Reklama =]

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Zablokowany
Saumax
Posty: 7
Rejestracja: 14 paź 2008, 13:31

Reklama =]

Post autor: Saumax »

Witam wszystkim, pewnie niektórzy pamiętają mnie jeszcze z oazy pod nickiem Negan, anyway... chciałbym zaprezentować (choć właściwie jeszcze nie ma wiele do prezentowania) moją stronę
http://icerm.cba.pl
strona jest cały czas modyfikowana na różne sposoby, jest to dość świeża strona ale mam zamiar zrobić wszystko aby nie skończyła tak jak niektóre strony o RM (czyli 5 dni - close/deleted) jestem otwarty na wszelką krytykę więc jeśli uważacie że strona jest "żałosna" (sic! jakbym własną stronę obrażał) to mówcie to wprost ;]

PS: jeśli tego typu "reklamy" nie mają prawa istnieć na TA to proszę o usunięcie tematu, jeśli jest w złym dziale to o przesunięcie, pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Reklama =]

Post autor: Kalashnikov »

Po co? Dlaczego? Na co to komu? Dla sławy, kobiet i szybkich samochodów?
Nie lepiej wspomóc znane już strony (TA :) i dostac to wszystko od razu, od ręki? ;)

Niestety, ale strona podzieli los większości sajtów o RM. Padnie i to niedługo.
Saumax
Posty: 7
Rejestracja: 14 paź 2008, 13:31

Re: Reklama =]

Post autor: Saumax »

właśnie ja się postaram aby tak się nie stało ;]
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Reklama =]

Post autor: Kalashnikov »

Życzę Ci jak najlepiej, może w końcu TA będzie miało konkurencję :)
Niestety "popyt" na RM w Polsce jest na tyle niski, że nie ma zapotrzebowania na więcej stron o tej tematyce, ergo ciężko jest się wybic nowym stronom, które upadają po kilku dniach/tygodniach egzystowania, bo jej autorzy są sfrustrowani, że nie mają tysiąca odwiedzin dziennie. Dlatego też zaproponowałem, abyś wysiłek ten spożytkował na rozwój już istniejącego i silnego serwisu, gdzie Twoja praca zostanie doceniona przez wielu odwiedzających, a jej efekt nie przepadnie na marne.

Mimo wszystko, jeszcze raz powodzenia.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Reklama =]

Post autor: Jazzwhisky »

Po pierwsze - rzeczywiście tak to wygląda jakbyś pewnego dnia postanowił: "zrobię sajt o RM", ale ani nie miał pomysłu, ani celu, ani doświadczenia.
Po drugie - po przełomie 2003/2004 żadna ze stron poświęconych RM z wyjątkiem TA nie utrzymała się dłużej niż kilka miesięcy. I każdego dnia jest trudniej - wszystko z braku przygotowania, determinacji i nie da się ukryć trudności natury motywacyjnej - sajty związane z RM są odwiedzane coraz rzadziej, żyjemy przecież w epoce kompletnego zwyrodnienia. Czym różni się twój sajt od innych, by pokonać tę przeszkodę? :)
Po trzecie - start przy użyciu grafik z TA? No to jest w stosunku do dziesiątek innych, podobnych stron jedynie minus.

Reasumując. Stawiam sto orzechów przeciwko jednemu, że sajt zniknie zanim jeszcze na dobre się pojawi. W tej chwili takie działanie w pojedynkę/dwójkę/trójkę (niepotrzebne skreślić), gdy scenowe karty dawno zostały rozdane a popularność RM nie rośnie, jest jak walka z wiatrakami, której nikt nawet nie zobaczy.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Saumax
Posty: 7
Rejestracja: 14 paź 2008, 13:31

Re: Reklama =]

Post autor: Saumax »

akurat u mnie ciężko wywołać frustrację, śmiem powiedzieć że to nawet niemożliwe co za tym idzie stronę będę rozwijał bez względu jakie ma szanse ;] bo nigdy nie ma szans zerowych

PS: a grafiki znalezione i usunięte ;] leżały trochę u mnie na dysku ;]
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Reklama =]

Post autor: Gokufan »

Podstawowym błędem nowych stron jest to, że są robione na skryptach typu PHP-Fusion :P. Ale, powodzenia!
sebex
Posty: 43
Rejestracja: 11 paź 2008, 10:43

Re: Reklama =]

Post autor: sebex »

Stronka całkiem , całkiem ... ale troszke częściej WWWWWWWIIIIIęęęęęęKKKKKSSSSSZZZZZYYYYYCCCCHHHHH uptade ... i pewnie i tak upadnie .

ps. Jak coś to pomoge tą stronke troche podtrzymać ... zńam ieźyk polśki (XD xnam język polski) , znam troche cbb code (czy jakoś tak :mrgreen: ) no i po za tym mam podobną stronke (tyle że ona jest dla mojej klasy ze szkoły i jest większa )
Obrazek Precz z Internet Explorer !!!
(chyba że się podlepszy)
desing92
Posty: 17
Rejestracja: 20 lip 2008, 19:22
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Reklama =]

Post autor: desing92 »

cbb code
Chodzi o BB-Codes??

Co do stronki to obstawiam że upadnie za 1-2 miesiące bo widać że masz zapał i szybko się nie poddasz :-D ...No i najgorsze jest właśnie to że strona to PHP-Fusion.życzę powodzenia :-)
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: Reklama =]

Post autor: Secretman »

Również posiadam stronę internetową w Php-fusion i to od 2 lat(chociaż nie o tematyce RPG). Jak się ma dobre chęci, to twoja stronka przeżyje.
Tylko pamiętaj, że strony internetowe robi się dla ludzi(co innego blog), więc jeżeli często będziesz ją aktualizował i będzie często odwiedzana przez innych, to wróżę Ci sukces.
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Reklama =]

Post autor: kvachu »

Jazz podbijam stawkę i stawiam 200 orzechów do jednego.
Saumax
Posty: 7
Rejestracja: 14 paź 2008, 13:31

Re: Reklama =]

Post autor: Saumax »

jak tak was czytam to mam nieodparte wrażenie że chcecie ją porównać do tej tu http://www.makerrpg.prv.pl/title.html prawda że szczyt ludzkich możliwości ^o^
Zablokowany