fotomanipulacje paka

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PAKKK
Posty: 37
Rejestracja: 29 paź 2014, 17:16

fotomanipulacje paka

Post autor: PAKKK »

Siemka, ostatnio widziałem jakiś filmik jak ktoś robi fotomanipulacje, strasznie mi się spodobało więc sam postanowiłem spróbować swoich sił. Niżej możecie podziwiać moje dzieła sztuki.

1. Lone Wanderer (1 praca i straszna jakośc jak i wymiary)
Spoiler:
2. God is playing with us
Spoiler:
3. Pieseł
Spoiler:
bardzo i to bardzo mile widziana krytyka, wskazanie błędów (których wydaje mi się, że jest sporo) oraz pare jakichś protipów dla początkującego. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: fotomanipulacje paka

Post autor: Dragon Kamillo »

1 praca mi się podoba. Nie wiem co złego jest w tych wymiarach, tak jak i w jakości. Idące postacie umieszczone w dobrym miejscu jeśli chodzi o kompozycję - jedynie co to przewróciłbym ścieżkę by biegła w drugą stronę, w stronę większej przestrzeni po prawej stronie. Patrząc zauważamy pierwsze ludzi, potem wzrok idzie za ścieżką i klops bo koniec obrazka, odwrócenie biegu drogi jest dla mnie logiczniejsze.
2 praca - przesunął bym tego koszykarza bardziej w prawo. Teraz jest mniej więcej po środku (unikałbym takich ułożeń mniej więcej), lecąc z prawej strony na lewą będzie bardziej logicznie. Jeśli np postać patrzy się itp w którąś stronę to przed nią powinieneś mieć więcej miejsca niż za nią.
3 praca też mi się podoba, jedynie co to piesła dałbym troszkę wyżej, by ogon nie był ucięty. Aż ciekawe o czym on tak rozmyśla patrząc w te pagórki? Po za tym fajnie ten obrazek "siedzi".

To tyle. Nie znam się na fotografii itp, ale tyle co pamiętam z kompozycji obrazu (mam nadzieję że dobrze pamiętam) to napisałem.
Awatar użytkownika
Daisetsu
Posty: 68
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:29

Re: fotomanipulacje paka

Post autor: Daisetsu »

Nigdy wcześniej nie miałem styczności z fotomanipulacjami. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.
Wszystkie mi się podobają, aczkolwiek rzeczywiście pieseł powinien być nieco wyżej, żeby go nie ucinało.
Ogólnie jest super :).
ODPOWIEDZ