Strona 1 z 1

[XP]Pełne titlesety

: 26 wrz 2018, 16:45
autor: Dakla
Hej!

Wiele titlesetów jakie można znaleźć w internecie można użyć jedynie do konkretnej rzeczy np: lasu, gór itd. ze względu na małą liczbę kafelek.
Są też takie większe, czego przykładem są te z RTP. Obejmują one nie tylko podstawowe lokacje typu lasy, góry, miasta, ale także i wnętrza oraz wiele innych. Te titlesety są dobre, ale używane troszkę zbyt często, dlatego zacząłem szukać jakichś innych, by zmienić grafikę map. Znalazłem takie od BenBena, jednak wydają się troszkę zbyt ,,poważne" jak na RPG makera, dlatego pytam: zna ktoś jakieś inne, ale o podobnej wielkości, możliwe do użytku w niekomercyjnych projektach?

Re: [XP]Pełne titlesety

: 26 wrz 2018, 18:29
autor: McLaren

Re: [XP]Pełne titlesety

: 26 wrz 2018, 18:49
autor: Dakla
Dzięki za link, jednak niezupełnie o to mi chodziło. Co prawda mój błąd, bo zapomniałem napisać dokładniej (chodziło mi o tematykę średniowieczną) o co chodzi. Większość tego co tam jest dotyczy sci-fi albo post-apo. Jedyne co można wykorzystać to część grafik z Zanyzory, jednak tam jest kompletna mieszanka graficzna.

Re: [XP]Pełne titlesety

: 26 wrz 2018, 19:13
autor: Dragon Kamillo
No to ja zarzucę innym przejedzonym kiedyś zestawem do RMXP, choć dzisiej jak już mniej ludzi używa RMXP to rzadziej używanym, czyli tilesetami od inqusitora (czy jakoś tam):
Zewnętrza: http://downloads.rpg-palace.com/details.php?id=102
Wnętrza: http://downloads.rpg-palace.com/details.php?id=22
Mapa świata: http://downloads.rpg-palace.com/details.php?id=103

To są ogromne tilesety posiadające chyba wszystko co potrzeba (choć może być problem ze zrobieniem jakieś jaskini, ale jakoś można se poradzić zwykłymi górami plus odcień ekranu), po necie krążą też pewnie jakieś przeróbki (głównie recolory) możesz poszukać albo sam się pobawić. Pasują do charów z RTP.

Re: [XP]Pełne titlesety

: 26 wrz 2018, 19:43
autor: Dakla
Wielkie dzięki, na pewno się przyda.