Layout do wzięcia!!!

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
Zablokowany
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Layout do wzięcia!!!

Post autor: kvachu »

Jakiś czas temu kolega poprosił mnie żebym mu zrobił stronę do gildii gladiatusa. Gdy mu już zrobiłem layout to on mi powiedział, że mam to jeszcze zakodować i automatyke w php zrobić, na co mu odpowiedziałem, żeby spi***lał.
Więc teraz mam taki se layoucik i nie chcę by się zmarnował, a może komuś z was się spodoba to se go może wykorzystać. Do jakiejś stronki domowej waszej gry, lub jakiegoś małego serwisiku o rm. Layout jest wykonany w całości z chipsetów do rm2k/2k3.
Jeśli ktoś z was będzie chciał wykorzystać ten lay to niech da mi znać, ale nie oznacza to, że od razu pozwole.

Obrazek

Chipset z którego powstał lay(rip DE):
Obrazek

Warunki wykorzystania:
- tematyka wyłącznie RM!
- info w stopce np "gfx by square|Layout by kvachu" oczywiscie z odnosnikiem mailto do "kvachu"
- Jeśli ma być do gry to najlepiej jakby była już ukończona ;]
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1154
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Layout do wzięcia!!!

Post autor: Michu »

Wow stary, te laye na chipach ci swietnie wychodza, rob dalej =D
Obrazek
Awatar użytkownika
Lloyd
Posty: 119
Rejestracja: 27 gru 2007, 21:59

Re: Layout do wzięcia!!!

Post autor: Lloyd »

Całkiem niezły, taki schludny, klimatyczny i w ogóle, ale czemuż
- tematyka wyłącznie RM!
?

@DÓŁ: Jak zwykle masz rację, Mertruve :P Ale to nie oznacza chyba, że nie mogę się po prostu spytać, co?
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2008, 19:49 przez Lloyd, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Layout do wzięcia!!!

Post autor: Mertruve »

Jego layout, ma prawo wymagać nawet zjedzenia kilograma lodów cytrynowych przed użyciem :)
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Layout do wzięcia!!!

Post autor: kvachu »

A czy jest jakaś inna tematyka do której by się nadawał?
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Layout do wzięcia!!!

Post autor: Preki »

Ja bym wykorzystał układ elementów tego laya, z tym że użył bym ripów z Arris Dome z Chrono Triggera. W sam raz pasowałoby do mojej stronki, nad którą pracuję.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Zablokowany