Ikonki rodem z Morrowind w XP

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Darneolf
Posty: 8
Rejestracja: 06 paź 2015, 21:21

Ikonki rodem z Morrowind w XP

Post autor: Darneolf »

Witam, chciałbym się zapytać, czy jest możliwość wyciągnięcia ikonek z Morrowinda do RPG Makera XP? Jeśli tak, to czy ktoś posiada takowe ikonki? Mogą być również i inne, lecz zależy mi na tym klimacie.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Ikonki rodem z Morrowind w XP

Post autor: McLaren »

Możesz odpalić grę i porobić screeny a potem je powycinać:) Chyba ,że znajdziesz je w plikach gry niezakodowane...
Darneolf
Posty: 8
Rejestracja: 06 paź 2015, 21:21

Re: Ikonki rodem z Morrowind w XP

Post autor: Darneolf »

Myślałem, że ktoś może gdzieś je widział lub sam zrobił. W takim razie nie pozostaje nic innego jak zabawa konwerterami czy tam inne wycinania ;D
Ewentualnie poszukam zamienników zbliżonych do tych z Morka ;p Dzięki za linki!
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Ikonki rodem z Morrowind w XP

Post autor: Dragon Kamillo »

Ripowanie ze zrzutów w formacie jpg, zabijcie mnie.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Ikonki rodem z Morrowind w XP

Post autor: Rahim »

Trolololo, a ja do pokemonów jak ripowałem? One są dobrej jakości, otwierasz je gimpem, dodajesz czystą wartswę, i wycierasz gumną, a resztę docinasz, i zapisujesz w png
Darneolf
Posty: 8
Rejestracja: 06 paź 2015, 21:21

Re: Ikonki rodem z Morrowind w XP

Post autor: Darneolf »

A w czym takie ikonki były by gorsze od innych? Osobiście uważam, że nawet z odchodów zrobisz dobrą rzeźbę. Kwestia podejścia. A jeśli chodzi o temat, to znalazłem podzielone na osobne pliki ikonki do Morka. Także zabawa z wycinaniem mnie ominie. ;D
Choć nie ma się co cieszyć, bo i tak trzeba nad nimi jeszcze trochę posiedzieć...
ODPOWIEDZ