-MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Wszystkie sprawy związane z forum.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Propozycja nt. Zapowiedzi (forum)

Post autor: X-Tech »

rpgmaker.net ? :D Skoro ktoś chce temat z zapowiedzią i odpowiedzi niech liczy się z krytyką im jej więcej tym lepiej i powinien dziękować za jak największą ilość wytkniętych błędów, bo ktoś jednak poświęca czas by dać mu wskazówki, dzięki którym może dopracować swoją grę najlepiej jak się tylko da.

W zapowiedzi można krótko i zwięźle przedstawić zachęcające do gry elementy tak, że grafika gdzieś odejdzie w cień - gra to nie oglądanie grafik, ale wszystko po za tym co tylko może właśnie grafika umilić, ale wcale nie musi. Trzeba poszukiwać w rmie da się zawładnąć graczami, ale to jeszcze wymaga odwagi przede wszystkim w tworzeniu różnych rzeczy, których nikt wcześniej nie tworzył i udostępnianiu ich, a nie pisaniu zapowiedzi. Jedna dwie dobrze przyjęte gry i masz reklamę murowaną nikt nie będzie brał potem twojej zapowiedzi jako żartu bo będzie wiedział czego może się spodziewać nawet jak zrobisz słabą grafikę. Tylko gotowymi grami można się zareklamować i nie inaczej !

Ogólnie scena ma być miejscem zainteresowanych grami amatorskimi graczy czy miejscem dowartościowywania się osób, które gier robić nie potrafią ? Na pewno jeśli będzie szła w to drugie nie będzie miał kto grać w te gry zostanie grupka osób, która będzie gadać nawzajem o swoich screenach, ale tak naprawdę gry w rmie wszyscy będą mieli w nosie. Nie możemy pozwolić, by do tego doszło. Rave twój pomysł jest do kitu biorąc pod uwage nasze scenowe "warunki"

Być może najlepsze rozwiązanie to, wymagać, żeby każdy kto pisze w temacie zahaczył o każdy aspekt gry, który jest w zapowiedzi wymieniony. Pokaże w ten sposób, że jest zainteresowany grą, a nie uzyskaniem pochlebstwa w swoim temacie z zapowiedzią od autora tematu.
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Posty: 319
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:37
Lokalizacja: Totu-totam

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: ŻbiXs »

Minibug?: Jedyny przycisk w dolnym pasku posta bez opisu funkcji jaką pełni, po najechaniu nań kursorem. :?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1768
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: GameBoy »

Dało by się poprawić wysyłanie postów na operze mini? Ostatnio wklepałem sporo tekstu i po kliknięciu wyślij przeniosło mnie do pierwszej strony tematu, a post nie został wysłany. Można go tylko zapisać jako szablon.
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Secretman »

Zauważyłem to kilka dni temu. Czemu nie działa zakładka: Zobacz aktywne tematy?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Jazzwhisky »

Przepraszam, sam nie wiem jak przegapiłem ostatnie posty, już nadrabiam:
co do title dla strzałki - już jest,
co do aktywnych tematów - dzięki za wypatrzenie, to efekt uboczny aktualizacji (poprawione),
co do Opery Mini - z tego co widzę to niestety wada ogromnej większości szablonów do phpbb3, mooooże dałbym radę coś na to poradzić, ale raz - podejrzewam, że problem jest jednostkowy, i dwa - nie mam nawet dostępu do tej przeglądarki (korzystam z Opery na PC, na konsoli, ale od dawna nawet nie mam telefonu komórkowego =)), no chyba, że da radę odpalić ją z poziomu Windowsa (środowisko java etc.), co nie zmienia jednak faktu - nie mogę nic obiecać.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Secretman »

Dzieki Jazz. Przy okazji - przez ostatni tydzien uzywam Opery Mini i miewalem problemy z napisaniem posta (opanowanie opcji kopiuj pomoglo :p). Ale to chyba problem samej przegladarki z logowaniem (ciasteczka i te sprawy).
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: X-Tech »

Mam małą propozycję. Może na stronie dobrze było by zrobić dział recenzje ?
Recenzje pozwalały by uniknięcia możliwości, że któraś gra zostanie zapomniana w gruzach jakiegoś pisma, zinu, gazetki itp. Dzięki temu było by więcej newsów. Oczywiście mówię też o możliwości recenzowania jednej gry przez kilka osób (kilka recenzji dla jednej gry) Mówię tu oczywiście o wszystkich grach w jakie ktoś kiedykolwiek grał na makerze. Nie chodzi o download, ale po prostu same recki. Zbiór recenzji w jednym miejscu na stronie to na pewno BARDZO dobry krok.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Jazzwhisky »

Zły dział X, pomyślę o umieszczeniu informacji na podstronie gier, która z pozycji ma swoją recenzję, będzie przejrzyściej.

Przy okazji - znów dobijają się do nas boty, dlatego podkręciłem im solidnie śrubę. Mam nadzieję, że więcej już nam się nic nie trafi. Gdyby jednak - będę już atakował po całości i zafunduję nam reCaptcha. =/
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Co się stało z forum?

Post autor: Rave »

Co się stało z forum, bo przez jakiś czas dostawałem piękne 404?
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 318
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: Co się stało z forum?

Post autor: Mikisi »

Rave pisze:Co się stało z forum, bo przez jakiś czas dostawałem piękne 404?
Przez jaki czas? U mnie wszystko było norrmalnie. :D
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Rave »

Gdzieś koło południa.
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: master miller »

Było wyjść na dwór albo browara :) Może błąd serwera?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Jazzwhisky »

Było, minęło. ;)

Rave, chyba nic się nie stało, nawet jeśli naprawdę na kilka minut coś padło? W przyszłości nie martw się o takie rzeczy.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: LasTTurN »

Bywa, że po zalogowaniu na forum, w momencie gdy klikam [odpisz] w jakimś temacie wyrzuca mnie do strony logowania... kilkukrotnie próbowałem. Gdy loguję się na TA a potem wchodzę na forum wszystko jest ok.
Mantiq
Posty: 428
Rejestracja: 21 mar 2011, 21:41
Lokalizacja: Mszanowo

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Post autor: Mantiq »

LasTTurN pisze:Bywa, że po zalogowaniu na forum, w momencie gdy klikam [odpisz] w jakimś temacie wyrzuca mnie do strony logowania... kilkukrotnie próbowałem. Gdy loguję się na TA a potem wchodzę na forum wszystko jest ok.
Mi się nic nie dzieje.

A,że to jest dział propozycji to ja proponuje shoutbox :)
ODPOWIEDZ