Mogę pomóc z BGM

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: Dragon Kamillo, GameBoy

Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Kontakt:

Mogę pomóc z BGM

Postautor: HGS » 10 paź 2016, 05:12

Jeśli ktoś potrzebowałby muzyki, to mogę jej trochę udostępnić z bazy HGS na potrzeby darmowych projektów oczywiście. Jedyny wymóg to stosowna wzmianka skąd muzyka pochodzi. Utwory są autorskie, więc nikt nie dowali się do was o łamanie praw autorskich :).

Osoby zainteresowane tematem zapraszam na adres mailowy: pogromcapustkiteam@gmail.com, lub tutaj na forum na priv. Temat można zamknąć, gdyż ma formę ogłoszenia :)
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 2)

Re: Mogę pomóc z BGM

Postautor: Yoroiookami » 10 paź 2016, 05:23

Miło by było, gdybyś zamieścił tu jakąś próbkę, czy nawet warto o cokolwiek prosić. :L
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Kontakt:

Postautor: HGS » 10 paź 2016, 10:31

Yoroiookami pisze:Miło by było, gdybyś zamieścił tu jakąś próbkę, czy nawet warto o cokolwiek prosić. :L

A proszę uprzejmie: https://soundcloud.com/dawid-maxymilian-tomaszewski/sets/pogromca-pustki-ii To jest tylko pewna część utworów w bazie HGS
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo)

Postautor: GameBoy » 10 paź 2016, 11:00

Podobają mi się te utwory.

Temat zamykam na prośbę autora.
http://www.rmxp.vot.pl -> kopia RMXP

To Twój projekt, więc, do jasnej cholery, weź wreszcie za niego choć odrobinę odpowiedzialności. - Kleo =)
Ponoć w jaskiniach koło rysunków ściennych przedstawiających mamuty można było zobaczyć "scena umiera". - Noruj =)

Wróć do „Zasoby - Request”