Muzyka Grentosa

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grentos

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 3)
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2014, 20:00

Muzyka Grentosa

Post autor: Grentos »

Witam!
Ci co mnie kojarzą bardziej wiedzą pewnie że prócz grami w RMie zajmują się również muzyką.
Ogólnie od jakiegoś czasu prowadzę kanał na YT gdzie wrzucam darmowe podkłady muzyczne do rapu. Być może znajdą się tutaj tacy którym się moja twórczość spodoba :-D

Przy okazji chciałbym zaproponować swoją pomoc, jeśli ktoś potrzebuje utworu do swojej gry to z chęcią pomogę i coś skleję :-)

Oto link do kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCZOM36 ... duWWCCOSHg

Pozdrawiam :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Muzyka Grentosa

Post autor: PInroz »

Dobrze mieć, takich ludzi na Gospodzie, jeżeli jest się człowiekiem który stawia, na nowe i oryginalne utwory, nie te zaczerpnięte z innych gier np. z Gothica lub Wiedźmina :wink: :mrgreen: :-D
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Grentos

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 3)
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2014, 20:00

Re: Muzyka Grentosa

Post autor: Grentos »

PInroz pisze:Dobrze mieć, takich ludzi na Gospodzie, jeżeli jest się człowiekiem który stawia, na nowe i oryginalne utwory, nie te zaczerpnięte z innych gier np. z Gothica lub Wiedźmina :wink: :mrgreen: :-D
Miło mi to słyszeć :)
Obrazek
Awatar użytkownika
goblin!!!
Posty: 200
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:40
Lokalizacja: Odległa ziemniaczana republika

Re: Muzyka Grentosa

Post autor: goblin!!! »

Hmmm.. w sumie gdyby nie opcja zobaczenia nowych postów, i Twej spóźnionej odpowiedzi (xd) nie przyszedłbym do tego tematu.
Zanim jednak o coś qńkretnego poproszę, to zapytam się, czy robisz tylko tego typu muzykę jak na kanale, czy inne też? Może głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi ponoć.
Pozdrawiam.
Przybyłem, zobaczyłem, wystrzeliłem gdzieś w kosmos.
~ Prawdopodobnie Chruszczow, o Łajce.
Awatar użytkownika
Grentos

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 3)
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2014, 20:00

Re: Muzyka Grentosa

Post autor: Grentos »

Robię muzykę z PRAWIE każdego gatunku. To co jest na kanale po prostu jest najbliższe memu sercu. Jeśli interesuje cię współpraca to napisz na priv a na pewno się dogadamy :)
Obrazek
ODPOWIEDZ