Sezon III - Puchar (Temat ogólny)

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Sezon III - Puchar (Temat ogólny)

Post autor: Jazzwhisky »

Odwlekam to i odwlekam, ale w końcu trzeba ruszyć temat - ilość osób, która wzięła udział w 1 kolejce LM trochę mnie przytłoczyła, stąd pytanie - czy jest ktoś, kto szykuje się jeszcze na Puchar?

Przypominam, chodzi o dwie większe mapy, po jednej z RMXP i RMVX, na początku dostałem kilka sygnałów w sprawie uczestnictwa, ale ostatecznie nikt nie zgłosił sie do prowadzenia tej części, temat ucichł i w mojej głowie narodziły się wątpliwości. Pomijam fakt, że sam prowadząc będę czuł się trochę niepewnie, gdyby osoby zainteresowane udziałem rzuciły kilka słów w tym temacie byłoby fajnie - możecie też próbować kogoś wciągać, zapisy do Pucharu są przecież wciąż otwarte. =)

edit
Dla tych, którzy maja wątpliwości:
TO NIE JEST TEMAT ZAPISÓW.
Lista uczestników na dole tego postu - http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?p=23663#p23663

Pierwszy tileset w Pucharze nocą z piątku na sobotę (17.07).
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Powczan »

Czyli mogę wziąć udział w pucharze, jeśli nie brałem udziału w kolejkach? ;f
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
DE
Posty: 272
Rejestracja: 23 kwie 2006, 20:56

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: DE »

Ja nie bede robic mapek w XP i VX.
Agropolis: Unicestwienie - 06/06/06.
Agropolis: Sianokosy - 07/07/08.
Agropolis: Dożynki - 15/15/15.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Jazzwhisky »

Gedharm pisze:Czyli mogę wziąć udział w pucharze, jeśli nie brałem udziału w kolejkach? ;f
Ged, no oczywiście, że tak, zaznaczałem to kilka razy. =}

Ponadto, możesz wciąż wziąć udział w Lidze, z tym, że zapisując sie teraz - dopiero od kolejki 4.

edit-dół
Nie pomyślałem, że możesz to przegapić, późniejsze narzekania zrozumiałem tak, że nie chcesz brać udziału tylko w części kolejek zamiast we wszystkich. xd
Jazzwhisky pisze:Dołączyć do zabawy możecie w dowolnym momencie! Zastrzeżenie jest jedno, jeśli wchodzicie do gry w trakcie trwania kolejki, do rywalizacji i pracy przystąpić będziecie mogli dopiero w nadchodzącej turze (sprawdźcie swoją obecność na liście uczestników!).
@DE - A to nie rób!!! :<
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Powczan »

Ja pierdziu ~~ teraz mi to mówisz? xF W takim razie zapisuję się i na puchar i do kolejki 4

@Edit-góra

No, wiesz, że nie zgłosiłem się dlatego, ze miałem problemy techniczne z makerem, ale teraz jest wszystko git ( tylko mogłeś dać ten temat wcześniej, bo prawdopodobnie sam bym tego nie wypatrzył w temacie, a tak to mógłbym wziąść udział jeszcze w trzeciej ;P )
Ostatnio zmieniony 12 lip 2010, 16:05 przez Powczan, łącznie zmieniany 1 raz.
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Neo
Posty: 131
Rejestracja: 24 lip 2006, 15:27

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Neo »

Ja mogę sklecić jakieś mapki :P
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Michu »

Jezeli obsluga tych makerow jest prosta i triale na to pozwola - tez wezme udzial <:
Obrazek
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Fear »

hM...... Ja chcę się zapisać na puchar :)
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 305
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:36

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Sabikku »

Na pewno mogę brać udział, ale nie mam jak organizować.
Awatar użytkownika
RPGFinal
Posty: 50
Rejestracja: 18 kwie 2007, 19:09
Lokalizacja: Katowice.

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: RPGFinal »

A co tam - nawet, jeśli moje zdolności są naprawdę niskie (o czym świadczy moje niezwykłe dwa punkty w tym sezonie~), to udział (o ile żadne siły wyższe nie przeszkodzą) wezmę, rzecz jasna. Będę mogła podnieść swoje zdolności w mappingu, a co. :3
Awatar użytkownika
Nightcrawler

Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 3)
Posty: 22
Rejestracja: 29 cze 2009, 16:27
Lokalizacja: Silesia

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Nightcrawler »

Oczywiście ja także wziął bym udział, w końcu XP jest mi o wiele bliższe.
Colombos

Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Puchar Ligi Mapperów I (zwycięstwo)
Posty: 58
Rejestracja: 25 gru 2008, 13:11
Lokalizacja: Białystok

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Colombos »

Nie wiem czy oddzielne zgłaszanie się w tym temacie jest koniecznością, gdy biorę już udział w całym sezonie, ale co by nie było potem niespodzianek - zgłaszam się.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Dragon Kamillo »

Ja też wezmę udział w pucharze.
kometax
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2010, 10:31

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: kometax »

Ja też chcę się zapisać.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon III - Puchar (Wstęp)

Post autor: Jazzwhisky »

OOOK, dzięki za odzew, jeszcze nie na 100%, ale najprawdopodobniej tileset, a właściwie paczka grafik do Pucharu (pierwszy w kolejności leci RMXP) pojawią się na forum już w ten piątek, 16.07.2010. Przyznam się bez bicia, że mam jeszcze potężne wahania czy powinno to być coś z zestawu RTP czy nie - ale grafiki są przygotowane już od dawna, pozostaje wyłącznie dokonać wyboru. Gdyby ktoś chciał zabrać głos w tym temacie - bardzo chętnie wysłucham wszelkich rad i uwag.

AKTUALIZACJA
Pierwszy tileset w Pucharze ostatecznie za około 24h, czyli właściwie już 17.07, nocą z piątku na sobotę, nie oczekujcie go przypadkiem wcześniej.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany