Pixelanduil

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Pixelanduil

Post autor: Amelanduil »

Klonoa pisze:Oh, ten temat jest z zeszlego roku. NO TRUDNO XD
zbyt długą przerwę sobie zrobiłem :I dziękuję za rady, doceniam i postaram się mieć na uwadze następnym razem >~>
Ale no, temat można odświeżyć... więc przejdę do rzeczy, nie wiem czy ktoś pamięta taką użytkowniczkę jak Naoo (Skarb Minionych Epok na RMXP'ka), ale była ona z jakieś dwa lata temu na scenie przez... trzy miesiące. W każdym razie swego czasu Naoo pomagała nam troszkę z designowaniem własnych postaci, póki nie zniknęła kompletnie.
Obrazek
Nie wiem czy w sumie wrzucać to czy nie wrzucać, bo to kalka skanu na pixele. Przerysowywanie nie jest ani wybitnie twórcze, ani wymagające umiejętności. A też i ciul wie czy to w ogóle etyczne. No ogólnie lipa. Usunę od razu jak dla kogokolwiek będzie to problemem.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Pixelanduil

Post autor: Yoroiookami »

Pamiętam Naoo. Miała zrobić fajny projekcik, ale niestety przepadła. :I
A praca wyszła ślicznie w obu wersjach, przynajmniej według mnie. Nie podoba mi się tylko ta kępka włosów na środku czoła.
Ja bym nie usuwał, może Naoo zobaczy i się ocknie z letargu.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Pixelanduil

Post autor: Klonoa »

Jedynym problemem jest niedostatek wrzucanych prac przez uzytkownikow w mojej swietej ziemi, Galeria. A tak to chyba cos mi mowi ten nickname, Naoo.. hmmm.

Co do tej malej pracy kompletnie nie rozumiem dlaczego dodales te dwa odstajace kolczaste kosmyki po prawej stronie jej glowy. Oczywiscie mowi z jej perspektywy, heh. Jedyne czego moze tutaj brakowac to linie na tej kepce wlosow na srodku czola indykujacych ze to sa wlosy, a nie na przyklad... kawalek macki jak u dziewczyn ze splatoon xD
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: Pixelanduil

Post autor: Amelanduil »

Klonoa pisze:Co do tej malej pracy kompletnie nie rozumiem dlaczego dodales te dwa odstajace kolczaste kosmyki po prawej stronie jej glowy
Taki mój durny fetysz do "rozczochranych animu włosów", muszę się tego oduczyć... kiedyś.
Nowinka:
Obrazek
ObrazekGlico☆Magic?
ODPOWIEDZ