Sezon II - kolejka 2

Start Sezonu VI!!!

Najlepsze mapy kolejki:

Czas głosowania minął 15 paź 2008, 02:38

Map0001
1
1%
Map0002
4
5%
Map0003
3
4%
Map0004
1
1%
Map0005
6
8%
Map0006
4
5%
Map0007
2
3%
Map0008
4
5%
Map0009
1
1%
Map0010
1
1%
Map0011
1
1%
Map0012
5
6%
Map0013
11
14%
Map0014
7
9%
Map0015
1
1%
Map0016
1
1%
Map0017
6
8%
Map0018
4
5%
Map0019
2
3%
Map0020
14
18%
 
Liczba głosów: 79
NIZIOŁ
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2008, 14:17

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: NIZIOŁ »

Ale ładne mapy niektóre, aż by się chciało na nich zagrać. Najwyżej oceniałem pomysłowość i długo oglądałem i wybrałem 3. Myślałem że moja będzie szczególna, a jest chyba najbardziej przeciętna :(
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: FEI »

niezła kolejka... z rundy na rundę rośnie poziom, LM kształci!
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: Gamer2002 »

Ktoś tu mówił o 9 mapach? ;p

Średnio wypadłem przy obecnych tu bajeranckich mapach. No cóż, nie czułem tego chipsetu ;p
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
Caesum
Posty: 126
Rejestracja: 22 lip 2008, 11:23

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: Caesum »

Ja tak samo :/
Tak czy siak przy tych mapkach za żadne skarby bym na siebie nie zagłosował XD
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: Secretman »

Mapki są fajne i ładne (żeby nie powiedzieć podobne). Cieszy również liczba zgłoszeń. Jedynym minusem, który rzucił mi się w oczy, to złe dobieranie odcieni czerni na niektórych mapkach.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: Jazzwhisky »

Ok, w trosce o cnotliwych nowo-przybyłych userów powstrzymywałem się przed tą akcją, jednak najwyższy oczyścić atmosferę, nie będzie nikogo korcić i w ogóle same najlepsze. Mam kolejny, bardzo wyraźny sygnał głosowania nie-fair z nowego konta. Szczegóły zatrzymuję (tymczasowo) dla siebie, ale oficjalnie zamykam oddawanie głosów z nowych kont (utworzonych po 10 października). Tylko please, w gruncie rzeczy to szczegół informacyjny - zapraszam do skupienia się na mapach. ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Harven
Posty: 27
Rejestracja: 08 paź 2008, 18:38

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: Harven »

Uuu... Komuś chyba bardzo zależy na wygranej xD

ps: nie mogę doczekać się już trzeciej kolejki... :| Ciekawe jaki ChipSet dostaniemy xD
Awatar użytkownika
BlessJah
Posty: 20
Rejestracja: 06 paź 2008, 16:24

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: BlessJah »

Hah i teraz moim faworytem jest 10. ChipSet nieco pokręcony (i o to chodzi!) ale autor ładnie wybrnął. Szkoda że ma tak mało głosów.

Czy zależy jednej konkretnej osobie? Czy po prostu kotś chce namieszać?
To jest blok tekstu, który może być dodany do Twoich postów. Limit wynosi 300 znaków

Ludzie dzielą się na 3 grupy: Na tych co umieją liczyć i na tych co nie umieją.

Do heavy metali można zaliczyć ołów.
Djinn
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:46

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: Djinn »

Tak narzekaliście a wyszło mnóstwo świetnych map :-)
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: Kalashnikov »

A ja bez udawanej skromości powiem, że moja mapa naprawdę jest najgorsza i sporo odstaje od pozostałych :)
Ale nie przejmuję się, bo robiłem ją w ostatniej chwili i tak jak wspominałem, pierwszy raz próbowałem wymodzic coś ciekawego na chipsecie futurystycznym. Niestety poległem xD
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: kvachu »

Dziadziawhiskey pisze:, w trosce o cnotliwych nowo-przybyłych userów powstrzymywałem się przed tą akcją, jednak najwyższy oczyścić atmosferę, nie będzie nikogo korcić i w ogóle same najlepsze. Mam kolejny, bardzo wyraźny sygnał głosowania nie-fair z nowego konta. Szczegóły zatrzymuję (tymczasowo) dla siebie, ale oficjalnie zamykam oddawanie głosów z nowych kont (utworzonych po 10 października). Tylko please, w gruncie rzeczy to szczegół informacyjny - zapraszam do skupienia się na mapach. ;)
No OMGx2
Kalashnikov pisze:A ja bez udawanej skromości powiem, że moja mapa naprawdę jest najgorsza i sporo odstaje od pozostałych :)
Ale nie przejmuję się, bo robiłem ją w ostatniej chwili i tak jak wspominałem, pierwszy raz próbowałem wymodzic coś ciekawego na chipsecie futurystycznym. Niestety poległem xD
Oj cicho, bo jeszcze pomyślę, że mapa nr .. jest Twoja ;D.
Awatar użytkownika
Caesum
Posty: 126
Rejestracja: 22 lip 2008, 11:23

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: Caesum »

kvachu ma rację, Kalashnikov, to moja mapka jest nagorsza >;o
Nie czułem tego chipsetu, chyba za krótko go wąchałem :/
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: Jazzwhisky »

Chciałbym powiedzieć, że już wszystko w porządku - niestety jest zupełnie odwrotnie.

Szczerze mówiąc nigdy nie chciało mi się wierzyć, że coś takiego sie wydarzy - jednak mamy dwie mapy na które padły głosy z kont ich autorów. Osobiście nie chce mi się w to wszystko wierzyć, ale fakty nie pozostawiają wątpliwości (w jednym przypadku jest to już przeoczona przeze mnie recydywa z 1 kolejki). I jakkolwiek nie jest to dla mnie żadna przyjemność, to nie mogę postąpić inaczej niż zgodnie z zasadami - obie osoby kończą swój udział w II sezonie LM. Drobnym poprawkom uległa punktacja z pierwszej kolejki, ostateczny wynik drugiej... poniżej.

Kolejno - pozycja, nick, (ilość pkt-ilość głosów).


1 kvachu (16-11)
2 LasTTurN (15-7)
3 Lloyd/Torque (13,5-6)
5 Deathwing (12-5)
6 Caesum/Foxer/Kikut/YoH (9,5-4)
10 secretman (7-3)
11 Amadik/ŻbiX (5,5-2)
13 Gaido/Gamer2002/FEI/Kalashnikov/Michu/NIZIOŁ (1,67*-1)


Aktualna tabela Ligi -> http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=965

Coś na dobitkę - po tym co sie stało postanowiłem raz jeszcze sprawdzić (tym razem już za pomocą skryptu) wyniki prawie 600 głosów z poprzedniego sezonu. I rzeczywiście, w dolnej części tabeli umknęło mi coś jeszcze. Zaktualizowane wyniki I sezonu (brak jakichkolwiek zmian w pierwszej 10, żadnych zmian we wzajemnych pozycjach pomiędzy pozostałymi uczestnikami, jedynie drobne różnice punktowe) możecie sprawdzić w tym temacie -> http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=701

P.S. Gdyby ktoś życzył sobie dodatkowych wyjaśnień, chciał coś ogłosić, przekazać - tu lub poprzez PW, nie ma przeszkód.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: Sobriquet Gaido »

Czyli dwoje użytkowników sobie poszło. Można łatwo się zorientować o kogo chodziło i musze przyznać, że jestem trochę zaskoczony. Wstydź się bezwstydny grzeszniku, wygnanie na 100 lat noszenia mohera xD
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Sezon II - kolejka 2

Post autor: FEI »

dziękuję serdecznie za jeden wyjątkowy głos na moją mapę :D należał do prawdziwego znawcy!XoD
no nic, wyciągamy wnioski i bawimy się dalej!
ewribadi dałn!
Zablokowany