News z 17 maja

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Zablokowany
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

News z 17 maja

Post autor: X-Tech »

" Dlaczego tak mało robicie? Gdzie te newsy co były kilka lat temu? Gdzie ten klimat? "

Ja myślę, że grupa tworzy klimat, ale to zgrana i przede wszystkim spontaniczne pomysły, w których grupa chętnie bierze udział, a to zgranie właśnie powinien improwizować lider. Troszkę ciężko zrobić grupę będąc w izolacji od miejsc, które pozwalają ją budować są to np: fora rpgmaker Repie, żeby ludzie chcieli współpracować trzeba ich poznawać i wiedzieć co ich interesuje, bo monologami nie wiele zdziałasz skoro nie wiesz co o nich nawet sobie myślą scenowicze DO których się kierujesz, ani nawet jaki jest ich stosunek do ciebie, BA ty sprawiasz wrażenie osoby, która nie wie do kogo mówi nawet XD. Może właśnie nie ma klimatu dlatego, że nie ma wspólnych celów i tak naprawdę nikt cię praktycznie nie zna, bo nie ma z tobą kontaktu jaki mają ze sobą scenowicze na scenie rpgmakera, a nieznajomym trudno zaufać i myślę, że w dużej mierze taką osobą możesz się dla większości wydawać jak i oni dla ciebie, bo osoby, które cię znają w większości odeszły, a nowi w taki sposób jaki do nich przemawiasz prawdopodobnie nie reagują, bo cię nie znają...
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: News z 17 maja

Post autor: kvachu »

X, nie do końca jest jak piszesz. Reptile dosyć często(w miarę możliwości) wchodzi na czat twierdzy i tam dość sporo osób go poznaje, a on sam zachęca do rozmów na temat RM. Dosyć często sam widziałem jak tam Reptile komuś pomaga, albo tłumaczy coś.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: News z 17 maja

Post autor: X-Tech »

Ja myślę, że to bardzo by mu pomogło - udzielanie się przynajmniej raz na jakiś czas na forum. Nie widziałem np: postów REPA. Forum odwiedza wiele ludzi jeśli nie większość, więc to właśnie forum jest najlepszym miejscem do nakłaniania ludzi do współpracy. Nawet jeden post raz na jakiś czas wiele, by zmienił. Na czacie przecież niekoniecznie musiały pojawić się osoby, które się najlepiej do współpracy nadają po za tym takie PW na forum jest wg. mnie znacznie szybszym i skuteczniejszym sposobem - możliwością okazania chęci współpracy..
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: News z 17 maja

Post autor: Jazzwhisky »

X, skoro wiesz, że Reptile nie udziela sie aktywnie na forum, to tym bardziej nie zauważasz swoim działaniu i wypowiedziach pewnej luki logicznej? Wszystko co napisałeś powinieneś publikować nie tu (w sumie - nawet gdybyś kierował te słowa do jakiegoś wyjątkowo aktywnego użytkownika!) a skierować bezpośrednio na e-mail, ew. wchodząc na chat Twierdzy. Tam z pewnością Reptile wyjaśni Ci wszystko co i jak, do kogo kierował swoje słowa, dlaczego tak, a nie inaczej itd. itp.

Jeśli wątek ma nieść ze sobą tylko taki przekaz, to po prostu proponuję go zamknąć, chyba że, czego nie zauważyłem, interesuje Cię wywołanie dyskusji na jakiś temat (przy czym - bawienie się setny raz w domysły - to nie dyskusja :})?
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: News z 17 maja

Post autor: X-Tech »

Myślę, że po tym co napisałem ktoś z jego ludzi, którzy tu wchodzą "szturchnie" Repa :P
Niech Rep zamknie XD Jeśli jednak wam zależy to zamknijcie swoje napisałem w sumie. Jak nie poskutkuje przez dłuższy czas to się napisze na gg.
Zablokowany