Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Zablokowany
Awatar użytkownika
xombie96
Posty: 32
Rejestracja: 04 lis 2008, 17:49

Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: xombie96 »

Jest to nowa strona związana z recenzjami,zapowiedziami i różnymi innymi rzeczami ,znadziecie tam także (najczęściej)
gry spod RM w download'zie oraz ich opisy (długie i ciekawe).
Serdecznie zapraszam , chociaż strona dopiero powstała staramy się ją zapełni pracę możecie przysyłac na adres:
xombie96@wp.pl
Możecie się wypowiedziec na temat najróżniejszych gier,pobrac tapety czy nawet zagrac w klasyki(quake),Mile widziane będą także gry Rpg maker'owe.
Redaktorem naczelnym jest Mody Maniek(nowy na scenie) oraz ja czyli pomocnik i nauczyciel w sprawach technicznych RM :)
Mody Maniek i Xombie zapraszają!

http://www.piwnicagier.ubf.pl/
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: Super Vegeta »

Miło, że coś zaczynasz, Xombie. Jak na razie świeci pustkami, mam jednak nadzieję, że uda wam się zrobić coś ciekawego. :)
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: Kalashnikov »

Nie chcę nic mówić, ale nazwa troszkę znajoma http://piwnica.tsukuru.pl/ :)

Poza tym, powtarzane aż do bólu - jeżeli startujecie z jakąś stroną, to poinformujcie o niej dopiero jeżeli macie na niej choć minimalną ilość materiałów, które zatrzymają odwiedzającego chociaż na 10 min. Do tego od zastrzęsienia błędów orotgraficznych na głównej stronie. Pierwsze wrażenia nienajlepsze.

Poinformuj tutaj, kiedy dodacie trochę SWOICH materiałów i tekstów i będzie co poczytać.
nickexile
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2009, 19:23

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: nickexile »

Rzecz, ktora skazuje ta strone na porazke: PHP-Fusion :/
Fight fire with fire.

Fight gayness with... oł szit
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: BeVoo »

Wcale ze nie. Jak dla mnie strona moze byc prowadzona nawet bez html a wsamym pliku tekstowym, bez grafik, odsylaczy itp. Najwazniejsza jest treść. A takowej sensownej jak na chwile obecna nie ma.
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
xombie96
Posty: 32
Rejestracja: 04 lis 2008, 17:49

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: xombie96 »

Jest tam trochę błędów bo redaktor główny jest dyslektykiem ,ale ja staram się poprawiac Jego błędy.
Staram się zapełnic tą stronę.
Właśnie piszę recenzję.
Akurat z wypracowań miałem dobre oceny więc mam nadzieję że Wam się to spodoba :)
Będą zamieszczane jakieś zasoby,recenzje i.t.p codziennie albo co najmniej co 2-3 dni.
Niestety 3 lipca wyjeżdżam na kolonię , nad morze.
Więc stroną zajmie się Skorpionsiders chociaż też jest on geniuszem w robieniu błędów to dam mu swój słownik języka Polskiego.
Niedługo wrzucę na stronkę kilka gierek z rpg makera jak i nie tylko.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Amadik

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 3)
Posty: 185
Rejestracja: 05 wrz 2007, 23:21
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: Amadik »

Więc stroną zajmie się Skorpionsiders chociaż też jest on geniuszem w robieniu błędów to dam mu swój słownik języka Polskiego.
Wystarczy Office, OpenOffice, lub Firefox*

A tak poza tym... Panowie, jest pewien szczegół, który odróżnia recenzję gry od opisu ( który to możemy znaleźć "w rzucie okiem" na tsukuru). Popracujcie nad stylem tekstu - zdanie pod zdaniem jest złe.


* Teraz powinien Jazz z reklamą Opery wyskoczyć.

//edit doł:
Tak, wiem jak to jest mieć 12 lat.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2009, 15:35 przez Amadik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
xombie96
Posty: 32
Rejestracja: 04 lis 2008, 17:49

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: xombie96 »

Mamy po 12 lat.
A strona wystartowała po to byśmy cwiczili swoje umiejętności humanistyczne.
Chociaż fajnie jak ktoś czyta nasze recenzje.
Dobra.Skoro uważasz że recenzje są złe będziemy się starac jeszcze bardziej.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: master miller »

Te recenzje nie są takie złe ^^

One są do du...

Jak macie po 12 lat i tak słabo idzie to wiecie... lipa straszna. Są one wykonane bez żadnego pomysłu, chaotyczne i... mało treści. Jak mam się dowiedzieć czy chcę w gierkę zagrać, skoro jedyne co się dowiadziałem z ok. 10 zdań to to, że jest podobna do pacmana, można skakać i trzeba coś zbierać. Wygląda na to, że ta recenzja powstała po chwili grania w produkcję Iksa.

Zapowiedź gry: jedna z najoryginalniejszych cośtam cośtam na scenie (WTF!?) - rzeczywiście nigdy nie grałem Altairem zrobionym w rpg maker, bo wychodzi na to, że to podróba Assasins Creed.

"Polacy ni gęsi i swój język mają" - znasz cytat? To przypomnij go sobie jak jeszcze raz napiszesz asasyn...
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: Gokufan »

Telomo pisze:"Polacy ni gęsi i swój język mają"
To nie do końca tak szło :D
Awatar użytkownika
Amadik

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 3)
Posty: 185
Rejestracja: 05 wrz 2007, 23:21
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: Amadik »

/Babcia Gienia mode on (?)
nah
/mode off

Panie Xombie, odwalę ci przysługę.

Oto "zapowiedź" Twojej gry.
Na czerwono literówki i błędy innego rodzaju.
Na niebiesko błędy składni, zdania nielogiczne, niepotrzebne w czymś takim jak zapowiedź itp.
Gra opowiada o pewnym Asasynie Alexie.
Któremu ktoś zleca zadanie by zabić ważnych osób , które mają powiązanie z nielegalnymi przemytami.
Silnik gry polega na skacz i unikaj przeszkód typu:Sierkiery.
W grze nie zabraknie oczywiście momentów gdzie uciekamy przed hordą strażników.Skacząc przy tym przy bardzo intensywnej muyce jak np:Sytem of a Down.
Jednak mam jeszcze pewne problemy z PM 2003.
Dokładnie z opcjami wczytaj i wyjdź.

Przeczytał opis na TA , ale niezbyt go rozumiem a jak wpisałem tą zmienną to był jakiś błąd.Ale wystarczy żę otworzę jakąś grę z PM2k3 i zobaczę jak to jest zrobionie.
Oprócz głównego wątku będziemy mogli wykonać w mieście kilkanaście zadań typu pozbieraj coś tam i tak dalej.
Jezeli też na przykład uda nam się wspiąć na jakiś wysoki budynek pokaże nam się zdjęcie z nazwą dzielnicy.
W pracach nad grą zrobiłem już:


-Skakanie
-Las i ucieczka przed wilkami
-muzykę
-Bohatera i jego "animacje"
-Intro

Już teraz mogłbym wydać Demko ,ale najpierw muszę grę jeszcze dopracować.
Screenów nie dam bo robię to na kompie mojej mamy gdzie nie mogę tego ściągnać.
Słuchaj, ja ci naprawdę życzę jak najlepiej ale przeczytaj to co napisałeś przynajmniej z dwa razy. Nie wiem czego was uczą w podstawówce/gimnazjum, ale jestem przekonany, że poziom edukacji spada wraz z poziomem matury...
Wasze 'umiejętności humanistyczne', o których pisałeś w poprzednim poście nie wzrosną jeśli się o to nie postaracie.

Swoją drogą słowo "Asasyn" mnie nie przestaje razić. Nie dość, że nieszczęsny Gothic 3 utrwalił je w umysłach młodzieży to jeszcze nam zaserwowano Assasin's Cred na dobitkę. Hail polska mowa!
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: master miller »

Ja akurat na polski w gimnazjum nie narzekałem ;) Wcale tak źle nie uczą, to nam - uczniom nie chce się uczyć i mamy wszystko w dupie i wolimy machać świstkiem z zaświadczeniem o dysleksji... ah dobrze, że mnie to nie dopadło.
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowa strona-Baza Recenzji Starych Gier(piwnicagier.ubf.pl)

Post autor: Super Vegeta »

<renati23> Każdy tuman, który nie umie dodawać, twierdzi, że jest humanistą.
<renati23> Każdy niechluj robiący ortografy twierdzi, że jest umysłem ścisłym.
Zablokowany