Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Postautor: X-Tech » 29 wrz 2009, 20:08

Grę tworzyłem kilka lat temu. Ostatnio naniosłem na nią kilka poprawek (w 2008 poprawki)

Fabuła:
Przyszłość budzimy się ze snu okazuje się, że mamy pewne zadanie do wykonania. Przetrwaliśmy tylko dlatego, iż nasze ciało zostało niemal całkowicie skomputeryzowane. Jesteśmy jednostką o przydzielonym numerze - ochotnikiem. Przed nami było wiele innych właśnie zostaliśmy powołani do wykonania zadania, które może być bardzo istotne dla pozostałych przy życiu ludzi. Możemy również poczytać logi poprzednich jednostek i zobaczyć jakie były ich zadania. Nasza misja rozpoczyna się po tym jak kontakt z poprzednią jednostką został zerwany. Przed nami jednak są kolejne, które czekają na rozkazy. Miejsce w jakim się znajdujemy to ruiny tajemniczego budynku, po którym błąkają się ocaleni z katastrofy ludzie. Świat po wyjściu na zewnątrz okazuje się jeszcze bardziej mroczny. Przed nami wiele pytań spróbujemy uzyskać na nie odpowiedzi również na to kim tak naprawdę jesteśmy.

Grafika:
Niestandardowe grafiki. Moje własne prace. Ogólnie wszystko w dość mrocznym tonie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Muzyka:
Kilkadziesiąt utworów w wysokiej jakości.

Rozgrywka:
Własny system walki, Czary, Elementy skradania praktycznie przed każdą walką (wrogowie patrolują teren) Kupowanie przedmiotów leczniczych i różnych ulepszeń. Otwieranie skrzyń z dodatkowymi przedmiotami. Jakieś pomniejsze zadania również się trafią. Niestandardowy system zdobywania doświadczenia przez przydzielanie wybranych statystyk do powiększenia. Menu standardowe. W grze również natrafimy na bardziej zaludnione miejsca, w których żyją charakterystyczni dla tych miejsc przedstawiciele. Bardzo zróżnicowana rozgrywka przed nami. Największą jej część stanowią zadania, podróże i walki na ABS.

To by było na tyle. Miłego grania.

http://www.sendspace.pl/file/5af308ae4362cb23f6c4326(11,25 MB)
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
kamac
Kontakt:

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Postautor: kamac » 30 wrz 2009, 16:45

Sendspace zeszło na psy ;) więc lepiej na to nie wstawiaj. Naj jest Megaupload (przynajmniej wg. mnie) no i odsiebie też jest kewl :D A co do gry już ściągam ale może byc ciekawie :D NIENAWIDZĘ gier z podstawowym BS'em... Nieważne czy 2k3 czy 2k... To świadczy o robieniu na szybko a taka gra szybko nudzi. Czasami świadczy także o braku umiejętności :)
.
Awatar użytkownika
dizus

Postautor: dizus » 30 wrz 2009, 17:14

a czasami swiadczy tez o wlasnie tych umiejetnosciach. w gruncie rzeczy dbs w grze o niczym nie swiadczy, wszystko zalezy kto jaki ma pomysl na gre.
lansowanie sie umiejetnoscia zrobienia cbsa to zla moda latajacych gurusow ;/

screeny wygladaja ciekawie (chociaz zadna rewelacja), sciagne i ocenie jak bede mial chwile czasu, zeby pograc ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
kamac
Kontakt:

Postautor: kamac » 30 wrz 2009, 17:19

Grałem :) Bardzo fajny ten twój BS :D gra bardzo dobra tylko nie mogę znaleźc generatora :x idę na zachód i nic nigdzie przejścian ia ma :p
.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Preki » 30 wrz 2009, 17:43

lansowanie sie umiejetnoscia zrobienia cbsa to zla moda latajacych gurusow ;/

Oho, coś czuję, że zaraz tu będzie bajzel :-P

Co do mojej opinii, prawdopodobnie poznacie ją w najbliższym numerze Tokei. :-D Jutro napiszę reckę.
Obrazek
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 30 wrz 2009, 17:51

Kamac: Przejście na zachodnią część znajduje się na południowym zachodzie pierwszego obszaru. Także szukaj go bardziej na południowym zachodzie, a nie na północy.

Dizus: Sama gra ma walki toczące się w czasie rzeczywistym, ale są to walki przypominające grę akcji/skradankę - można zlikwidować wroga nie wchodząc z nim w potyczkę - wrogowie patrolują określone obszary. Bezpośrednie zaś starcia działają na statystykach znanych z RPG są nawet atrybuty magiczne podatności i obrony. Nie obyło się bez zwiększania statystyk (wg. uznania) dlatego też fani rpg powinni być zadowoleni, ale i fani gier zręcznościowych ! Nie widzę sobie inaczej tej gry niż na ABS, który zrobiłem. To nie jest dodatek to jest jeden z głównych trzonów gry !

Co jeszcze mogę powiedzieć. Jak się rozejrzycie po "przebudzeniu" bohatera możecie poczytać przy komputerach logi poprzednich jednostek, ale w samej grze do znalezienia jest więcej tego typu informacji.

Ogólnie to grajcie, komentujcie :) Jak ktoś lubi kombinować, ceni sobie zalety gier rpg, oraz lubi akcję i tajemnice powinien być zadowolony.

Preki: Widzę, że ci się gierka spodobała :)
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
dizus

Postautor: dizus » 30 wrz 2009, 22:33

X: nie atakowałem bynajmniej Twojej gry, nie mam jej za złe ABSa. ba, jesli takie bylo zalozenie, to bardzo dobrze. Komentowalem wypowiedz kamaca ;[
Obrazek
Awatar użytkownika
Pantera

Postautor: Pantera » 02 paź 2009, 21:54

SEXY!

post-apo + cyberpunk
elegancko poskladany do kupy, fajny ABS
grafika w miare bez zarzutu (sam robiles mutanty?)
jestem ciekaw czy sie fabula jeszcze zagmatwa (acz nie doszedlem jeszcze daleko)

ogolnie poki co mi sie podoba :D
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Rave » 07 paź 2009, 08:23

Hm, pobieram. X, czy jak zauważę jakieś fajne patenty, to mogę je "przenieść" do swojej gry? A co do sprawy CBS/StandardBS - to czasem ciężko wymyślić jakiś BS, którego nikt wcześniej nie zastosował, a zżynanie też nie jest dobre. Standard BS też jest dobry i nadaje się do pewnych sytuacji (no może poza systemem w 2k i xp/vx). Także wszystko zależy od gry.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 10 paź 2009, 04:07

Napiszę dość krótko, bo jeszcze nie przeszedłem, ale póki co - na mój gust - na razie najlepsza twoja produkcja spod RM. =)
I chyba pierwszy raz ABS mi nie przeszkadza, a wręcz odwrotnie - patent z wrogami wydaje się prosty i efektywny. Co do strony fabularnej i klimatu - no przypomina to masę rzeczy, ale chyba niczego w szczególności. Fajny, surowy polski styl.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Pokrak

Postautor: Pokrak » 10 paź 2009, 21:02

Kanapka mnie strzeli jasna jak ktoś mirrora nie zrobi. Każą płacić ludziom za twoją grę...
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Kontakt:

Postautor: Super Vegeta » 10 paź 2009, 21:15

Nah, na samym dole jest słabo widoczny przycisk do, jak to się określa, "darmowego, acz powolnego" pobierania.
Awatar użytkownika
Grimm

Postautor: Grimm » 11 paź 2009, 18:16

Ściągam. Ze screenów wygląda bardzo zachęcająco. Jak jeszcze będą zwrotu fabularne rodem z Williama Gibsona to będę w skowronkach ;)
Pokrak pisze:Każą płacić ludziom za twoją grę...

Swoją drogą, ciekawe czy kiedykolwiek któryś z naszych makerowców zrobi komercyjny projekt, jak np. ten jegomość:
http://www.blossomsoft.com/

W sumie, bardziej ciekawe jest to czy ktokolwiek w Polsce by taką grę kupił :)
We saw the shadows of the morning light;
The shadows of the evening sun;
Until the shadows and the light were one.
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Inq » 14 paź 2009, 21:48

Fajne, nawet bardzo, ale czemu ta gra jest taka trudna? Zabili mnie obok klatki z więźniami na drugiej mapie.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto

Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Fear » 15 paź 2009, 15:30

Żebyś sobie dłużej w nią pograł i miał wyzwanie jakieś ^^

Ogólnie trochę pograłem, fajnie ,że wychodzą kolejne gry, fajny klimacik w grze, nie podoba mi się tylko system czarów tych taki se ;/ ale ogólnie pozytyw...
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549

Wróć do „Gry”