Rhomik (pełna wersja) [download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Rhomik (pełna wersja) [download]

Post autor: kalafior »

Zajmowałem się tak z boku takim projekcikiem: Rhomik
Porobiłem, porobiłem i po krótkim czasie skończyłem.

Tadam: http://rapidshare.com/files/24649118/Rhomik.rar


Wybór poziomu:
Obrazek

Pierwszy z 16 poziomów:
Obrazek

To długo gadać nie będę. Gra gotowa!
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Wokal przy wyborze poziomów niszczy. Czemu moja boska panorama się nie przemieszcza >XD?
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Gokufan »

Mam pytanko - czy miałeś styczność z grą Chocobo Panic X-Mas? Bo też zbieranie kryształów, kolce i podobny wybór plansz był ;P. Ale jak by co spoko gierka ;p.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Gra w downloadzie, news na stronie głównej. Całość bardzo mi się podoba, w sumie zadnych uwag natury estetycznej, bo wykonanie graficzne/dzwiekowe swietne. Co do reszty, troszke drazni nierowny poziom trudnosci i masa slepych zaulkow; poza tym - chocby na wzor Chocobo Panic mozna by wzbogacic gre o kilka drobnych patencikow, opcji etc. ale to tak ew. gdyby miala powstawac wersja 2.0 ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kalafior »

Powiem trochę więcej o tym projekciku: rozpocząłem nad nim pracę leżąc w wygodnym łóżku z laptopem przed sobą, którego mam od niedawna. Podłączony jest do internetu bardzo rzadko. Ściągnąłem sobie na niego około 15 gier na RMa 2k i 2k3, po czym właśnie Chocobo Panic podsunął mi pomysł do zrobienia takiej gry. (pierwsza część, drugiej wtedy nie miałem, więc te kolce to mój pomysł) Ale tylko chodziło o same kryształki, o nic więcej. Miałem problem z znalezieniem zasobów, więc wszystko robiłem już można powiedzieć na siłę. Robienie projektu zajęło mi 2 tygodnie. Tak naprawdę mój prawdziwy projekt, Redhelorn, znajduje się na tym komputerze. Tu zawsze mam dostęp do internetu, więc korzystam z bardziej wyszukanych zasobów itp. No to wszystko...
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

Gra prosta i milusia, choć poziom trudności niektórych leveli (zwłaszcza osławionego szóstego) pozwolił mi przekonać się o znajomości ogromnej ilości przekleństw. :P

Uwagi? W ostatnim levelu kolce są słabo widoczne, wrogowie mogą nas "czapnąć" i poprzez np. krawędź klifu, i trochę zbyt długo trwa teleport po przegranej - gdy nad jakimś levelem siedzi się już 10 czy 15 minut, ten drobiazg naprawdę potrafi denerwować. x__x
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Lv6 to jest dla mnie nic w porownaniu z lv11. Serio mnie niezle wycisnal ;O
Z perspektywy kilku dni ten nierówny poziom trudności jest sporym minusem, troche wyglada jakby nikt tego nie testowal nawet.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
kalafior

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1 i 3)
Posty: 319
Rejestracja: 17 kwie 2006, 21:59
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kalafior »

Echh testowany był. Może nie wszystkie levele wygrałem ja, ale mam dwóch braci, a oni wygrali te levelki, których mnie się nie udało. Razem wygraliśmy całą grę xD
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Post autor: Inq »

Dobre. Milo sie gra, ale troche za trudne chwilami. Ogolnie - bardzo mily przerywnik.
ODPOWIEDZ