poszukuje chipsetow a'la lata 50

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

denim

poszukuje chipsetow a'la lata 50

Postautor: denim » 16 sie 2008, 13:48

witam :-D jestem nowy jezeli chodzi o tworzenie w rpg makerze, mam za soba kilka mini produkcji, przekladajace na kompa ciekawe historie znajomych Xd ale teraz chcialbym sie zabrac za cos ambitniejszego, czemus co moglbym robic i robic;] stworzyl bym cos w klimacie gangsterskim lat 40-50 pozniej moze i 70 ale najierw to 1. Szukalem chipsetow, bo glownie ich poszukuje, ale pozostale tez mile widziane ale zadne nie odpowiadaly moim wymaganiom;/ stad prosba, macie moze gdzies takie chipsety? albo chociaz tytuly gier na gba albo inne konsole, sam zripuje^^ odwdziecze sie jesli tylko dam rade:D
Awatar użytkownika
Kalashnikov

Re: poszukuje chipsetow a'la lata 50

Postautor: Kalashnikov » 16 sie 2008, 19:00

Zapytaj się Inqa czy możesz użyć chipsetów z jego "Zasłony", jest tam mnósto fajnych chipów kamienic, budynków itp. Chipset lat 50. będzie niemalże identyczny z chipsetem nowoczesnego miasta, no bo przecież budynki z tamych lat są w więkoszści używane do dzisiaj. Wystarczy znaleźć gdzieś grafiki tamtejszych samochodów i gotowe. Chyba :)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 16 sie 2008, 22:58

Nie podam Ci nic kompletnie na tacy, ale polecam te linki (które dawałem już tutaj kilka razy):

Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Inq » 17 sie 2008, 08:04

Ja zrobilem troche dosc sredniej grafiki w klimacie lat 30 - 50 XX wieku. Jak cos to wal na gg.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto

Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
denim

Postautor: denim » 17 sie 2008, 22:39

a jaki masz numer gg? :-D

edit@: no poki co przeszperalem pare stron i znalazlem czesc tego czego mi trzeba;] jednak przydalo by sie jeszcze^^ dlatego Inq odezwe sie do Ciebie na gg :-)

Wróć do „Zasoby - Request”