Skrypt na zmiane Postaci w Menu Esc [XP]

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
PexOficial
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:05

Skrypt na zmiane Postaci w Menu Esc [XP]

Post autor: PexOficial »

Witajcie mam taką prośbę na Zrobienie takiego czegoś jak np Wydropi ci item z potwora np jakaś karta Potwora i wtedy pod Esc jest tam różne Plecak, ekwipunek, i tam są jeszcze inne jak w załączniku widać nie wiem możecie usunąć liczbe kroków by się zmieściło zakładka Postacie gdzie jak masz karte Potwora to możesz zmienić Postać np z Ayene był Mimo czy jakoś tak możecie to zrobić wiem że chyba w VX ace jest takkie coś ale już zacząłem robić w XP
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2018, 12:54 przez PexOficial, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1947
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Skrypt na zmiane Postaci w Menu Rsc [XP]

Post autor: Dragon Kamillo »

Wywalić liczbę kroków jest w sumie prosto - wystarczy wywalić scene_window za nie odpowiedzialną + ewentualne odniesienia co do tego. Gorzej będzie z dodaniem tej drugiej opcji - ale czy nie lepiej dać te karty potworów jako zwykłe przedmioty z odniesieniem do równoległego zdarzenia gdzie porobisz sobie tą podmiankę?

Obczaj tą grę: http://tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev&id=druid (nie jest zakodowana, możesz zajrzeć jak wygląda w RM), tam myk na zmienianie postaci przedmiotami był pomysłem na całą (niestety dość krótką) rozgrywkę.
PexOficial
Posty: 3
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:05

Re: Skrypt na zmiane Postaci w Menu Rsc [XP]

Post autor: PexOficial »

Dragon Kamillo pisze:Wywalić liczbę kroków jest w sumie prosto - wystarczy wywalić scene_window za nie odpowiedzialną + ewentualne odniesienia co do tego. Gorzej będzie z dodaniem tej drugiej opcji - ale czy nie lepiej dać te karty potworów jako zwykłe przedmioty z odniesieniem do równoległego zdarzenia gdzie porobisz sobie tą podmiankę?

Obczaj tą grę: http://tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev&id=druid (nie jest zakodowana, możesz zajrzeć jak wygląda w RM), tam myk na zmienianie postaci przedmiotami był pomysłem na całą (niestety dość krótką) rozgrywkę.
Dzięki napewno spróbuję to jakoś zrobić
ODPOWIEDZ