzucił mi się nie pasujący hud gry. Postanowiłem go zmienić na bardziej rysunkową wersję i udało się.

Pragnę przypomnieć wszystkim ,że Zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich grafik i nie wyrażam zgody na zamieszczanie, kopiowanie, edytowanie oraz wykorzystywanie ich w grach bez mojej wiedzy i zgody.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2019, 16:55 przez McLaren, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Crashykk »

Strasznie brzydko wyglada to laczenie w tle huda.

Obrazek

Chary mi sie podobaja. Ladnie wygladaja i sa spojne. Title taki okej. Nijak sie nie wybija, ale tez nie jest brzydki. Jakos dziwnie mi wyglada tylko ta czerwona poswiata za logiem, ale to moze byc tylko moje zdanie.
ObrazekObrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ