[XP] Skrypt: Skrypt na system walki z Hort lub Powrut Nawróconego Smoka - Powrót

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

[XP] Skrypt: Skrypt na system walki z Hort lub Powrut Nawróconego Smoka - Powrót

Post autor: PInroz »

Siema Wszystkim :mrgreen:

Poszukuję skryptu, na system walki taki jak został wykorzystany np. w grze Hort lub Powrut Nawróconego Smoka - Powrót :roll:

Z góry dzięki :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: [XP] Skrypt: Skrypt na system walki z Hort lub Powrut Nawróconego Smoka - Powrót

Post autor: Dragon Kamillo »

Może nie do końca to będzie to co chciałeś otrzymać XD, system kojarzę - jest on chyba nawet opisany w gońcu (który chyba se zdechł - jak ożyje to się wyciągnie nazwę skryptu) - no i jest też w tej grze - http://tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev&id=swiatquegis - może gdzieś w niej w jakiś napisach początkowych/końcowych itp jest nazwa skryptu, a jeśli gra jest niezakodowana (marna, ale jakaś szansa jest) to problem jakby się rozwiąże.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [XP] Skrypt: Skrypt na system walki z Hort lub Powrut Nawróconego Smoka - Powrót

Post autor: PInroz »

Z tej gry nic nie wyciągnę, a szkoda, bo bardzo potrzebuję tego skryptu :cry:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: [XP] Skrypt: Skrypt na system walki z Hort lub Powrut Nawróconego Smoka - Powrót

Post autor: Dragon Kamillo »

KGC Battle System + Real Time Battle - to chyba da ci coś podobnego do tego z tych gier.

Ewentualnie zrobię coś czego się nie powinno i wyciągnę ci jaki to skrypt z któreś z tych gier które podałeś.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: [XP] Skrypt: Skrypt na system walki z Hort lub Powrut Nawróconego Smoka - Powrót

Post autor: PInroz »

Dragon Kamillo pisze:Ewentualnie zrobię coś czego się nie powinno i wyciągnę ci jaki to skrypt z któreś z tych gier które podałeś.
Znalazłem już ten skrypt http://wklej.org/id/3318183/ Jak by ktoś jeszcze potrzebował :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ