Stare gry

PC, konsole i nie tylko...
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Post autor: BeVoo »

eee... faktycznie sie doczepiasz do byle czego... :/ wiem ze baldurs to liczba mnoga, ale wsrod znajomych uwierdzilo sie mowienie 'baldurs', 'baldursy' itp... tak samo jak 'titlesy' ktore juz ci nie dpowiadaly na gospodzie :P Niektorzy mowia na to slang, albo po prostu gwara srodowiskowa, wiec nie musisz az tak bardzo sie wyczulac na te sprawy. :lol: :lol: :lol: Chociaz masz racje, ze _powinno_ sie mowic Baldury jak juz cos... 8)
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Kingdom Fire
Posty: 87
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:06

Post autor: Kingdom Fire »

ze starych gier to cała seria "Zeld".
i te czasy kiedy granie w pokemoon blue nałogowo cię nie ośmieszało...
te stare streetfighery kiedy GBC to była ekskluzywna konsola...

Mam 12 lat a przeszedłem to wszystko WoW.
Awatar użytkownika
Bimbrownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bimbrownik »

klasyk best tlerier xD(Nie wiem czy dobże napisałem)To to co mam w avku stary,doby na super ninitendo z klimatem i ładną grafikom Chrono tigger >>O na PC nie grałęm w żadne klasyki chyba że w GTA 2 xD i jakieś duke nukem 3D xD i takie róznego typu FPS
Tomash

Liga Mapperów Sezon I (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 24 kwie 2006, 16:07

Post autor: Tomash »

To nie grałeś w Doom'a w Wolfenstein'a 3D? Fajna starą gierką na PC był Diablo (1 rzecz jasna).
Awatar użytkownika
Bimbrownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bimbrownik »

Diablo 1 mam jescze xD ale z braku umiejętności angielskiego nie wciągneło mnie za bardzo w dooma 1 lub 2 grałem kiedyś ...
ale to tak dawno że mi się przypomniało kiedy napisałeś a w wolfenstina 3D nie grałem :(
Awatar użytkownika
Neo
Posty: 131
Rejestracja: 24 lip 2006, 15:27

Post autor: Neo »

Zagrałbym sobie w dizzy :( Pamiętam jak mój pegazus kochany spalił 3 kostki na tym jaju xD Ahh to były czasy, te bitwy z kolegami o pada... (contra i conta xD).
Natomiast na pc z chęcią zagrałbym w jakiegoś civilization'a. W ogóle stare gry mają to coś, że chce się do nich wracać.
Awatar użytkownika
Super Vegeta
Posty: 847
Rejestracja: 07 maja 2006, 08:03
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Super Vegeta »

@neorpgomaniak: W Dizzy mozna bez większych problemów pograć przez emu, sam chyba gdzieś to jeszcze mam na dysku... :P Kilka 'miejszych' gier z jajcem mam jako konwersje, oprócz tej najwinkszej i najfajnijszej - niestety, konwersji żadnej nie znalazłem. (Blah, zresztą te conwy, co mam, to i tak z czasów mojego pierwszego kompa pochodzą.)
dizus
Posty: 85
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:01
Lokalizacja: Żory

Post autor: dizus »

neo rpgomaniak pisze:Zagrałbym sobie w dizzy :(
nie, nie bedziesz we mnie gral, nie ;[
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Dizzy sux imo, ale muszę polecić http://www.virtualnes.com - Skate or Die nadal roksi \m/
civilization'a
Auć.
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Post autor: Deathwing »

Fanom Dizzy polecam tę stronkę: http://www.dizzy.pl :) Do ściągnięcia cała orginalna seria, gry fanów (w tym jedna na RM), emulatory, etc. Dodam na marginesie, że na forum owego serwisu mam status moda; bądź co bądź, Dizzy to jedna z moich ulubionych gier z dzieciństwa :)
turn up the silence
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

Mnie to sie podoba to, jak w FAoD Dizzy jak skacze z wysokosci to mu sie w glowie kreci :) albo jak w minigrze z kusza dostanie ,,kulke'' to mu sie troszke skorupka rozbija :)
Jaka jest tam średnia wieku XD?
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Post autor: Deathwing »

Ehe, trzeba przyznać, że niestety dosyć często można tam napotkać takie wybryki natury ;p Jednak średnia wieku najbardziej aktywnych userów wcale nie jest taka niska, a już admin zdecydowanie ją zawyża. Swoją drogą, zastanawiam się skąd takie osobniki w ogóle się tam biorą, zważywszy na to, że tego typu gry nie są już raczej trędi :P
turn up the silence
Awatar użytkownika
Neo
Posty: 131
Rejestracja: 24 lip 2006, 15:27

Post autor: Neo »

zważywszy na to, że tego typu gry nie są już raczej trędi :P
Żartujesz? Uwielbiam emulator nesa :D Choć ten od playstation 2 jest ciekawszy :*
Co do dizzy miło ją wspominam ^^
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Post autor: Sobriquet Gaido »

Z Nesa uwielbiam Contrę i CastleVanię (choć obie serie gier mają swe wersje nawet na PS2), ponadto całe mnóstwo innych gier, jak właśnie Dizzy lub pozostałe fikuśne gry z "Złtej Piątki" i "Czwórki" :) No i serie gier z Kunio Kuniem :) Mógłbym chyba się o tym wszystkim rozpisywać godzinami :)
Awatar użytkownika
GOKUSSJ3
Posty: 15
Rejestracja: 11 cze 2007, 17:33
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: GOKUSSJ3 »

Moje ulubione gry to NetHack, Rogue, James Clavell's Shogun(prymitywna, kilkukolorowa grafa ale gra odlot :) ), Warcraft 1, poczciwy Pacman i Space Invaders(FEARy nie FEARy wysiadaja :P), Prince of Persia, Super Mario Bros.(a jakze inaczej) no i wiekszosc gier z lat 80 i 90(troche tego jest), te nowsze to juz nie klasyka, a poza tym moj komp nie pociagnie BF1942. Gry na Pegasusa to juz pasja...
ODPOWIEDZ