Sezon II - Tabela, Rezultaty, Nagrody

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Sezon II - Tabela, Rezultaty, Nagrody

Post autor: Jazzwhisky »

Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: FEI »

moja mapka nie była taka zła, tyle tylko, że konkurencja miała lepsze XoD

1.graty dla DE, za najbardziej klimatyczną mapkę.
2.Kvachu wyważył ilość elementów i fajnie poziomy uwytdatnił.
3.mapka DW z jest chyba najlepiej dopracowaną i zaprojektowaną.
4.Foxer nowym talentem mapperowym! nieźle choć za bardzo naszpilkowane "śmieci"
5.Gamer2002 fajna przejrzysta wielopoziomowa mapa.
6.Kikut wszystko ładnie, tylko długie ściany pionowe troszkę zagmatwały swą jednolitością.
7.zastanawiałem się, kto tak zaśmiecił mapę, nasz teoretyk X-tech. widać ludziom to się podoba.
8.wrażenie widoku z innej perspektywy i nieco za pustą mapę zaserwował nam Gaido.
9.kryształowe efekciarstwo, przejrzystość i logika wynika z mapy Lasta.
10.bardzo fajna, klimatyczna i miła dla oka mapka by Torque.
11.majkuu(nie znam człowieka) dał nam mapkę poprawną i przejrzystą ale nieco ubogą.
12.to samo mogę powiedzieć o mapie Yoha... brakuje tu urozmaicenia.
13.życie pokazuje, że symetria w LM nie cieszy się uznaniem choć Żbix zrobił ciekawą lokację.
14.mapka design92 wygląda na nieukończoną z racji pustki.
15.Djinn stworzył całkiem ciekawą mapkę. troszkę razi brak logiki, ale efekt końcowy nie jest zły.
16.FEI stworzył wspaniałą mapkę, bez kozery mogę powiedzieć najlepszą w tym sezonie! XoD
17.4 pory roku by Michu to iście dekadenckie podejście do sprawy.
18.secretman wiele się nie napracował przy swojej mapie, ale wrażenie wnętrza jaskini perfekcyjne.
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
YoH
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 15:31
Lokalizacja: Płock

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: YoH »

Fajne podsumowanie xD. Rob tak po kazdej kolejce :).
Awatar użytkownika
Caesum
Posty: 126
Rejestracja: 22 lip 2008, 11:23

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: Caesum »

Ładne i całkiem trafne :P Brawo, zgadzam się z osobą powyżej.
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: DE »

Jako ze zupelnie nie jestem zaskoczony ta spodziewana i zasluzona wygrana ( XD ), zacytuje tylko wieszcza(ke):
"Nauczyciele, sluchajcie... Fuck off! Nienawidze was!" XP
Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: kvachu »

A miałbyś jeszcze jeden punkt przewagi nade mną gdyby nie te tory w powietrzy, drewniane stoły trzymające sznurna którym wiszą betonowe/skalne posągi, wiadro i bałwan w miejscu gdzie nie można dojść(wiadro mogło tam spaść, ale jakby bałwan spadł to...). Jestem uczulony na takie rzeczy xd.
Tak czy inaczej gratuluję =P.
Awatar użytkownika
YoH
Posty: 165
Rejestracja: 11 lip 2007, 15:31
Lokalizacja: Płock

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: YoH »

A ja teraz czekam z otwartymi wymionami na komentarz mr.FEIa :D. Zapewne zresztą nie tylko ja ^^''.
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: FEI »

tylko jeden, prawdziwy znawca potrafił docenic geniusz mojej mapki XoD

1.Kvachu po raz kolejny udowadnia, że jest doskonałym mapperem. miła dla oka i przemyślana mapka. mimo małych błędów prezentuje się świetnie. bravo!
2.mapka Lasta jest moim zdaniem najlepiej dopracowaną w tej kolejce. nie ma się czego przyczepić jednak nie jest tak efektowna jak mapka zwycięzcy.
3.Lloyd uraczył nas bardzo ciekawą i przemyślaną mapką. bardzo bogata w detale, z szeregiem zaskakujących rozwiązań. zasłużone miejsce w czołówce.
4.mapa Torqua zachwyca przejrzystością i logiką. spore, puste przestenie nie ujmują jej lecz wręcz dodają uroku.
5.DW nadal prezentuje wysoki poziom. kompozycja, ciekawe rozwiązania i wyważenie w ilości elementów. jedna z lepszych map tej kolejki.
6.debiut Caesuma całkiem udany. mapka poprawna i przejrzysta, brakło jedynie elemnetów uzupełniających drażniącą wręcz pustkę.
7.Foxer dał istny popis w estetycznym i logicznym zapełnianiu pustej przestrzeni. ciekawa i dopracowana mapa.
8.mapka Kikuta w tej kolejce została niedoceniona. ciekawa, nie przesadzona i przejrzysta mapka od pierwszej chwili przykuła moją uwagę.
9.wiele dobrego można uświadczyć w mapie YOHa. ciekawe rozwiązania i upożądkowanie jednak przegrało z wrażeniem pustki.
10.bardzo ładna i przemyślana lokacja by Secretman. w grze sprawdziłaby się wybornie, jednak w LM okazała się za mało efektowna. po raz kolejny mała lokacja w dużej przestrzeni.
11.w mapce Amadika nie sposób znaleźć jakiegoś błędu czy nielogicznego rowiązania. bardzo ciekawa i ładna mapa, dziwi mnie tak niska punktacja.
12.kilka fajnych motywów można się dopatrzyć u Żbixa. Fachowa robota, jednak na tle pozostałych za skromne w detale pomieszczenia, no i znów symetria przegrywa.
13.mapa Gaida poraża oryginalnością. po raz kolejny mamy wrażenie innej perspektywy. mimo wszystko okazała się za mało efektowna.
14.Gamer2002 widać, mocno się przyłożył do swojej mapy. dopracowana w nadrobniejszych szczegółach i całkiem zgrabna, jednak troszkę za mało przejżysta i jakby zagmatwana.
15.wszystko co najlepsze znajdziemy w mapie FEIa, chyba najbardziej niedocenionego talentu mapperowego XoD
16.Kalashnikov najwyraźniej nie miał pomysłu na mapę. wrażenie pustki i masa powtażających się elementów przesądziło sprawę.
17.Mapa Micha ma spory potencjał, ciekawa i logiczna, jednak brak jej dopracowania, zapełnienia i szlifu który wywindowałby ją do czółówki.
18.całkiem ciekawa i dopracowana, debiutancka mama NIZIOŁA. niestety małe urozmaicenie i brak choćby odrobiny przestrzeni wokół mapy zraża.
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Posty: 319
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:37
Lokalizacja: Totu-totam

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: ŻbiXs »

Hmm... asymetria też by raczej przegrywała, ale spróbować zawsze można :lol:
NIZIOŁ
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2008, 14:17

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: NIZIOŁ »

Moja mapa zajmuje ostatnie miejsce, a uważam że inne były gorsze. Chyba szczęście ma też znaczenie, no i jakieś machloje były. Ale warto bo można się nauczyć jak robić mapę ciekawiej.
Edit:
Racja że zapomniałem zrobić czarne dookoła, ale nie była najgorsza. :(
Awatar użytkownika
Caesum
Posty: 126
Rejestracja: 22 lip 2008, 11:23

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: Caesum »

O, a więc tak źle nie jest ^^ Cóż, ale będę musiał się bardziej postarać przy następnym konkursie :)

FEI - Miło mi, że tak myślisz o mojej mapce. Fakt, pusta, muszę się więc jeszcze trochę poduczyć :)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: Jazzwhisky »

NIZIOŁ pisze:Moja mapa zajmuje ostatnie miejsce, a uważam że inne były gorsze. Chyba szczęście ma też znaczenie, no i jakieś machloje były.
Twoje zdziwienie wynika chyba ze sposobu głosowania w LM. Każdy głosuje na 3 najlepsze wg siebie mapy. Gdy przeciwników jest niemal 20, a mapa nie budzi powszechnego zachwytu, trudno załapać się choć kilka razy do top3. Prawdopodobnie gdybyśmy głosowali na więcej map, lub też przyznawali punkty karne mapom najgorszym, twoja praca znalazłaby się wyżej. Niestety, bardzo często średnie (w opinii głosujących) mapy znajdują się na końcu razem z tymi najgorszymi. Ale tak to już jest, że czyjeś gusta nie pokrywają się z twoimi własnymi. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
NIZIOŁ
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2008, 14:17

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: NIZIOŁ »

"całkiem ciekawa i dopracowana, debiutancka mama NIZIOŁA."
Ciekawe skąd znasz moją mamę? ;)

Ok, ja rozumiem, po prostu trochę mnie to rozczarowało.
sebex
Posty: 43
Rejestracja: 11 paź 2008, 10:43

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: sebex »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: HAHAHAHAHAhaaaaaaaaaa...desing92 gadał że pokaże jakie wspaniałe mapki tworzy a tu ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek Precz z Internet Explorer !!!
(chyba że się podlepszy)
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Re: Sezon II - Tabela

Post autor: Sobriquet Gaido »

Podsumowania do trzeciej kolejki nie będzie? Bo urok swój poprzednie wielki miały ;p
Zablokowany