Venesard się nudzi.

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Klonoa »

Jak mam byc szczery to nie do konca rozumiem jak te trzy (prawdopodobnie) stalowe plytki na lewym ramienu sie utrzymuja. Chodzi mi bardziej o to, ze nie widac gdzie ten pasek/sznur jest uczepiony-- chyba ze pod tym kawalkiem plachty jest skorzany pasek ukryty, do ktorego jest uczepiona reszta.

Zaprezentuje o co mi chodzi w ponizszym szkicu.
Spoiler:
To jest chyba najlogiczniejsze wytlumaczenie jak wymienione przezemnie elementy trzymaja sie w kupie. Mam nadzieje ze szkic jest wystarczajaco czytelny ^^;

Wiem ze to sa juz naprawde wielkie detale dotyczace konstrukcji jakiegos pancerza czy ubioru, ale nie moge sobie odpuscic ciekawosci jak jest to wszystko zlozone w calosc. Dodatkowo-- fajnie by bylo jakby symbol na tej broni dwurecznej bylby obrocony o 90stopni. Jezeli trzyma on te bron w poziomie to wtedy symbol bylby momentalnie rozpoznawalny, a tak to komukolwiek mogloby chwile potrwac rozpoznanie go jezeli jest to jakis naprawde wazny element :)
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Zrobiłeś czytelny szkic i trafiłeś w sedno, miałem identyczny pomysł na te paski :)
Co do symbolu na broni to wyobrażałem ją sobie bardziej jako trzymaną jak kostur, wtedy symbol ma właściwe położenie.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Klonoa »

Tego typu orez przypominający wyglądem pike i trzymany jako kostur? Nie jestem pewien jak sobie wyobrazić efektywność tej broni widzac latwosc blokowania atakow jeżeli bylaby ona faktycznie uzywana jak kosa czyli glowne ataki opieraly by sie na zamachu z boku i ewentualnie od góry. Naturalnie pchniecia bylyby o wiele cięższe do zblokowania, ale cala pozostalosc wydaje sie... dziwna w kompozycji.

I nie wiem dlaczego autokorektura istnieje na tym laptopie i nie mam pojęcia jak ja wylaczyc. Przepraszam za irytujący widok polskich znakow w niektórych słowach, a w drugich nie :/
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Postanowiłem wyjść ze swojej strefy komfortu i porysować tematykę której do tej pory nie ruszałem. Stworzyłem sobie listę 36 mniej lub bardziej przyjaznych mi tematów i raz w tygodniu będę wrzucał nową pracę. Pierwszym tematem była "Wiosna". Postawiłem na environment, niestety kompozycja u mnie wciąż leży :/
Obrazek
Usunięty

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Usunięty »

Tak szczerze to mnie podoba się ta praca właśnie taka jaka jest. Lubię zielony kolor, a ty go przedstawiłeś w miły dla mojego oka sposób. :-D
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Klonoa »

O dzwio nie pacne tutaj arcydlugiego posta jak to mam w swoim zwyczaju ^^;

Jak dla mnie to wydaje mi sie, ze trawa miejscami jest troche zbyyt ciemna mimo, ze to jest wschod slonca. Wszystko powinno byc troszeczke cieplejsze i pelniejsze zoltego koloru jak na wiosne, ktora oznacza.. jezeli sie nie myle... odzywienie. Wydaje mi sie ze naprawde fajnie by to wtedy wygladalo jakby jeszcze pierwszy plan bylby rozmyty i skupial uwage widza na cieplym kolorze wschodacego slonca i zlocistego padajacego swiatla na te pola ^^
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

@EnterVPL cieszę się że się podoba :D
@Klonoa przeszło mi to samo przez myśl ale obawiałem się przesycenia obrazu jednym kolorem :)
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Miałem wrzucać prace raz w tygodniu, ale uczelnia pokazała mi że nic z tego :/
Kolejnym tematem na mojej liście jest "Portret". Spędziłem nad nim lekko ponad 10 godzin, ale to mój pierwszy portret w życiu :) Chętnie przyjmę wszelkie rady i sugestie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Diablo »

No, dla takiej Pani to bym się nauczył robić portrety :lol:

VenesArt - genialne :-D

Nie znam się na grafice, rysowaniu itd., ale zdecydowanie robi wrażenie i można pomyśleć, że to zdjęcie :-D
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Do zdjęcia to jeszcze daleka droga, ale dzięki :)
VenesArt to pomysł mojego brata :D
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Klonoa »

Bardziej sie chyba orientuje w klimatach fantasy i stylu kraju wschodzacego slonca, ale na moj gust dlon wydaje sie za mala porownujac do glowy/twarzy. Zazwyczaj nasza otwarta dlon powinna "zaslaniac" cala nasza twarz, a tutaj odnosze te wrazenie jakby ona byla ciut za mala.

Dodatkowo szyja wydaje sie byc.. plaska? Nie widze dokladnie bo z telefonu odpisuje
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Dłoń jest w skali 1:1 jak na zdjęciu, po prostu jest tak ułożona że wygląda na zbyt drobną :) Szyja na mój gust wygląda okej.
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Wieki mnie nie było, studia zrobiły swoje i zabiły kreatywność. Powoli wracam, to straszne jak bardzo ręka odzwyczaiła się od trzymania rysika. Na początek baner. Chętnie poczytam krytykę i rady :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Venesard
Posty: 208
Rejestracja: 01 gru 2014, 16:35

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Venesard »

Idę za ciosem, staram się teraz nadrobić braki w rysunku. Kolejna praca w tym samym stylu, spodobał mi się i będę próbował go rozwijać :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Venesard się nudzi.

Post autor: Adrap »

Jeśli to jakieś źródło, to woda dziwnie płynie, bo kamień wydaje się być dość gładki. No i jeszcze kawałek na prawo od końca "strumyka" wydaje się być niedorobiony
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
ODPOWIEDZ