Skrypt #5 - Zręcznościówka

Potyczki ze skryptami. Edycja #6 zakończona.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Kontakt:

Re: Skrypt #5 - Zręcznościówka

Postautor: Noruj » 29 kwie 2010, 19:10

Oddaję głos na Bitwę Kolorów, świetny motyw, mimo że znam go już z Crasha. Mega grywalne.
Kosmos też był niezły, ale Asteroid fight nie przypadło mi do gustu, a jaja pingwina były strasznie proste i lagowało mi przy spadaniu jajek.
Obrazek

Marazm.
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: ŻbiXs » 29 kwie 2010, 23:31

Zagraliście we wszystkie 4...?
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)

Postautor: Gamer2002 » 30 kwie 2010, 00:39

Bitwa Kolorów
Szczegółowe opinie dam kiedy skończy się termin głosowania.

Jazzwhisky pisze:
DE pisze:Moze zawinila wymagajaca tematyka?

Tak myślę, że na pewno coś w tym jest, inna sprawa, że chyba trudno już będzie kiedykolwiek dobić do sukcesu TACO#4 czy TASC2. =}

Bardziej myślę że to wina terminu równoległego z innym konkursem.
Obrazek

Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 30 kwie 2010, 10:39

Gamer ja myślę podobnie + troszkę dłużej mógł być zapowiadany konkurs nim w ogóle podano tematykę. Myślę, że to pomogło by zwiększyć ilość chętnych, ale termin bardzo tu namieszał przede wszystkim.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Amadik

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Amadik » 30 kwie 2010, 11:37

+ Asteroid Flight - bo byłem jej poziomem najbardziej zaskoczony.
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)

Postautor: Foxer » 30 kwie 2010, 13:44

Głosuję na Asteroid Fight, świetnie zrobione jest to pseudo-3D. Rzeczywiście trochę wolne i przez to nuży, ale pozostałe prace prezentują niezbyt duży poziom...
Zapraszam na irc: irc.irchighway.net kanał #rpgmaker
Last.fm: http://lastfm.pl/user/foxer13
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 01 maja 2010, 09:35

Dzień dobry, oficjalne zestawienie rezultatów oraz autorzy i nasz (wybrany jak zwykle z ogromną przewagą, choć w krwawej walce) zwycięzca! =)

15 głosów - Bitwa Kolorów (Foxer)
3 głosy - Asteroid Flight (Gamer2002)
1 głos - KoSmos (Ska'ciu)
0 głosów - Jaja Pingwina (Secretman), TACO5Projekt (Ta $%#@! Skrzynia) (ŻbiX)

Gratulacje dla zwycięzcy, ale także dla pozostałych uczestników - co do ostatnich wypowiedzi, szczerze mówiąc myślę, że jest kompletnie inaczej - nic nam nie zaszkodziło, po prostu trochę zabrakło niektórych starych wyjadaczy czy stałych uczestników poprzednich edycji TACO. Osobiście i ostatecznie jestem usatysfakcjonowany, wciąż nie jest tak źle, dzięki wszystkim za czas poświęcony konkursowi! =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Postautor: X-Tech » 01 maja 2010, 11:57

Pomimo małej ilości prac zaskoczenie jednak NIEZŁE ilością odpowiedzi, zainteresowaniem. A miałem zrobić tego arkanoida, albo FPSa przyznam, że nie chciało mi się, bo oczywiście jak mówi podpis zajmuje się kilkoma grami...Foxer gratulacje - pozamiatałeś :D (ale ogólnie i tak cienizna XD)
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Kontakt:

Postautor: Ska'ciu » 01 maja 2010, 13:53

To ja się wytłumaczę za niedopracowania w KoSmos, wziąłem się za to nieco późno w dodatku myślałem że mam mniej czasu niż miałem, do tego jeszcze konwent przed którym chciałem to skończyć no i mamy brak żyć (ale przecież nie tak trudno omijać wrogie lasery!), powerupów (do nich bym musiał za dużo zmieniać) czy możliwości ominięcia intra (myślałem że i tak jest króciutkie, sam nie wiem dlaczego nie dałem "pomiń intro - tak,nie" O_o)
To było moje pierwsze TACO ale już wiem że nie ma lekko i nie warto robić na szybko :p

A po za tym to Gratuluję Foxerowi i reszcie (głównie za pomysły) oraz dzięki wszystkim za zainteresowanie i oddanie głosów na cokolwiek ;)
Na koniec jeszcze przypomnę twórcą że powinni dawać swoje gry do testów ludziom posiadającym niezbyt mocne kompy (jak od czasu zwalonego paska HP w Lt.Python zawsze tak robię ;))
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
X-Tech

Postautor: X-Tech » 02 maja 2010, 15:29

Ska'ciu bez kitu, ale ja uważam, że takie gry jak są na konkurs można zmontować w 2 godziny :D
Niektóre z nich to roboty na pół godzinki i akurat w tym momencie nie przesadzam.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Awatar użytkownika
Secretman

Postautor: Secretman » 04 maja 2010, 18:23

Gratulacje dla Foxer'a, dziękuje za uwagi i głosy poparcia. Co do jaj, to pomimo przedłużenia terminu o jeden dzień, brakło trochę czasu. Jeśli chodzi o lagi, to coś przekręciłem i już mi się nie chciało doszukiwać przyczyn(zabrakło nawet muzyczki :lol: ). Wierz mi X, nawet takiej zlagowanej gry w 2 godziny nie zrobisz (no i nie zrobiłeś :mrgreen: ).

Wróć do „GRMA Code-off”