Gaidusiowe picztureczki =3

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Re: Gaidusiowe picztureczki =3

Post autor: Sobriquet Gaido »

Pantera pisze:czy jak zrobie trzecie podejscie do voice overu Stanleya wezmiesz sie spowrotem za niego i wypuscisz na swiatlo dzienne? :P
Kto powiedział, że go zostawiłem? :) Twój głos jest już wykorzystany, więc przy kolejnym podejściu trzeba by było uważać, by nie był podobny za bardzo do poprzedniego...
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: Gaidusiowe picztureczki =3

Post autor: Pantera »

Sobriquet Gaido pisze:Kto powiedział, że go zostawiłem? :) Twój głos jest już wykorzystany, więc przy kolejnym podejściu trzeba by było uważać, by nie był podobny za bardzo do poprzedniego...
wiem, pamietam, zdaje sobie sprawe, dlatego porzucilem trzecia probe na tak dlugi czas - moze jak mnie najdzie i poczytam tamten topic to cos skleje w najblizszym czasie - trzeba headset rozdziewiczyc pod wzgledem nagrywania :P
Sobriquet Gaido pisze:obecnie jestem stuprocentowo pochłonięty pracą nad "Bez Tytułu"
moze to i dawno temu napisales, ale jednakowoz wskazywalo na fakt, ze Stanley stanal w miejscu - na co z reszta lud narzekal (chocby w postaci Kalasha)
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Gaidusiowe picztureczki =3

Post autor: Kalashnikov »

I ponownie popieram Panterę.

Bez Tytułu, Stanley... Daj chociaż jakieś info, co, kiedy, jak - w przybliżeniu.
ODPOWIEDZ