Tokei no 10

Największy, najstarszy i w ogóle naj polski RM-zin.
Awatar użytkownika
Qualrath

Re: Tokei no 10

Postautor: Qualrath » 08 sty 2011, 13:27

X, jesteś chodzącym kabaretem. Michu wyraźnie powiedział, że nie bawi już się w te klocki, a poza tym wydanie Tokei to nie jest żaden przymus. Po co miałby na gwałt wybierać osobę, która miałaby być odpowiedzialna za wydanie zinu, skoro i tak sam nie zajmuje się już Tokei? Ten kto jest chętny, niech się zgłosi, a Michu zadecyduje, czy jest on godzien kierowania całym projektem.
Ogólnie dla mnie wygląda to tak, że po prostu wchodzisz na forum, żeby pomarudzić sobie, opieprzyć kogoś i przy okazji wrzucić do swoich postów masową ilość emotek 'XD'. Kończ waść, wstydu oszczędź.
Obrazek
Qual Noworoczny ^^
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 08 sty 2011, 13:36

W takim układzie najlepsza opcja to skontaktować się z Vegetą żeby teksty udostępnił do nowego zina, albo do Gońca.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Michu

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (miejsce 2); Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja I (zwycięstwo)
Kontakt:

Postautor: Michu » 08 sty 2011, 14:03

Daj spokoj Qualrath, jak widzisz zadne argumenty do X'a nie docieraja i w kolko powtarza cos, co sobie ubzdural na poczatku. Najlepiej zbyc go milczeniem. Na ostatek tylko dopowiem - X, ja mam totalnie gdzies (tzn. byloby fajnie, ale mnie to specjalnie nie obchodzi) czy wyjdzie nowy numer Tokei, jak wspomnialem, sam do tego aktywnie reki nie przyloze, a jak ktos chce koniecznie robic zina po swojemu, droga wolna, ale nie pod szyldem Tokei. Koniec tematu dla mnie.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Wróć do „Tokei”