Goniec RM - nr 4

Jedyny aktywny polski zin poświęcony ściśle tematyce RM.

Moderator: ravenone

Zablokowany
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Goniec RM - nr 4

Post autor: ravenone »

Kolejny numer Gońca oddajemy do użytku;)

Co w numerze?
- aktualności scenowe
- recenzja gry Exogenesis
- recenzja gry Luphilus
- recenzja gry Wrota Arkany
- premiery 2010 - ostatnia część analizy odnośnie projektów spod XP
- wywiad z GameBoy'em

http://goniecrm.prv.pl/

Miłej lektury, zapraszamy do komentarzy:)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Goniec RM - nr 4

Post autor: X-Tech »

Gdybym miał wystawić ocenę na podstawie paru, parunastu minut grania z miejsca była by to 2/5 za grafikę i muzykę, którą chwalicie - tu brakło prowadzenia gry fabułą, oraz grywalności
Nie mogę uwierzyć w tę ocenę dla Exogenesis.

Luphilus nie potrafiło MNIE przy sobie trzymać. Gra toczyła się za wolno, a jej czas wydłużały długie korytarze. Dla mnie to jest 2/5 mimo, że nie przeszedłem.

Wrota Arkany ocena w pełni zasłużona.

Aktualności są fajnym punktem. Ogólnie najlepszą rzeczą w tym numerze jest recenzja Wrót Akrany wg. mnie. Wywiad jest do przełknięcia, bo ten user podobno przykładał ręce do przecenionego Exogenesis. Są jacyś ludzie, którym się ta gra podobała szczerze ? (Ja BTW wywiadu to nie czytam, bo mi się nawet nie chce. Wywiady to mają być po fakcie, a nie z osobami, które chcą coś zrobić)
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2010, 14:34 przez X-Tech, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Goniec RM - nr 4

Post autor: GameBoy »

Wywiad jest do przełknięcia, bo ten user podobno przykładał ręce do przecenionego Exogenesis
Ja tam słyszałem, że podobno to Arev zrobił grafikę, a Mert bity, ale co ja tam mogę wiedzieć. :<
NIZIOŁ
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2008, 14:17

Re: Goniec RM - nr 4

Post autor: NIZIOŁ »

Fajny ten goniec ale mało o rm2003 bo mnie jakoś nie kręcą gry XP, no chyba tylko kwadrat ale to nie rpg.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Goniec RM - nr 4

Post autor: Mertruve »

To wysyłaj teksty, które chciałbyś przeczytać, elo.

//dół: niektórzy nie są takimi egoistami i dzielą się też z innymi ;x Przykładowo widzę ten numer Gońca i myślę "brakuje tu tekstu o ewolucji designu monety dwuzłotowej. Napiszę jakiś, żeby każdy mógł go przeczytać". Historia jest zrobiona.
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2010, 16:39 przez Mertruve, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Goniec RM - nr 4

Post autor: Kalashnikov »

Ale po co ma wysyłać teksty, które chce przeczytać, skoro sam je napisze i tym samym przeczyta?
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Goniec RM - nr 4

Post autor: X-Tech »

Chyba tu chodzi o lans.


Następne posty wyłącznie nt. zawartości tego numeru zinu, please.
Zablokowany