Delete Topic :o

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
Awatar użytkownika
Scientist
Posty: 93
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Scientist »

Zrobiłem sobie userbara (na paintcie xD):

Obrazek

Oceńcie go ;p


P.S.
Sory, że piszę post za postem, ale chciałem odświeżyć temat xD
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Ska'ciu »

Wygląda w pełni profesjonalnie ^^ Tylko czy nie lepsze byłby by postacie ze znanych Makerówek zamiast Kurosakiego i tych innych?
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: X-Tech »

Nie znoszę takiej wyuczonej fach-roboty jak Manga/StylMarvela pokazywana jako forma artystyczna ponieważ nie ma to z tym prawie nic wspólnego. Jeszcze trochę i do odpowiedniego poziomu dojedziesz, ale na razie widzę, że ciągle wzorujesz się/próbujesz naśladować techniki jakimi są zrobione postaci z DB. Artyzmu w tym niemal brak...bo wygląda na to, że nawet sposób cieniowania jest tu kserowany (jest to bardzo proste cieniowanie oparte na plamach)

Najlepiej wychodzą ci charsety dobrze by było jakbyś zmontował jakiegoś kolesia z mieczem w stylu stridera do 2k3.
Awatar użytkownika
Kiksi

Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon I (miejsce 3)
Posty: 361
Rejestracja: 17 lip 2006, 23:02

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Kiksi »

Nie znoszę takiej wyuczonej fach-roboty jak Manga/StylMarvela pokazywana jako forma artystyczna ponieważ nie ma to z tym prawie nic wspólnego. Jeszcze trochę i do odpowiedniego poziomu dojedziesz, ale na razie widzę, że ciągle wzorujesz się/próbujesz naśladować techniki jakimi są zrobione postaci z DB. Artyzmu w tym niemal brak...bo wygląda na to, że nawet sposób cieniowania jest tu kserowany (jest to bardzo proste cieniowanie oparte na plamach)
Co ty za bzdury piszesz, nie masz o tym żadnego pojęcia :| Cieniowanie oparte na plamach jest powszechnie używane w mandze jak i w innych filmach animowanych, używany jest głównie ze względu na swoją estetykę i w celu zachowania danego stylu. A "dojeżdżanie do odpowiedniego poziomu" to właśnie najpierw naśladowanie mistrzów, a z czasem tworzenie własnych eksperymentów :/
sorry nie wytrzymałem
Awatar użytkownika
Scientist
Posty: 93
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Scientist »

@uP

Postaram się jeszcze tego user-bara poprawić i pozmieniać.


P.S.
Zapraszam do mojego tematu w dziale "Skrzynka". Oceńcie zasoby, które już dodałem :).


@Jazzwhisky

Właśnie mam zamiar zrobić animację dla Goku xD. Z innymi postaciami nie wiem jak będzie.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2009, 17:38 przez Scientist, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Jazzwhisky »

Kikut pisze:sorry nie wytrzymałem.
No trudno wytrzymać. =D

X-Tech, jeśli krytykujesz kogoś na obszarze w którym trudno mieć Cię choćby za początkującego amatora, miej trochę umiaru. Popatrz na pierwsze piksle DE, którego grafik sam używałeś w 8-bit Queście, wyrabianie własnego stylu to proces długotrwały i nieprosty, jeśli twórcy na poziomie Broliego mają oczekiwac tylko takich słów jak twoje, to poddajesz w wątpliwość sens istnienia rozwojowego pixelartu w ogóle.
A z wstawką nt. anime/amerykańskich superbohaterów trudno dyskutować. Może dlatego, że jest nie na temat.

I co do grafik - bardzo fajnie to wygląda, choć na mnie zawsze największe wrażenie wywierają takie elementy jak kamień, na którym stoi Goku. Ciekaw jestem czy podołałbyś teraz animacji tych postaci? =}}}

P.S. Ale userbarów nie cierpię.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Preki »

Ska'ciu pisze:Wygląda w pełni profesjonalnie ^^ Tylko czy nie lepsze byłby by postacie ze znanych Makerówek zamiast Kurosakiego i tych innych?
LOL, chyba ja tak sobie zrobię kiedyś :wink:
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Scientist
Posty: 93
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Scientist »

Z animacją :D

Goku -> Goku SSJ5

Obrazek
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1154
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Michu »

Jestes pewien, ze nie chcesz zadnej gry robic? Z takim skillem jakas produkcje poswiecona DB moznaby wymodzic.

Supa, supa
Obrazek
Awatar użytkownika
Scientist
Posty: 93
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Scientist »

@Michu

Czy ja coś mówiłem, że nie chcę robić gry? ^^

Heh... ostatnio jak zabierałem się za tworzenie gry to nie dałem rady zrobić nawet Life-bara za pomocą poradnika ! :[ (nie chodzi mi tutaj o grafikę life-bara)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: X-Tech »

DE raczej bardzo twórczo podchodzi do sprawy. Broli to taki trochę powielacz przynajmniej na razie, ale zdolności na pewno w sobie rozwinie nawet jak będzie do tego szedł taką drogą jak do tej pory. Tylko ja osobiście no nie trawię rysowania komiksowych postaci z nudów, ale już w tym temacie japę zamykam bo w sumie to mało istotne dla sprawy, więc jak to lubi niech robi dalej.


Jak masz skryptowe problemy to rób chary na zapotrzebowanie do projektów..Jakbyś natworzył charów z animacjami bicia można by niezłe mordobicia na makera robić, albo i hack/slashe. twój styl pewnie jak najbardziej nadał by się do gry tego typu.
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Super Vegeta »

X-Tech pisze: Tylko ja osobiście no nie trawię rysowania komiksowych postaci z nudów
W sensie, co, z nudów nie wolno? =D
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Flaque »

Nie, w sensie, że nie trawi z nudów. Nudzi mu się to nie trawi ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Gokufan »

Łohoho, jak byś teraz zrobił pełne charsety do tych postaci z Userbara, to byłoby supah ^_^
Awatar użytkownika
Scientist
Posty: 93
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rysuny Brolasa :O

Post autor: Scientist »

W.I.P - Work In Progress

Bruce Lee :)
Obrazek

Na razie tylko taka animacja. Będę starał się tworzyć kolejne animacje dla Brusa ;p
Kiedy zrobię wszystkie animację, które mam zamiar zrobić być może dodam Brusa do skrzynki.

Proszę o ocenienie tego Brusa.
Zablokowany