DBAH- Poszukiwane głosy

Poszukiwane grafiki, muzyka, skrypty, prośby o edycję itp.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

DBAH- Poszukiwane głosy

Post autor: Super Vegeta »

Doragon Boru: Alternate History

Well, po wizycie na SNLTV przekonałem się do starego pomysłu na stworzenie w RM własnej sagi DB. Projekt zakłada stworzenie kilkunastu odcinków po 10, może więcej minut. Fabuła serii przedstawiałaby alternatywny tok akcji DBZ, pierwszy odcinek zaczynałby się wraz z przybyciem Freezy na ziemię. Wydarzenia szły by podobnie do tych z timeline'u Mirai no Torankusu, z mniejszymi lub większymi zmianami. Jeżeli początek pokaże, że projekt ma przyszłość - być może uda się nam dociągnąć akcję aż do pokonania Buu.

Teraz trochę informacji od strony technicznej. Projekt zakłada stworzenie wszystkiego w RM2k\RM2k3, wykorzystując zasoby, które można znaleźć w necie. Walki i wszystkie inne rzeczy opierałyby się na editowniu charsów i ruchu eventów z małą domieszką bejerów tworzonych przy pomocy battle animations. Jako muzyki użyłbym soundtracku z DB, oraz oczywiście trochę z innych źródeł. Odgłosy zostałyby wzięte z kilku gier DB, zaś wszelakie rozmowy odbywałyby się w formie głosowej.

Tutaj jest właśnie kwestia requestowa, potrzebowałbym ludzi do podkładania głosów pod postacie. Gdyby ktoś był chętny - niech nagra jakąś 'próbkę' i napisze do mnie na forum\mail\PM. Jeżeli ktoś nie będzie zdecydowany na 'dubbingowanie' tylko i wyłącznie jakiejś konkretnej postaci, dobór głosu do postaci pozostanie kwestią moją - bądź ogółu, gdybym miał dylematy. xD

W związku z tym, że chwilowo mam jeszcze kilka rzeczy na łbie, a cały ten projekt i tak na razie jest tylko na zasadzie "fajnie by było zrobić", najprawdopodbniej jakiekolwiek prace ruszyłyby dopiero po nowym roku, w najlepszym wypadku gdzieś w grudniu.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Zapytaj Egoraptora XD
wykorzystując zasoby, które można znaleźć w necie.
Czyt. na TA =)
opierałyby się na editowniu charsów i ruchu eventów
Ej, ja to opatentowałem ;[
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1154
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Hmm ciekawy pomysl, estem chetny do podkladania glosu, w czym mowiac krotko estem za******* (patrz: riff numer jeden) ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

http://tsukuru.altnet.pl/tsukuru/temp/ryf.wav
Michu/Gokuz w najczystszej postaci XD
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Pomysl spoko, Chetnie bym pomogl, ale nie lubie sluchac swojego glosu ;/
I tak mam dola, gadalem przed chwila z Kvaskiem przez 8 minut X_X..............................
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Yup, zapomniałem napisać. Projekt realizowany 100% w ingliszu.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Nyo, to już na 100% możesz zapytać Egoraptora XD W sumie po polsku byłoby prościej, bo możnaby użyć głosów zripowanych z serialu, które zagłuszy się lektorem... mógłby nim być MichuSSR*. A tak zostaje Egoraptor. ;]

*) Super Riff
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: DBAH- Poszukiwane głosy

Post autor: Pantera »

NEKROPOST!

Ja sie pisze, pw-ka Ci wyslalem. A pisze to, zeby uwage na temat zwrocic.
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: DBAH- Poszukiwane głosy

Post autor: Mertruve »

Naprawdę myślisz, że jemu będzie się chciało po cholernych dwóch latach odkurzać pomysł, bo się zgłosiłeś ;x?
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: DBAH- Poszukiwane głosy

Post autor: Pantera »

Watpie, ale czemu nie sprobowac? :P najwyzej nie odkurzy.
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
ODPOWIEDZ