Wojny botów

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Vahiman
Posty: 105
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:17
Lokalizacja: Dolny śląśk
Kontakt:

Wojny botów

Post autor: Vahiman »

Witam, zastanawiałem się czy jeszcze coś dorobić do demka czy po prostu wydać zapowiedź.
Zdecydowałem się na to drugie.

Kiedy ludzkość wreszcie poleciała na marsa, a na księżycu powstała baza. Gdzieś dalej dzieją się
rzeczy jakie się filozofom nie śniły. Na pustynnych, górskich, dzikich planetach są istoty które
są stworzone trochę inaczej niż zwierzęta z ziemi, min. mają skórę z platyny, kości z węglu i oddychać czadem. Jako tzw. elktrycerz prowadzi się porządek w niektórych
miejscach za pomocą pięści i lasera, tu załatwić astro-pasożyt, tam coś zanieść, pomóc w wojnie na Krioni .Zadań będzie mnóstwo, a broni i walki też nie zabraknie. Niezła muzyka i grafika
Science-Fiction. Mam nadzieję że będzie fajna :-) .

Dodatkowe INFO:
Skrypty będą nawet dobre:
-Wymagania: Żeby założyć jakiś przedmiot(np. promieniomiot) trzeba mieć np. zwinność 34 albo umieć np. precyzję. Coś znanego z cRPG
-Notatnik: Zwykły z misjami
-Interakcja: Kradzież, perswazja, groźba lub prośba przy przypadkowych osobach w zależności od cech bohatera akcja uda się lub nie(np. grozimy komuś ale mamy za mały atak i wtedy można oberwać)
-Szukanie: Krok jest wolniejszy, zmniejsza się widoczność a wiele przedmiotów wtedy można znaleźć oraz miejsce na kopanie.


Światy będą 3, można się między nimi poruszać specjalnymi portalami:
- Świat realny: No zwykły główny świat
- Świat wirtualny: Można tam się przenieść za pomocą Cyberportu, przydaje się w szybkim przemieszczeniu między lokacjami
-Antyświat: Składa się głównie z Antymaterii , ma on własne prawa fizyki a przenieść do niego się można za pomocą Portu na antymaterię która sama może podróżować między światami



Nazwa: Wojny botów
Wersja RM: 2k
Rodzaj: RPG( jRpg)
Status: 36%
Kilka dni to robię więc gdzieś po nowym roku to skończę, jeszcze troszkę to ponaprawiam i chyba demko wydam.



DEMO 8.2 MB
http://chomikuj.pl/spinkomysia/tsukuru/ ... c3*b3w.zip
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 13 gru 2009, 18:14 przez Vahiman, łącznie zmieniany 5 razy.
Jan Kowalski - jedyna osoba w tym kraju którą nie dotyczy ochrona danych osobowych

Obrazek
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Wojny botów

Post autor: Fear »

Hm... Futurystycznie ;p Mało można powiedzieć, mało informacji podałeś nam, no ale nic... Zapewne dodasz więcej. Klimatycznie to wygląda na screenach bardzo ;p

Koniecznie usuń 2 screen (Obca Planeta) mapping który przedstawiasz na screenie jest tragiczny ;/ Title screen też jest mało schludny, napewno napisy do zmian. Reszta screenów wygląda ok :)
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Wojny botów

Post autor: Jazzwhisky »

Lubię twoje pomysły bo nie ma w nich przerostu formy nad treścią, "Astro-Pasożyt" jest dla mnie po prostu <3, szkoda tylko, że nie dajesz sobie rady lepiej z oprawą graficzną, w tej chwili na screenach najbardziej razi grafika systemowa wyświetlanych wiadomości i momentami potwornie surowe otoczenie. Nie wiem co jest w walkach, ale wygląda zachęcająco, przechodziłem UnderGround z przyjemnością, fajnie byłoby zagrać w coś podobnie wciągającego.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: Wojny botów

Post autor: Pokrak »

Klimatem przypomina STARE, porzadne SF(S.Lem sie klania).
Zmien TS, jak sie czujesz na silach to uzyj Powermode.
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Wojny botów

Post autor: X-Tech »

Ja też mam nadzieję, że gierka będzie odpowiednio s-f. Dobra tematyka. Grafa całkiem lux.
Za mało informacji o grze.
Awatar użytkownika
Vahiman
Posty: 105
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:17
Lokalizacja: Dolny śląśk
Kontakt:

Re: Wojny botów

Post autor: Vahiman »

Sytemik jest na razie roboczy póki nie znajdę czegoś lepszego. Trochę zmieniłem tą obcą planetę, dodałem info .
Pokrak pisze:Klimatem przypomina STARE, porzadne SF(S.Lem sie klania).
Zmien TS, jak sie czujesz na silach to uzyj Powermode.
Co do Lema zgadłeś XD ,a to cus robię w 2K więc jak mam użyć powermode?
Jan Kowalski - jedyna osoba w tym kraju którą nie dotyczy ochrona danych osobowych

Obrazek
Pokrak
Posty: 152
Rejestracja: 13 cze 2009, 03:05
Lokalizacja: twoja lodówka

Re: Wojny botów

Post autor: Pokrak »

Nie zauwazylem, jestem przyzwyczajony do 2k3. Ale konwersja by nic nie zmienila, poza mozliwoscia wykorzystania PM oczywiscie.
Road roller da! WRYYYYYYYYYYYYYY!
Awatar użytkownika
Sozan
Posty: 57
Rejestracja: 10 gru 2008, 23:08

Re: Wojny botów

Post autor: Sozan »

Cóż... Nie jestem jakimś wielkim fanem SF, ale gra zapowiada się nieźle. Tylko popraw mapping (chodzi mi o wielkie puste przestrzenie na 2 i 4 screenie), no i mógłbyś też pokazać trochę więcej dialogu.
Frytki!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Wojny botów

Post autor: Kalashnikov »

Jak dla mnie screeny, na których nie jest przeraźliwie pusto, sa jak najbardziej zjadliwe. Unikaj jedynie wielkich, niezapełnionych przestrzeni i będzie cacy.
Awatar użytkownika
Vahiman
Posty: 105
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:17
Lokalizacja: Dolny śląśk
Kontakt:

Re: Wojny botów

Post autor: Vahiman »

No więc trochę wypełniłem tamte miejsca kamyczkami.

i jeszcze nowe screeny.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jan Kowalski - jedyna osoba w tym kraju którą nie dotyczy ochrona danych osobowych

Obrazek
Awatar użytkownika
Enyafan
Posty: 122
Rejestracja: 20 cze 2009, 14:21

Re: Wojny botów

Post autor: Enyafan »

"Zmarł na pleśń" :D:D
O kurdę, jak ja uwielbiam, kocham wręcz takie teksty. Mogę go używać w życiu codziennym bez naruszania praw autorskich?
Nie no, naprawdę, jeśli takiego humoru będzie więcej, to ja ściągnę grę, choćby ważyła z pół giga.
Zmarł na pleśń... ;D
Awatar użytkownika
Vahiman
Posty: 105
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:17
Lokalizacja: Dolny śląśk
Kontakt:

Re: Wojny botów

Post autor: Vahiman »

Ja tam nie zabraniam gadać to co w gierce napisałem.

Tak przy okazji to już niedługo demko wyjdzie :-D
Jan Kowalski - jedyna osoba w tym kraju którą nie dotyczy ochrona danych osobowych

Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Wojny botów

Post autor: Jazzwhisky »

Enyafan pisze: Nie no, naprawdę, jeśli takiego humoru będzie więcej, to ja ściągnę grę, choćby ważyła z pół giga.
Zmarł na pleśń... ;D
A właśnie, zapomniałem o tym, dla mnie to nie jest śmieszne, to jest okrutne i straszne!

Czekam na demo z nieukrywaną niecierpliwością. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Vahiman
Posty: 105
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:17
Lokalizacja: Dolny śląśk
Kontakt:

Re: Wojny botów

Post autor: Vahiman »

Dla kogo śmieszne dla tego śmieszne. Mnie to nie śmieszy ani nie straszy, po prostu jest.
Udało mi się skończyć DEMO za pewne ma kilka bugów lub więcej ale jest.
http://chomikuj.pl/spinkomysia/tsukuru/ ... c3*b3w.zip


EDIT\/:

Znalazłem kilka bardzo wkurzających bugów. Nowa, ulepszona wersja, trochę urozmaicona
jest pod tym samym adresem.

P.S. Seiwy można skopiować oczywiście.
Jan Kowalski - jedyna osoba w tym kraju którą nie dotyczy ochrona danych osobowych

Obrazek
Awatar użytkownika
Vahiman
Posty: 105
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:17
Lokalizacja: Dolny śląśk
Kontakt:

Re: Wojny botów

Post autor: Vahiman »

Podbijam post bo mam pytanko:

Szukając grafik trochę poripowałem z DarkColony oraz z Dune2000.
Przysłać te grafy?
Jan Kowalski - jedyna osoba w tym kraju którą nie dotyczy ochrona danych osobowych

Obrazek
ODPOWIEDZ