Szklarnia

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Torque
Posty: 51
Rejestracja: 23 kwie 2006, 13:50

Szklarnia

Post autor: Torque »

Tak, szukam. Chodzi mi o jakiś chipset, z którego elementów da radę skleić coś, co wyglądem będzie przypominać szklarnię. Szukałem, nie znalazłem. Próbowałem zrobić, nie wyszło. Sklejki i przeróbki też nie były zadowalające. Ostatnia nadzieje w tym, że ktoś może taki chipset posiada we własnych zbiorach i zechce się nim podzielić ;>
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kalafior »

Oj szukałem i szukałem. Coś nie idzie. (a szukałem naprawdę dość długo- jakoś się wkręciłem) Spróbuj zrobić własny, mimo wszystko. Może mnie też się uda wyskrobać jakis element. Ale w sumie to wymagania masz niezłe.

EDIT:

Aha, ściany mają być półprzezroczyste (w górnym chipie) raczej, tak?
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1154
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Nie rob, ja chyba mam cos odpowiedniego. Jak wejde na drugiego kompa to zgram i wsadze tutaj ~~
Obrazek
ODPOWIEDZ