Strona 1 z 1

fotomanipulacje paka

: 05 lip 2016, 17:08
autor: PAKKK
Siemka, ostatnio widziałem jakiś filmik jak ktoś robi fotomanipulacje, strasznie mi się spodobało więc sam postanowiłem spróbować swoich sił. Niżej możecie podziwiać moje dzieła sztuki.

1. Lone Wanderer (1 praca i straszna jakośc jak i wymiary)
Spoiler:


2. God is playing with us
Spoiler:


3. Pieseł
Spoiler:


bardzo i to bardzo mile widziana krytyka, wskazanie błędów (których wydaje mi się, że jest sporo) oraz pare jakichś protipów dla początkującego. Pozdrawiam

Re: fotomanipulacje paka

: 07 lip 2016, 21:09
autor: Dragon Kamillo
1 praca mi się podoba. Nie wiem co złego jest w tych wymiarach, tak jak i w jakości. Idące postacie umieszczone w dobrym miejscu jeśli chodzi o kompozycję - jedynie co to przewróciłbym ścieżkę by biegła w drugą stronę, w stronę większej przestrzeni po prawej stronie. Patrząc zauważamy pierwsze ludzi, potem wzrok idzie za ścieżką i klops bo koniec obrazka, odwrócenie biegu drogi jest dla mnie logiczniejsze.
2 praca - przesunął bym tego koszykarza bardziej w prawo. Teraz jest mniej więcej po środku (unikałbym takich ułożeń mniej więcej), lecąc z prawej strony na lewą będzie bardziej logicznie. Jeśli np postać patrzy się itp w którąś stronę to przed nią powinieneś mieć więcej miejsca niż za nią.
3 praca też mi się podoba, jedynie co to piesła dałbym troszkę wyżej, by ogon nie był ucięty. Aż ciekawe o czym on tak rozmyśla patrząc w te pagórki? Po za tym fajnie ten obrazek "siedzi".

To tyle. Nie znam się na fotografii itp, ale tyle co pamiętam z kompozycji obrazu (mam nadzieję że dobrze pamiętam) to napisałem.

Re: fotomanipulacje paka

: 17 lip 2016, 19:15
autor: Daisetsu
Nigdy wcześniej nie miałem styczności z fotomanipulacjami. Trzeba przyznać, że robią wrażenie.
Wszystkie mi się podobają, aczkolwiek rzeczywiście pieseł powinien być nieco wyżej, żeby go nie ucinało.
Ogólnie jest super :).