Twierdza...

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
raiden

TA Sprite Contest (miejsce 2)
Posty: 46
Rejestracja: 14 sty 2007, 12:32

Twierdza...

Post autor: raiden »

Mam pomysł na przywrócenei dawnych czasów...

Może ja nie byłem w redakcji twierdzy w jej najlepszych latach ale doskonale je pamiętam.
Apeluje do wszystkich bylych redaktorow i ludzi starego pokolenia. Gdy reptile przyjmie Staniora na Mistrza ten bedzie mogl nas zatrudnic.Co z tego że Reptile nadal będzie miał swoich noobów w Ekipie? Co z Tego że reptile nadal biędzie nas nienawidził? Może to my zmienimy oblicze polskiej sceny rm. Istnieje Możliwośc że Reptile nie zgodzi się by Stanior został mistrzem wtedy cały plan pójdzie w pizdu. Ale jeżeli uda się nam stworzyć twierdze na nowo to czy nie warto spróbować?
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

To nie możliwość - to pewność, w dodatku jest już za nami. Misiek został profilaktycznie wypieprzony z redakcji (z tego co wiem, nie ma już opa na kanale), istnieje tylko dla niepoznaki jako wpis (hasła też przecież parę razy zmieniano bez jego wiedzy). Jedyny sposób, żeby stworzyć twierdzę na nowo, to NAPRAWDĘ stworzyć twierdzę od nowa, tzn. zera. Dragu miał świetny plan. :>
Awatar użytkownika
Kingdom Fire
Posty: 87
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:06

Post autor: Kingdom Fire »

Tak, masz rację. Reptile źle postąpił zatrzymując sobie twierdzę, zniszczy ją w ten sposób. Ale myślę, że i tak nie uda nam się jej odbić. Dlaczego?
Chociaż nie, uda się! Pozostali ludzie wierni twierdzy, tacy jak ty czy ja co daje nam możliwość zebrania więcej ludzi! REPTILE MUSI ODEJŚĆ!



(Trwają prace nad grą "Śmierć wielkiego jaszczura"
Awatar użytkownika
raiden

TA Sprite Contest (miejsce 2)
Posty: 46
Rejestracja: 14 sty 2007, 12:32

Post autor: raiden »

Myśle że wszystkim nam zalezy na tym by polska scena znow rozkwitla. Dlatego chce zebrac ekipa nejlepszych moim zdaniem redaktorow z roku 2003 i 2004. Ci z początku 2005 nie byli źli (ja w tym okresie bylem redaktorem ale rm zajmowalem sie duzo wczesniej :) choc nie na scenie ) ale chyba nie przypominaja zlotego wieku. Dlatego apeluje by naprawic twierdze. Reptile musi zrozumiec ze z ekipa noobów ("Emron" awansował ostatnio na paladyna :p ) Nie zajdize daleko. Stanior musi zostać drugim mistrzem.
Awatar użytkownika
Qualrath
Posty: 283
Rejestracja: 09 paź 2006, 19:33

Post autor: Qualrath »

Łejk ap, taki plan nie ma prawa powodzenia. Zresztą co nam przyjdzie ze zreformowanej Twierdzy, kiedy nie tylko ona potrzebuje reform?
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Post autor: Kiksi »

Lepiej zacznijmy doskonalić to co póki jest zdrowe i silne, niż to co już praktycznie uschło.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Juz chyba czwarty z podobnych tematow ;)

Mysle, ze nie tylko dla mnie jako redaktora TA, Twierdza, mimo, ze zawsze bede wspominal ja jak najlepiej, jest juz przeszloscia. Nie widze juz powodu by budowac na jej zgliszczach cokolwiek od zera, nie widze powodu, by sprzatac ten bajzel...

Raiden, uwierz, przerabialem juz to kilkukrotnie, nie masz co liczyc na 'wielkich lat 2003/2004' bo oni dawno dali sobie z tym spokoj. Nie masz co liczyc na dobra wole reptile'a bo NIGDY takowej nie bylo (i w 2003 nie darzylem go sympatia). Stanior to osobna sprawa... Anyway, znow w temacie Twierdzy skonczy sie wylacznie na gadaniu - i wlasnie dlatego juz ponad rok temu postanowilismy dzialac... Inaczej. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
raiden

TA Sprite Contest (miejsce 2)
Posty: 46
Rejestracja: 14 sty 2007, 12:32

Post autor: raiden »

Fakt faktem ale chcialem zeby stworzylo sie cos takiego jak jedna potezna strona. Jezeli niktn ie ma ochoty probowac to trudno... Szkoda tylko że wasza strona działa tylko na 2k3 :/
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

raiden pisze:Fakt faktem ale chcialem zeby stworzylo sie cos takiego jak jedna potezna strona. Jezeli niktn ie ma ochoty probowac to trudno... Szkoda tylko że wasza strona działa tylko na 2k3 :/
Wiem, wszyscy (?) chcielibysmy jak najlepiej. :DD
Niestety nigdy scenie nie udalo sie stworzyc JEDNEJ POTEZNEJ STRONY, wiesz trudno sie czasami dogadac... :P
RM XP nie ma, bo zadnego z zalozycieli nie interesowal, aczkolwiek zapraszam do dzialow z zasobami, spokojnie da sie cos wyskrobac (spritesety!)
Ole.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Bimbrownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bimbrownik »

raiden pisze:Myśle że wszystkim nam zalezy na tym by polska scena znow rozkwitla. Dlatego chce zebrac ekipa nejlepszych moim zdaniem redaktorow z roku 2003 i 2004. Ci z początku 2005 nie byli źli (ja w tym okresie bylem redaktorem ale rm zajmowalem sie duzo wczesniej :) choc nie na scenie ) ale chyba nie przypominaja zlotego wieku. Dlatego apeluje by naprawic twierdze. Reptile musi zrozumiec ze z ekipa noobów ("Emron" awansował ostatnio na paladyna :p ) Nie zajdize daleko. Stanior musi zostać drugim mistrzem.
No to prawda tak,tak a co do Emrona nie czepiajcie się go prawda że to Noob :twisted:
ale wysyłał dużo midi i takich pierdułek to rep go wzioł wyżej geh
Hej lubie placki.
Iron_Beny
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2007, 00:53
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Iron_Beny »

Po co nisczyc ruiny i na nich budowac ? :wink: coś co powstalo na ruinach moze szybko obrocic sie znowu w ruine. Nie lepiej zbudowac cos nowego? Cos poprostu lepszego? To byla taka mala dygresja a porpo rzuconego tutaj pomyslu :wink:
Nie wiem o co dokonca chodzi z ta twierdza bo nie wiem co ogolnie dzieje sie aktualnie na scenie. Odeszlem od tego wszystkiego bardzo dawno ale moj kumpel Stanior chcial pokazac mi cos na tym forum i tak jakos wzielo mnie zeby cos tu od czasu do czas nabazgrac.

Ps. Czesc wszystkim :)
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

coś co powstalo na ruinach moze szybko obrocic sie znowu w ruine.
To nie były przypadkiem moje słowa XD?
Nie lepiej zbudowac cos nowego? Cos poprostu lepszego?
Ha - nam się udało już rok temu - http://www.tsukuru.pl =) Jak powiedział Jazzwhisky (ok, ok - ja, ale niech ma), trzeba się trochę rozglądać dookoła, nie tylko biadolić >.>
Iron_Beny
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2007, 00:53
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Iron_Beny »

Ludzix pisze:
coś co powstalo na ruinach moze szybko obrocic sie znowu w ruine.
To nie były przypadkiem moje słowa XD?
Wiesz nie znam ani ciebie ani twoich niegdys wypowiedzi ( chociaz moze cie znam bo w tej samej metropoli mieszkamy : ). Tak wiec nie zgapilem nic od ciebie byla to moja wlasna inwencja tworcza :)
bankotsu
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2006, 18:49

Post autor: bankotsu »

Jazzwhisky pisze:Juz chyba czwarty z podobnych tematow ;)

Nie masz co liczyc na dobra wole reptile'a bo NIGDY takowej nie bylo (i w 2003 nie darzylem go sympatia).
Prawda, reptile NIGDY nie był dobry w pomaganiu innym. Zawsze wolał powiedzieć swoje 3 grosze i odesłać do tutka. ><

Raiden skoro taki jesteś taki cwany man, wez sztahnij no klawiaturą i zagadaj to el Reptilo co z tą sceną i napisz nam pare ciekawych sensacji!!!!11

Teraz może znajde z tematu troszeczke...ale, To po co się z tymi nO0bsami wymieniliście się butonami? Nie lepiej wywalić ich w [nie powiem co] XD
Może z nim pogadajcie? A znajdziecie wspólny język...
(japoński xd ) XDDDDd

Może to by pomogło? ~,~

Added +1!
Ile osób wogóle z nim gadało? XDDD
Bo normanie jaszczurką jak szmatą na lewo i na prawo trzaskają.
Chłopaki!!!!111 Dajcie imo mene porzucać ne? xd
nyo~ XD
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

bankotsu pisze: Teraz może znajde z tematu troszeczke...ale, To po co się z tymi nO0bsami wymieniliście się butonami? Nie lepiej wywalić ich w [nie powiem co] XD
Może z nim pogadajcie? A znajdziecie wspólny język...
(japoński xd ) XDDDDd

Może to by pomogło? ~,~

Added +1!
Ile osób wogóle z nim gadało? XDDD
Bo normanie jaszczurką jak szmatą na lewo i na prawo trzaskają.
Chłopaki!!!!111 Dajcie imo mene porzucać ne? xd
nyo~ XD
Troszke za ostro, troszke bez znajomosci tematu...

Twoje dosc nieprzyjemne i nieprawdziwe wnioski opieraja sie na blednych zalozeniach.
Po pierwsze Twierdza wbrew pozorom jednak nie rowna sie reptile.
Po drugie moja (czy Ludziksa etc.) osobista opinia nie oznacza automatycznie nastawienia całego TA (btw popatrz kto i jak wypowiadal sie w tym temacie)
Po trzecie skad pomysl, ze nie ma kontaktu z repem, z redakcja, z cala Twierdza? Otoz jest.

Krytyka krytyką, bloto blotem, ale jednak wspolnie tworzymy to community...
Pozdrowka.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany