Kanal #rpgmaker na ircu

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Noruj »

Miałem nie brać w tym udziału, ale X piszesz, że rozkręcasz kanał i ludzie sie zlatują. Wczoraj jak cię nie było wywiązała sie najlepsza akcja od dłuższego czasu z masą ludzi, a jak wbiłeś wszyscy zmulili i zaczeli wychodzić i gadaliśmy w 3 o horrorach. : p
Obrazek
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: kvachu »

Noruj pisze:Wczoraj jak cię nie było wywiązała sie najlepsza akcja od dłuższego czasu z masą ludzi
Noruj pisze:gadaliśmy w 3
No niezła masa =D.

Co do Gamera to nie podoba mi się u niego to, że kilka razy złapałem go na tym, że mówił na ten kanał "mój". Ja od początku tam siedziałem z przeświadczeniem, że to kanał scenowy, a nie czyjś prywatny.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: X-Tech »

Noruj pisze:Miałem nie brać w tym udziału, ale X piszesz, że rozkręcasz kanał i ludzie sie zlatują. Wczoraj jak cię nie było wywiązała sie najlepsza akcja od dłuższego czasu z masą ludzi, a jak wbiłeś wszyscy zmulili i zaczeli wychodzić i gadaliśmy w 3 o horrorach. : p
Nikt wam nie bronił jej kontynuować no a jak chodziło o obgadywanie to świadczy jakie z was tchórzo-fredki. Dla mnie to możecie tę akcję prowadzić przy mnie będę miał przynajmniej trochę zabawy XD


Co do gamera to fakt Kvachu on się tak zachowuje - ma gdzieś ludzi kanału, którzy naprawdę chcą tam ze sobą gadać na tematy okołorpgmakerowe dla niego to czy na kanale siedzi idler czy jakiś spamer jedna rybka ważne że gamer może zadecydować NA PRZEKÓR stałym bywalcom przez to się czuje, że tam rządzi - mogą zostać bo to jego kanał mimo, że stali bywalcy się skarżą - gamer co RAZ bardziej przypominasz adminka pewnego a la sekciarskiego forum rpgmakerowego. Dziecinne podejście. Acha najlepiej zamiast co chwila wrzucać, że coś robisz i nie masz na nas czasu, a tak naprawdę idlujesz jak mało kto zmieniaj tematy, że aktualnie jesteś zajęty wkuwaniem do egzaminku, oglądaniem bajek, albo rysowaniem swojego komiksu co nie bo czas to piniądz.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Noruj »

Kvachu, zrobiłeś to celowo, czy nie przeczytałeś dokładnie posta?
X-tech, no akurat temat był inny niż obgadywanie ciebie. Świat się nie kręci wokół x-techa : p
Obrazek
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: DE »

Ale macie problemy :) Az zazdroszcze :)
Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: X-Tech »

Noruj pisze:Kvachu, zrobiłeś to celowo, czy nie przeczytałeś dokładnie posta?
X-tech, no akurat temat był inny niż obgadywanie ciebie. Świat się nie kręci wokół x-techa : p
Jak nie było o mnie obgadywane to nikt wam nie bronił kontynuować gadek szmatek TO po raz. Problemu nie widzę ŻADNEGO, a więc bardzo dobrze. Jedyny problem widzę chyba z tobą, bo ty mi piszesz, że przerwałeś gadanie kiedy ja się pojawiłem skoro nie o mnie to pewnie o jakiś pierdołach, o których przy mnie wstyd gadać co nie ? A ja wam mówię gadajcie sobie mi to lata i powiewa XD A Jeśli tak po prostu przerwałeś gadanie, bo wszedłem żeby pokazać oh nie będę gadać przy Xie to jesteś śmieszny. A gadanie o horrrach było ciekawe, ale jak gadać z tobą skoro ty znasz 2 na krzyż Silent Hilla i Scratches, z którego kserujesz fabułę do swojej gry...
Ostatnio zmieniony 11 lip 2010, 14:37 przez X-Tech, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Gamer2002 »

Ludzie olali irc grupowo już napisałem dlaczego CHODZI o zmianę w operatorach irca. Skoro ja potrafię wejść na irc i zacząć gadać i się schodzi naście ludzi to to samo mówi za siebie, że irc zależy od osoby, która go napędza. Jak zostajesz sam na irc obecnośc spada do ciebie samego, albo 2,3 osób które przypadkiem znajdą między sobą temat do gadania, a ty im piszesz, że nie masz czasu XD
Przeczytaj co napisał Noruj. Nie było cię, ludzie jakoś przyszli.
Masz inne zajęcia ? Fajnie. Lubisz rpgmakera, ale chcesz być dalej adminkiem i wybierać ludzi na opa ? Niefajnie, bo już pokazałeś, że ludzie których wybrałeś na opów i tak tego irca nie rozkręcili łącznie z tobą. Irc był w centrum uwagi jak opował go Michu.
Bo akurat wtedy kanał był nowością kiedy Michu był OPem. Michu zaś, po raz wtóry to mówię, sam odszedł (bo Tokei nie wywołało wystarczającego odzewu) a ty chcesz przekazać mu OPa kiedy nawet nie pytasz go czy jest tym w ogóle zainteresowany i on nawet pewnie nie wie że ktokolwiek chce mu dać tego OPa.
Jak mówisz, że czas to pieniądz to nie trać go na irc co nie ? Przecież na ircu się nie zarabia. My siedzimy na nim, bo lubimy, a nie żeby zarabiać jak liczysz, że na tym zarobisz to się idź zajmuj pierdołami, na których sobie zarobisz kasę proste nie będziesz nam musiał truć na irc, że się nimi zajmujesz.
Jakbyś czytał mój post to byś przeczytał że kanał jest częścią mojego hobby i chcę na nim siedzieć. I nie przekręcaj mych słów na temat mojego czasu. Powiem to jeszcze raz, dobitniej i prościej byś zrozumiał: Wiecznie czegoś się czepiasz, wiecznie mi zawracasz głowę, wiecznie czegoś chcesz, ja muszę się z tym wiecznie użerać a ty nawet nie potrafisz okazać wdzięczności za mą anielską cierpliwość. Myślisz że jak słałeś w moją stronę bluzgi, że jak wszczynałeś kłótnie z innymi użytkownikami kanału, to mogłem tylko marnować swój czas by cie cierpliwie załagodzić, zamiast szybko i bezboleśnie się ciebie pozbyć z kanału? Myślisz że o niczym innym nie marzę niż marnować mój własny czas na twoje humory? I po tym wszystkim jeszcze oczekujesz żebym WIĘCEJ go poświęcał? Nie masz prawa niczego ode mnie wymagać.
Co do gry sam piszesz o jakimś planie, który ograniczył cię do dwóch ludzi przy projekcie to świadczy o lipnej organizacji.
Bzdury. Ludzie nie przyszli bo była Liga i mieli własne zajęcia i może nie leżało im pomysł który dałem w pierwszym poście reklamowym akcji. Założenie było, że plan gry która miała być wspólna ustalilibyśmy wspólnie na pierwszym spotkaniu. Na pierwszym spotkaniu był tylko ja, preki, sab i nie zainteresowany w ogóle fox, no to z prekim żeśmy ustalili to co nam było na ten moment potrzebne.
Mówisz, że musiałeś zmieniać treść gry żeby dostosować ją do mnie, a to bullshiet, bo ty kazałeś robić mi wioskę rtp także to ty mnie ograniczyłeś nie ja ciebie
Gdzie ja to powiedziałem? Fragment o tych co robią niewiadomo co i po tym oczekują że reszta dostosuje się do nich był o tym przeciwko czemu przeciwdziałam. Powiedziałem – przyszedłeś, chciałeś coś zrobić, zapytałem co – chciałeś zrobić cokolwiek no to dałem ci parę propozycji i wybrałeś miasteczko RTP. Powiedziałeś że chcesz 50 map, powiedziałem ok. Powiedziałeś że chcesz robić npców, powiedziałem ok. Powiedziałeś, że chcesz rysować fiuty na mapie, powiedziałem żebyś robił co chcesz i tak je usunę. Rety, jestem faszystą ograniczającym swobodę twórczą innych. A nie, jestem po prostu gościem który chciałby żeby projekt posunął się w kierunku który wcześniej ustaliłem z Prekim i wymagam jedynie, by nowy gość raczył się do tego dostosować jak i my.
Teraz piszesz, że chcesz, żeby ludzie robiąc grę uczyli się nawzajem od siebie. Myślałem, że chodzi o zabawę z tworzenia, ale dokładnie jak uświadczyć zabawy skoro ma się robić coś co jest z góry ustalone fabularnie.
Nauka to jedna z korzyści jaką można odnieść z wspólnego projektu. Nie słyszałeś o sloganie „bawiąc ucząc, ucząc bawiąc” ;p? Co do fabuły – określiliśmy LUŹNY ZARYS fabularny na pierwszym spotkaniu po to żeby się go trzymać, a nie żeby niewiadomo kto wpadł i powiedział „a ja chcę by gra była o tym o czym ja chcę by była”. Jakbyś chciał coś zmienić w naszym zarysie lub go uzupełnić, to mogłeś zwyczajnie zwołać zebranie lub nawet porozmawiać na ten temat.
Co do idlerów to było. Jakbyś się itneresował rpgmakerem jak my też by ci przeszkadzali ale jak ty mogłeś zauważyć nasze potrzeby przecież ty byłeś zajęty, bo czas to pieniądz XD Gamer ty się sam już obnażyłeś jak bardzo jesteś wpływowy dla irca.
Zajmuje się RPG Makerem. Tylko ja jęczę że mi przeszkadzają nie wtedy, kiedy ktoś coś robi interesującego co odciąga moją uwagę gdy sam powinienem decydować na co chcę ją przeznaczyć, tylko dopiero gdy jakiś jeden gość ciągle rzuca na mnie mięsem, ciągle chce jakąś pomoc, ciągle wywołuje problemy i muszę się z nim użerać i jeszcze rzuca się że wokół niego nie skaczę całą dobę.
Tak jak na irc dalej będzie zamułka to grzybki otworzę na nowo.
Nie robisz mi żadnej łaski swą obecnością.
No niezła masa =D.
Było 7-8 osób kiedy X-a nie było. Kiedy X się pojawił to wtedy ograniczyło się to do 3 osób gadających, choć na kanale było 5-6 osób jeszcze półki się nie rozeszli wszyscy.
Co do Gamera to nie podoba mi się u niego to, że kilka razy złapałem go na tym, że mówił na ten kanał "mój". Ja od początku tam siedziałem z przeświadczeniem, że to kanał scenowy, a nie czyjś prywatny.
Jasne. I może jeszcze powiesz, że nigdy nie wiedziałeś w życiu żadnego admina mówiącego o swym forum/stronie/kanale/chacie "mój", co?
Założyłem kanał i Michowi nie przeszkadzało że mam admina, poza tym, od czasu Summonera to ja byłem adminem kanałów scenowych, czy scena była zainteresowana tym, czy nie, nikt inny nie zakładał kanału scenowego. Mogłem założyć kanał o grze w bierki to by nie byłoby żadnego scenowego kanału, chyba że zrobiłby go sam Michu, ale on już tym nie jest zainteresowany. Więc tak, można uznać że skoro założyłem ten kanał, to jest on w jakiś sensie mój, nie?
Kanał ma spełniać rolę miejsc spotkań scenowych i staram się go administrować by taki był. To jest powód dla którego nie kopałem x-a za to, że akurat po mnie jeździł i starałem się załagodzić jego kłótnie z innymi i mu pomagałem w jego problemach z Makerem czy resztą sceny. Dopóki nie straciłem cierpliwości, ale co mam robić jak po raz setny wlazł na kanał tylko po to by powiedzieć jaki jestem żałosny i że nie korzysta już z kanału? Świętym nie jestem. A i tak już parokrotnie doszedłem z nim do porozumienia by ZNOWU przerabiać to samo.
Nikt wam nie bronił jej kontynuować no a jak chodziło o obgadywanie to świadczy jakie z was tchórzo-fredki. Dla mnie to możecie tę akcję prowadzić przy mnie będę miał przynajmniej trochę zabawy XD
Jak nie było o mnie obgadywane to nikt wam nie bronił kontynuować gadek szmatek TO po raz. Problemu nie widzę ŻADNEGO, a więc bardzo dobrze. Jedyny problem widzę chyba z tobą, bo ty mi piszesz, że przerwałeś gadanie kiedy ja się pojawiłem skoro nie o mnie to pewnie o jakiś pierdołach, o których przy mnie wstyd gadać co nie ?
Znajdź jakąś grupę ludzi na swym osiedlu ze sobą rozmawiającą i na nich nawrzeszcz. Na następny dzień postaraj się do nich podejść gdy znowu będą ze sobą i zobacz, czy będą swobodnie przy tobie rozmawiać.
Co do gamera to fakt Kvachu on się tak zachowuje - ma gdzieś ludzi kanału, którzy naprawdę chcą tam ze sobą gadać na tematy okołorpgmakerowe dla niego to czy na kanale siedzi idler czy jakiś spamer jedna rybka ważne że gamer może zadecydować NA PRZEKÓR stałym bywalcom przez to się czuje, że tam rządzi - mogą zostać bo to jego kanał mimo, że stali bywalcy się skarżą - gamer co RAZ bardziej przypominasz adminka pewnego a la sekciarskiego forum rpgmakerowego. Dziecinne podejście. Acha najlepiej zamiast co chwila wrzucać, że coś robisz i nie masz na nas czasu, a tak naprawdę idlujesz jak mało kto zmieniaj tematy, że aktualnie jesteś zajęty wkuwaniem do egzaminku, oglądaniem bajek, albo rysowaniem swojego komiksu co nie bo czas to piniądz.
Już na to wszystko odpisywałem, więc możesz moje wszystkie posty w tej rozmowie przeczytać ponownie.
Tylko powiem jedno - dawaj nicki tych "stałych bywalców", "użytkowników", "nas" co się skarżą i przyznają ci 100% racji i niech oni tu zaraz to potwierdzą, albo jesteś zwykłem pojedynczym krzykaczem który chce udawać że jest głosem nieistniejącego poparcia.
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: X-Tech »

Nie zapominaj, że nagłe ożywienie kanału nastąpiło kiedy napisałem temat o tobie jaki z ciebie cienki admin :P To jedyny powód większego skupienia ludzi po tygodniach pustki gamerku to nie ty zgromadziłeś tych ludzi na irc nie nie, bo przecież ty jesteś zajęty robieniem pieniędzy czyli oglądaniem bajek, egzaminkami, oraz rysowaniem komiksu o czym już nie raz wspominałeś XD Na kanale i tak tylko idlujesz i próbujesz podkreślać jak to ty rządzisz tym kanałem, a jak przychodzi co do czego to piszesz, że jesteś zajęty. Skończ cyniku te bajki i wciskanie tego kitu to już przestaje być śmieszne. Może jakbyś nie był takim zadufanym w sobie cynicznym adminkiem, ale faktycznie był po stronie scenowiczów odwiedzających kanał to by z tobą problemu żadnego nie było, ale wystarczy, że ludzie którzy napędzają ten kanał odejdą to po paru godzinach dniach świeci totalnymi pustkami. Najbardziej mnie rozłożyło na łopatki jak napisałeś jako temat główny prowokacje na skacia, że jak on chce ludzi do rozmowy to on ma posiedzieć na kanale i go rozkręcić to ja ci mówię. Sam go rozkręcaj skoro jesteś takim zadufanym w sobie adminkiem nikt za ciebie tego nie zrobi, a jak se chcesz czymś rządzić dla samego rządzenia to se kup niewolnika, ALBO zacznij grać w strategie.
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Gamer2002 »

No cóż, a może ludzie którzy myśleli że to kanał ochrony X-a przed czymkolwiek by nie zrobił zobaczyli, że jednak nie jestem ślepy i nie mam zamiaru rzucać wszystko i wszystkich dla ciebie, więc TERAZ można liczyć że jak X się na kogoś rzuci to poniesie konsekwencje a nie będzie pozwolenie na wszystko?
Dziękuję ci że podniosło to nieco zainteresowanie kanałem, jak zaczniesz znowu zniechęcać ludzi i ich obrażać nie licz na protekcję z mojej strony.

I podkreślam - nicków nie wymieniłeś. Jesteś sam który narzeka tylko po to by zrobić mi na złość i wywołać kłótnie i pokazać jaki jest mądry ale potrafi tylko gadać.
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: X-Tech »

Gamer nie odwracaj kota ogonem. Jak ja wchodzę na irc i zaczynam prowadzić gadki to się zbiera naście ludzi jak się skończy to następnym razem póki nie pojawi się KTOŚ kto zacznie kręcić jakąś rozmowę siedzisz sam na kanale jak idler, a potem się wyżywasz na przykład na Skaciu, że to on ma za ciebie kanał nakręcać.

Chcesz nicki pewnie osób, które narzekały na to jaki jest kanał.
Preki i Skaciu, a osoby, które właśnie zostały przyciągnięte do kanału nie mają na co narzekać rozumiesz ? One przyszły po prostu na kanał coś je do tego zachęciło wcześniej go po prostu olewały, bo był nudny w tym sęk rozumiesz ?
Ostatnio zmieniony 11 lip 2010, 14:56 przez X-Tech, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: kvachu »

Gamer, a czy ja ci zabraniam mówić, że to twój kanał? Chodzi mi o to, że ja się pomyliłem. Tak więc na drzewo facet. Ja byłem zainteresowany wspieraniem tylko scenowego kanału a nie czyjegoś. A to, że miałeś adma na polnecie to chyba tylko dlatego, że oprócz ciebie i Summonera już nikogo innego tam nie było lol. No chyba, że jeszcze Kolin był, ale on to się w ogóle do niczego nie nadaje.
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Gamer2002 »

Miałem nie odpisywać ale że jest oskarżenie: Nie wyżywiałem się na Skaciu, tylko mówiłem mu że jak wchodzi na kanał i wychodzi bo akurat kiedy przyszedł nikogo nie ma, to nie ma co oczekiwać że ludzie będę na niego specjalnie czekać aż raczy przyjść.
Ska jednak już tego się oduczył bo zrozumiał to co chciałem mu powiedzieć.
Gamer, a czy ja ci zabraniam mówić, że to twój kanał? Chodzi mi o to, że ja się pomyliłem. Tak więc na drzewo facet. Ja byłem zainteresowany wspieraniem tylko scenowego kanału a nie czyjegoś.
Masz rację, pomyliłeś się. Ja też jestem zainteresowany wyłącznie robieniem kanału scenowego. Mówię że to mój kanał no bo ja go założyłem więc jak coś się dzieje (np teraz X narzeka) to baty lecą na mnie, nie na nikogo innego.
Ale że szpila za szpilę, to uzupełnię to: Ja nie mam takiej wygody że mogę np wykopać X-a bo się ze mną o coś raz pokłócił, nie mogę nawet do takich sytuacji dopuszczać.
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Jazzwhisky »

Czuję sie nie tyle wywołany, co %$&*@@# prowokowany. Niech będzie.
Gamer2002 pisze:I podkreślam - nicków nie wymieniłeś.
Gamer, ale Ty jesteś jednak drugi X-Tech, doskonale wiesz, że zarówno mnie jak i kvacha nie ma na kanale głównie z twojego powodu (i X-Techa też, podrawiam) - "skarżyliśmy" się na twoją kompletną niemoc nie raz, nie dwa i nie pięć razy. Fajnie, że kanał zasiliło parę nowych osób, ale po prostu przestań, dla mnie nieudolnie próbujesz stanąć ponad X-em, z jednej strony domagasz się argumentów, z drugiej zbijasz je tekstami "a wcześniej mówiłeś odwrotnie", dla mnie to jest odszczekiwanie na tym samym poziomie, kontynuujcie to sobie na TWOIM kanale.

Bonus (z tego tematu):
Sabikku pisze:Niestety jestem za tym co mówi x-tech
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Gamer2002 »

OK, Jazz, skarżyłeś się, przyznaję, miałeś wtedy rację - ja byłem za miękki bo myślałem że jak będę miał do pomocy OPów a ja będę robił za dobrego do pomocy i pogodzenia, to ze wszystkimi w każdej sprawię się dogadam.

Co do tego co robię - no cóż, X mówi że do czegoś się nie nadaję w sposób który uważam nie zasługuję. Nie mam zamiaru mu na to pozwalać.

Co do Saba - przeczytaj resztę jego postu, on nie ma nic przeciwko mnie a ja właśnie chcę by X-tech wymieniał tych którzy chcą mojego usunięcia.

Sab, skoro popierasz X-a, mógłbyś przedstawić swoją argumentację, pomysły i zażalenia (do czego swoją drogą zapraszałem w pierwszym poście rozmowy)? Chętnie ją wysłucham.
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Jazzwhisky »

Spoko, nie twierdzę, że którykolwiek z nas zgadza się z X-Techem w 100% czy nawet w 50%, ale paradoksalnie (na zasadzie: Gamer nie radzi sobie ze mną, userzy mają tego dość, niech kanałem rządzi ktoś, kto umie doprowadzić niepokornych do pionu!!!) jest w tym co napisał spore ziarno prawdy. I nie można zbijać argumentów na podstawie tego, kto je wypowiada - wiem, że trudno o tym zapomnieć gdy czyta się tekst napisany w taki sposób, no ale jednak - trzeba.

Więcej nie napiszę, bo mnie na kanale Gamera raczej już nie zobaczycie - jeśli coś tam się zmieniło na lepsze to fajnie. GL&HF, szczerze. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
ODPOWIEDZ