[RMXP] Nowy titlescreen do mojej gry

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Shadi
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2012, 16:48
Lokalizacja: Warszawa

[RMXP] Nowy titlescreen do mojej gry

Post autor: Shadi »

Witajcie.
Tworzę edycję poprawioną swojej gry Pokemon w RPG Makerze XP. Tutaj znajdziecie jej wątek na forum: viewtopic.php?f=1&t=3693
Z tego powodu, że wiele rzeczy w grze odświeżam i to też przydałoby się odświeżyć, a także dlatego, że chcę spolszczyć tytuł gry (lokacje są po polsku np: miasteczko trago, skalista jaskinia itp - czemu więc tytuł nie miałby być?), chciałbym mieć nowy titlescreen do gry. Z racji, że ja sam umiejętności graficzne mam poniżej przeciętnej, szukam chętnego do zrobienia takiego titlescreena. Do RPG Makera XP mają one wymiary 640 na 480 pikseli.
A o to, jak miałby się prezentować:
  • Tytułem gry miało by być Pokemon Wersja Utopijna, a nie Uvopia Version
  • Tytuł miałby być zielonkawy jak w oryginalnym titlescreenie oraz zaokrąglony, tak jak w grach pokemon na konsole przykładowo Platinum PL wykonane przez Dark Archona: https://www.e-pokemon.pl/images/pokemon-platinum-pl.jpg lub w oryginalnym angielskim Emerald: https://vignette.wikia.nocookie.net/log ... 0526235209
  • Titlescreen ma przedstawiać pokemona Arceusa w czasie samodetonacji, przy czym nie musi to wyglądać tak, jak na dotychczasowym Titlescreenie (link do niego tutaj: https://www.dropbox.com/s/1o5lh9rk5krrs ... e.PNG?dl=0 ), że jest cały biały, byleby było coś co sugeruje, że on wybucha od środka (nie np: od jakiegoś zewnętrznego ataku lub bombardowani), a nie był po prostu wklejony bez żadnych zmian zdrowy, silny pokemon z google.
  • W tle ma być noc i ma być widoczny jakiś kawałek regionu z gry pokemon Elements. https://www.dropbox.com/s/zhizu286vhf6y ... 4.PNG?dl=0 -tak wyglądał jego zarys.
  • Natomiast jeżeli chodzi o ukształtowanie terenu, to owa gra sięga aż 2010 roku i nie pamiętam już jak to wyglądało, mimo to chcę ten region wykorzystać, gdyż Wersja Utopijna jest kontynuacją fabuły Pokemon Elements, więc niestety osoba chętna mi pomóc, będzie musiała trochę po improwizować.
  • Natomiast to ukształtowanie na pewno nie było jednorodne - że wszędzie są tylko jeziora albo tylko góry oraz jestem pewien, że Arceus jak się detonował, to był na jakiejś górze.
Do konsultacji jestem dostępny tutaj albo przez prywatną wiadomość. Mogę udostępnić na priv osobie, która podjęłaby się tego zadania, swój facebook, ale jestem raczej ku temu niechętny. To tyle.
Obrazek
Shadi
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2012, 16:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: [RMXP] Nowy titlescreen do mojej gry

Post autor: Shadi »

Uzyskałem szczęśliwie pomoc na innym polskim forum o RPG makerze, więc wątek można zamknąć. Z góry dziękuję.
Obrazek
Zablokowany