Kanal #rpgmaker na ircu

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 305
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:36

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Sabikku »

Wiesz Gamer, nie rozpisywałem żadnych zażaleń (czy tam argumentów), bo nie potrafię też napisać nic konstruktywnego na ten temat. Nie widzę nigdzie rozwiązania poza tym co pisał x (w swoim pierwszym poście), nie wiem czemu, ale nie czuję żebym potrafił powiedzieć ci co powinieneś robić żeby było lepiej, podawać konkretne przykłady co jest źle itd. Żeby nie było, chciałem tylko poprzeć x'a (żeby nie brzmiał jak samozwańczy głos ludności), bo w małym stopniu też coś mi nie pasuje, za Micha było jakoś lepiej. Ale z naciskiem na słowo 'jakoś', bo nie potrafię tego skonkretyzować i dlatego też nie rozpisywałem nic poza oświadczeniem poparcia.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: X-Tech »

Chętnie byś mnie wykopał jak sam powiedziałeś na kanale, ale ja mam zmienne IP XD Gamer więc to nie jest twoje "oddanie" pełne i stanowcze twojej funkcji to tylko twój pech XD
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Gamer2002 »

Moge porozdawać stałym bywalcom głos i włączyć moderacje. Co z tego że wejdziesz na kanał jak nic nie będziesz mógł powiedzieć. Zawsze mogłem tak zrobić.
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: kvachu »

No właśnie... Więc dlaczego do &*$%$&^&* nędzy nie robiłeś? Jaki Pan taki kram. =]
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: X-Tech »

Ty już tak robiłeś Gamer. Zdemotywowało cię zmienne IP w tym zakresie też działało nie tylko w kwestii banków. Robiłeś tak kiedy się skarżyłem na idlerstwo. Dla ciebie stali bywalcy to byli idlerzy, którzy w ogóle ze sceny nie przyszli i w ogóle nie interesowali się rpgmakerem i cały ten kanał zamulali gadkami o tym co robią w html, albo innymi pierdołami, że scenowiczom się nie chciało wchodzić, bo o czym z nimi gadać. Pamiętam jak ich broniłeś tych właśnie idlerów na których narzekała nie jedna osoba. Gadało się nie raz, że odkąd oni zaczęli przychodzić na irc zniknął rpgmakerowy klimat i przez to masa ludzi ten irc olała i taki był fakt.

Żeby stanąć po stronie stałych bywalców to ty ostatni jesteś w kolejce a ja pierwszy. Taka jest właśnie różnica. Bo stali bywalcy to scenowicze, a nie jacyś przechodnie co się przykleili do irca żeby scenowiczom doklepywać lolami kiedy to chwalą się tym co robią w rpgmaker, albo jak już zacznie się temat o tworzonych grach to ci przerywają jak mogą jakimiś teledyskami hiphop, albo gadkami o html, albo innymi pierdołami i próbują zmieniać na swoje i tematy idą na jakieś hiphopy, htmla. Co to w ogóle było ??? Pytasz się jednego drugiego to po co siedzą na kanale jak ich rpgmaker nie interesuje: a ci na to, że siedzą bo mają z kim gadać i tak właśnie wygląda kanał sceny rpgmaker by gamer2002 który zostawiłem na parę tygodni bo przez jego tolerowanie takich idlerów z kanału zrobiło się spamowe podwórko dla osób, którym się nudzi, a nie interesują się w ogóle tematem.
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Gamer2002 »

No właśnie... Więc dlaczego do &*$%$&^&* nędzy nie robiłeś? Jaki Pan taki kram. =]
Zacząłem to robić gdy zaczął przeginać pałę, liczyłem zawsze na porozumienie bo chcę ludziom pomagać a nie ich karcić, taki gupi jestem :P.
I o dziwo znowu doszło do kolejnego porozumienia na kanale, może jednak jestem zdolny ;p
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: X-Tech »

Dlaczego bramka TA nie działa ?
Skaciu przez nią wchodził na IRC, a to jedyny sposób dla niego żeby mógł wejść.
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Ska'ciu »

No właśnie co się stało z tą bramką? Pewnego dnia wchodzę sobie na odpowiednią zakładkę a tutaj menu TA i... Białość... Pustka... Nicość... Masoni to ukradli czy co?
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Jazzwhisky »

Usunąłem, bramka już nie wróci.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Sabikku

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2009 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 305
Rejestracja: 01 sty 2009, 19:36

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Sabikku »

Może jakieś głębsze wyjaśnienie (jakiekolwiek)? Ja też od dłuższego czasu z niej korzystałem, nie mówiąc o prostocie naprowadzania nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: X-Tech »

Ja jak pisałem na tej bramce to miałem ograniczenie do dwóch postów w ciągu paru minut. :P
Po pewnym czasie porzuciłem tę bramkę. Mam nadzieję, że jej nie zamknęliście w związku z brakiem kandydatów do kontrolowania XD
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Jazzwhisky »

Bramka nigdy nie była oficjalną częścią TA, a bardziej moją zachcianką (z nikim tego nie ustalałem), tak samo jej usunięcie - wolałbym nie robić z tego historii, po prostu moja opinia na temat kanału od dawna pogarszała się z dnia na dzień i nie chcę brać na siebie (a tym bardziej na TA) tego "naprowadzania nowych użytkowników". Już tak mam (i liczę na zrozumienie), była to zwykła subiektywna decyzja, nie bierzcie jej do siebie, tyle.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: X-Tech »

Ja wiem, że Gamer spał większość czasu i robił się co raz większy syf, a ostatnio już w ogóle śpi.
Dlaczego więc nie założycie własnego kanału z Michem, który by lepiej dbał o porządek i poziom ?
Np: Kvachu mógłby też dołączyć do moderacji i na pewno byłby porządek. Kanał obecny i tak można traktować jak samowolkę, A TO właśnie o ile pamiętam początkowe trzymanie poziomu sprawiało, że liczba userów rosła...
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: Jazzwhisky »

X, bo nie mamy czasu/sił/ochoty się nim zajmować, gdybym je miał - na pewno bym to zrobił. Ponadto - nie jestem typem idlera, który opiekuje się kanałem, a takiej osoby potrzeba w takim przypadku w pierwszej kolejności. Kvachu i Ty organizowaliście chyba coś swojego, ale nic z tego nie wyszło, zatem też - niewypał. Co do innych pomysłów - namawiaj Gamera, nie mnie. =)

Btw, przede wszystkim sry, że tutaj, no ale tak wychodzi - trochę o tym zapomniałem - już po usunięciu bramki, ale jeszcze przed podniesieniem tego tematu (no chyba, że wcześniej był dyskutowany już gdzieś indziej) dostałem propozycję stworzenia wspólnego chatu Twierdzy i TA, nie widzę przeszkód w realizacji, zatem możecie spodziewać się na stronie oficjalnego miejsca do lżejszej dyskusji. To chyba ostatecznie zamyka też temat powiązania TA z kanałem Gamera, mi też szkoda, że tak wyszło, ale ja ze swojej strony zrobiłem chyba wszystko, na co było mnie stać.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Kanal #rpgmaker na ircu

Post autor: X-Tech »

Chat może być bardzo przyjemną opcją. Oby jednak był zapis napisanych wiadomości jak w shoutboks. Na irc nie da się łapać ostatniego wątku. w sb się da. Jeśli czat będzie zapisywał wiadomości to też. Na pewno będzie wtedy więcej życia w miejscu "rozmów"/rozmów.
ODPOWIEDZ