Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: X-Tech »

Grę tworzyłem kilka lat temu. Ostatnio naniosłem na nią kilka poprawek (w 2008 poprawki)

Fabuła:
Przyszłość budzimy się ze snu okazuje się, że mamy pewne zadanie do wykonania. Przetrwaliśmy tylko dlatego, iż nasze ciało zostało niemal całkowicie skomputeryzowane. Jesteśmy jednostką o przydzielonym numerze - ochotnikiem. Przed nami było wiele innych właśnie zostaliśmy powołani do wykonania zadania, które może być bardzo istotne dla pozostałych przy życiu ludzi. Możemy również poczytać logi poprzednich jednostek i zobaczyć jakie były ich zadania. Nasza misja rozpoczyna się po tym jak kontakt z poprzednią jednostką został zerwany. Przed nami jednak są kolejne, które czekają na rozkazy. Miejsce w jakim się znajdujemy to ruiny tajemniczego budynku, po którym błąkają się ocaleni z katastrofy ludzie. Świat po wyjściu na zewnątrz okazuje się jeszcze bardziej mroczny. Przed nami wiele pytań spróbujemy uzyskać na nie odpowiedzi również na to kim tak naprawdę jesteśmy.

Grafika:
Niestandardowe grafiki. Moje własne prace. Ogólnie wszystko w dość mrocznym tonie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Muzyka:
Kilkadziesiąt utworów w wysokiej jakości.

Rozgrywka:
Własny system walki, Czary, Elementy skradania praktycznie przed każdą walką (wrogowie patrolują teren) Kupowanie przedmiotów leczniczych i różnych ulepszeń. Otwieranie skrzyń z dodatkowymi przedmiotami. Jakieś pomniejsze zadania również się trafią. Niestandardowy system zdobywania doświadczenia przez przydzielanie wybranych statystyk do powiększenia. Menu standardowe. W grze również natrafimy na bardziej zaludnione miejsca, w których żyją charakterystyczni dla tych miejsc przedstawiciele. Bardzo zróżnicowana rozgrywka przed nami. Największą jej część stanowią zadania, podróże i walki na ABS.


To by było na tyle. Miłego grania.

http://www.sendspace.pl/file/5af308ae4362cb23f6c4326(11,25 MB)
Awatar użytkownika
kamac
Posty: 103
Rejestracja: 20 gru 2008, 11:41
Kontakt:

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: kamac »

Sendspace zeszło na psy ;) więc lepiej na to nie wstawiaj. Naj jest Megaupload (przynajmniej wg. mnie) no i odsiebie też jest kewl :D A co do gry już ściągam ale może byc ciekawie :D NIENAWIDZĘ gier z podstawowym BS'em... Nieważne czy 2k3 czy 2k... To świadczy o robieniu na szybko a taka gra szybko nudzi. Czasami świadczy także o braku umiejętności :)
.
dizus
Posty: 85
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:01
Lokalizacja: Żory

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: dizus »

a czasami swiadczy tez o wlasnie tych umiejetnosciach. w gruncie rzeczy dbs w grze o niczym nie swiadczy, wszystko zalezy kto jaki ma pomysl na gre.
lansowanie sie umiejetnoscia zrobienia cbsa to zla moda latajacych gurusow ;/

screeny wygladaja ciekawie (chociaz zadna rewelacja), sciagne i ocenie jak bede mial chwile czasu, zeby pograc ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
kamac
Posty: 103
Rejestracja: 20 gru 2008, 11:41
Kontakt:

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: kamac »

Grałem :) Bardzo fajny ten twój BS :D gra bardzo dobra tylko nie mogę znaleźc generatora :x idę na zachód i nic nigdzie przejścian ia ma :p
.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Preki »

lansowanie sie umiejetnoscia zrobienia cbsa to zla moda latajacych gurusow ;/
Oho, coś czuję, że zaraz tu będzie bajzel :-P

Co do mojej opinii, prawdopodobnie poznacie ją w najbliższym numerze Tokei. :-D Jutro napiszę reckę.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: X-Tech »

Kamac: Przejście na zachodnią część znajduje się na południowym zachodzie pierwszego obszaru. Także szukaj go bardziej na południowym zachodzie, a nie na północy.

Dizus: Sama gra ma walki toczące się w czasie rzeczywistym, ale są to walki przypominające grę akcji/skradankę - można zlikwidować wroga nie wchodząc z nim w potyczkę - wrogowie patrolują określone obszary. Bezpośrednie zaś starcia działają na statystykach znanych z RPG są nawet atrybuty magiczne podatności i obrony. Nie obyło się bez zwiększania statystyk (wg. uznania) dlatego też fani rpg powinni być zadowoleni, ale i fani gier zręcznościowych ! Nie widzę sobie inaczej tej gry niż na ABS, który zrobiłem. To nie jest dodatek to jest jeden z głównych trzonów gry !

Co jeszcze mogę powiedzieć. Jak się rozejrzycie po "przebudzeniu" bohatera możecie poczytać przy komputerach logi poprzednich jednostek, ale w samej grze do znalezienia jest więcej tego typu informacji.

Ogólnie to grajcie, komentujcie :) Jak ktoś lubi kombinować, ceni sobie zalety gier rpg, oraz lubi akcję i tajemnice powinien być zadowolony.

Preki: Widzę, że ci się gierka spodobała :)
dizus
Posty: 85
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:01
Lokalizacja: Żory

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: dizus »

X: nie atakowałem bynajmniej Twojej gry, nie mam jej za złe ABSa. ba, jesli takie bylo zalozenie, to bardzo dobrze. Komentowalem wypowiedz kamaca ;[
Obrazek
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Pantera »

SEXY!

post-apo + cyberpunk
elegancko poskladany do kupy, fajny ABS
grafika w miare bez zarzutu (sam robiles mutanty?)
jestem ciekaw czy sie fabula jeszcze zagmatwa (acz nie doszedlem jeszcze daleko)

ogolnie poki co mi sie podoba :D
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Rave »

Hm, pobieram. X, czy jak zauważę jakieś fajne patenty, to mogę je "przenieść" do swojej gry? A co do sprawy CBS/StandardBS - to czasem ciężko wymyślić jakiś BS, którego nikt wcześniej nie zastosował, a zżynanie też nie jest dobre. Standard BS też jest dobry i nadaje się do pewnych sytuacji (no może poza systemem w 2k i xp/vx). Także wszystko zależy od gry.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Jazzwhisky »

Napiszę dość krótko, bo jeszcze nie przeszedłem, ale póki co - na mój gust - na razie najlepsza twoja produkcja spod RM. =)
I chyba pierwszy raz ABS mi nie przeszkadza, a wręcz odwrotnie - patent z wrogami wydaje się prosty i efektywny. Co do strony fabularnej i klimatu - no przypomina to masę rzeczy, ale chyba niczego w szczególności. Fajny, surowy polski styl.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Pokrak »

Kanapka mnie strzeli jasna jak ktoś mirrora nie zrobi. Każą płacić ludziom za twoją grę...
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Super Vegeta »

Nah, na samym dole jest słabo widoczny przycisk do, jak to się określa, "darmowego, acz powolnego" pobierania.
Awatar użytkownika
Grimm
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2009, 11:41

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Grimm »

Ściągam. Ze screenów wygląda bardzo zachęcająco. Jak jeszcze będą zwrotu fabularne rodem z Williama Gibsona to będę w skowronkach ;)
Pokrak pisze:Każą płacić ludziom za twoją grę...
Swoją drogą, ciekawe czy kiedykolwiek któryś z naszych makerowców zrobi komercyjny projekt, jak np. ten jegomość:
http://www.blossomsoft.com/

W sumie, bardziej ciekawe jest to czy ktokolwiek w Polsce by taką grę kupił :)
We saw the shadows of the morning light;
The shadows of the evening sun;
Until the shadows and the light were one.
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Inq »

Fajne, nawet bardzo, ale czemu ta gra jest taka trudna? Zabili mnie obok klatki z więźniami na drugiej mapie.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Bunt Maszyn [2k3] [Download]

Post autor: Fear »

Żebyś sobie dłużej w nią pograł i miał wyzwanie jakieś ^^

Ogólnie trochę pograłem, fajnie ,że wychodzą kolejne gry, fajny klimacik w grze, nie podoba mi się tylko system czarów tych taki se ;/ ale ogólnie pozytyw...
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
ODPOWIEDZ