Zabawy z gitarką

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: Zabawy z gitarką

Post autor: INRE »

soul.locust - dzięki za rady :-)
1. Po pierwsze zwiększ mase! Nie no powaga, metalowy gitarzysta ma wyglądać jak Neandertalczyk, a nie jak jakiś Szwajceżeber / Suchoklates XD Widzę że McLaren w temacie :D
Ehhh... się czepili XDDD
Co do metalowych gitarzystów, to nie wiem czy poważnie piszesz, ale wierz mi, że większość z nich wygląda normalnie. Nie są to z reguły jakieś przypaki. Ja tam nie robię się na metalowca, mogę wyglądać nawet jak discopolowiec...
A tak na poważnie, to nie chodzi o to, że ja nie chcę zwiększyć masy, tylko po prostu nie jestem w stanie (próbowałem wszystkiego) XD
Trochę jałowo grasz, bez emocji (konkretnie agresji :twisted: ), ale sam wiesz że bardzo dobrze grasz (technicznie) i nie muszę Ci tego mówić :wink: Zobacz na tego ziomka
Nom, to już mówiłem. Następnym razem będzie więcej emocji (nie w graniu, tylko na ryju, bo chyba o to chodzi) XD
Technicznie nie wiem czy dobrze, może utwór był pod tym względem prosty
Bez przeginania pały... Jeżeli to jest jego pasja to akurat jego postura jest totalnie bez znaczenia. Wygląda jak wygląda, ja też jestem huderlak a czasem robie i te rzeczy które do huderlaków raczej nie pasują. Liczy się talent i pasja, wygląd to tylko ocena książki po okładce.
Nie no, spoko. Ja się nie obrażam. Normalne, że wstawiłem filmik, więc ten kto ogląda, to odbiera to za pomocą wzroku przede wszystkim.
Inre, a może byś coś swojego zagrał? Nie wiem, może jakieś impro?
Właśnie składam coś swojego, już mam kilka motywów, które chcę jakoś ładnie posklejać i zagrać jako "utwór". Samą improwizację też może za jakiś czas wstawię.

Na ten moment jeszcze, chcę się pobawić w covery, chociaż pewnie zaraz mi się znudzą.
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: Zabawy z gitarką

Post autor: INRE »

Zabawa z łączeniem kilku ścieżek XD
https://www.youtube.com/watch?v=dIlB021XJfw


W najbliższym czasie wrzucę parę swoich motywów.
Już prawie gotowe, tylko zmontować ładnie...

EDIT.
Motyw 1
https://soundcloud.com/ernest-zaj-czkowski/motyw-1

Motyw 2
https://soundcloud.com/ernest-zaj-czkowski/motyw-2
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: Zabawy z gitarką

Post autor: INRE »

Witam. Długo nic tu nie wstawiałem i chciałbym pokazać swoje postępy.
Zapraszam do oglądania, słuchania, komentowania, subskrybowania itd. itp :-D
Pierwszy post zaktualizowany, a tu wrzucam najnowsze:

Metallica - ...And Justice for All Medley
Spoiler:
Mój Riff 2
Spoiler:
ODPOWIEDZ