-MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Wszystkie sprawy związane z forum.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Re: Propozycja nt. Zapowiedzi (forum)

Postautor: X-Tech » 12 mar 2010, 21:56

rpgmaker.net ? :D Skoro ktoś chce temat z zapowiedzią i odpowiedzi niech liczy się z krytyką im jej więcej tym lepiej i powinien dziękować za jak największą ilość wytkniętych błędów, bo ktoś jednak poświęca czas by dać mu wskazówki, dzięki którym może dopracować swoją grę najlepiej jak się tylko da.

W zapowiedzi można krótko i zwięźle przedstawić zachęcające do gry elementy tak, że grafika gdzieś odejdzie w cień - gra to nie oglądanie grafik, ale wszystko po za tym co tylko może właśnie grafika umilić, ale wcale nie musi. Trzeba poszukiwać w rmie da się zawładnąć graczami, ale to jeszcze wymaga odwagi przede wszystkim w tworzeniu różnych rzeczy, których nikt wcześniej nie tworzył i udostępnianiu ich, a nie pisaniu zapowiedzi. Jedna dwie dobrze przyjęte gry i masz reklamę murowaną nikt nie będzie brał potem twojej zapowiedzi jako żartu bo będzie wiedział czego może się spodziewać nawet jak zrobisz słabą grafikę. Tylko gotowymi grami można się zareklamować i nie inaczej !

Ogólnie scena ma być miejscem zainteresowanych grami amatorskimi graczy czy miejscem dowartościowywania się osób, które gier robić nie potrafią ? Na pewno jeśli będzie szła w to drugie nie będzie miał kto grać w te gry zostanie grupka osób, która będzie gadać nawzajem o swoich screenach, ale tak naprawdę gry w rmie wszyscy będą mieli w nosie. Nie możemy pozwolić, by do tego doszło. Rave twój pomysł jest do kitu biorąc pod uwage nasze scenowe "warunki"

Być może najlepsze rozwiązanie to, wymagać, żeby każdy kto pisze w temacie zahaczył o każdy aspekt gry, który jest w zapowiedzi wymieniony. Pokaże w ten sposób, że jest zainteresowany grą, a nie uzyskaniem pochlebstwa w swoim temacie z zapowiedzią od autora tematu.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Kontakt:

Re: -MINI BUGS/PROPOZYCJE-

Postautor: ŻbiXs » 21 maja 2010, 10:28

Minibug?: Jedyny przycisk w dolnym pasku posta bez opisu funkcji jaką pełni, po najechaniu nań kursorem. :?
Załączniki
PrzyciskApokaliptycznejZagłady.png
PrzyciskApokaliptycznejZagłady.png (902 Bajtów) Przejrzano 2403 razy
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo)

Postautor: GameBoy » 21 maja 2010, 11:48

Dało by się poprawić wysyłanie postów na operze mini? Ostatnio wklepałem sporo tekstu i po kliknięciu wyślij przeniosło mnie do pierwszej strony tematu, a post nie został wysłany. Można go tylko zapisać jako szablon.
http://www.rmxp.vot.pl -> kopia RMXP

To Twój projekt, więc, do jasnej cholery, weź wreszcie za niego choć odrobinę odpowiedzialności. - Kleo =)
Ponoć w jaskiniach koło rysunków ściennych przedstawiających mamuty można było zobaczyć "scena umiera". - Noruj =)
Awatar użytkownika
Secretman

Postautor: Secretman » 16 lip 2010, 20:55

Zauważyłem to kilka dni temu. Czemu nie działa zakładka: Zobacz aktywne tematy?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 17 lip 2010, 22:04

Przepraszam, sam nie wiem jak przegapiłem ostatnie posty, już nadrabiam:
co do title dla strzałki - już jest,
co do aktywnych tematów - dzięki za wypatrzenie, to efekt uboczny aktualizacji (poprawione),
co do Opery Mini - z tego co widzę to niestety wada ogromnej większości szablonów do phpbb3, mooooże dałbym radę coś na to poradzić, ale raz - podejrzewam, że problem jest jednostkowy, i dwa - nie mam nawet dostępu do tej przeglądarki (korzystam z Opery na PC, na konsoli, ale od dawna nawet nie mam telefonu komórkowego =)), no chyba, że da radę odpalić ją z poziomu Windowsa (środowisko java etc.), co nie zmienia jednak faktu - nie mogę nic obiecać.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Secretman

Postautor: Secretman » 17 lip 2010, 22:53

Dzieki Jazz. Przy okazji - przez ostatni tydzien uzywam Opery Mini i miewalem problemy z napisaniem posta (opanowanie opcji kopiuj pomoglo :p). Ale to chyba problem samej przegladarki z logowaniem (ciasteczka i te sprawy).
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)

Postautor: X-Tech » 26 wrz 2010, 05:06

Mam małą propozycję. Może na stronie dobrze było by zrobić dział recenzje ?
Recenzje pozwalały by uniknięcia możliwości, że któraś gra zostanie zapomniana w gruzach jakiegoś pisma, zinu, gazetki itp. Dzięki temu było by więcej newsów. Oczywiście mówię też o możliwości recenzowania jednej gry przez kilka osób (kilka recenzji dla jednej gry) Mówię tu oczywiście o wszystkich grach w jakie ktoś kiedykolwiek grał na makerze. Nie chodzi o download, ale po prostu same recki. Zbiór recenzji w jednym miejscu na stronie to na pewno BARDZO dobry krok.
Niepotrzebne sztuczne cukry, hejty, zazdrości, wredności. Liczy się pochwała za grę, która przynosi CI mnóstwo frajdy.

CZAT OK.

RM zawsze spoko.

Jestem tu dla siebie. Tworzę co lubię.
Liczy się akcja i intensywna rozgrywka, oraz kreatywność. Inne gry mnie nie jarały i nie jarają. Prawda wylana.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 02 paź 2010, 15:02

Zły dział X, pomyślę o umieszczeniu informacji na podstronie gier, która z pozycji ma swoją recenzję, będzie przejrzyściej.

Przy okazji - znów dobijają się do nas boty, dlatego podkręciłem im solidnie śrubę. Mam nadzieję, że więcej już nam się nic nie trafi. Gdyby jednak - będę już atakował po całości i zafunduję nam reCaptcha. =/
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Co się stało z forum?

Postautor: Rave » 08 kwie 2011, 14:56

Co się stało z forum, bo przez jakiś czas dostawałem piękne 404?
Awatar użytkownika
Mikisi
Kontakt:

Re: Co się stało z forum?

Postautor: Mikisi » 08 kwie 2011, 16:04

Rave pisze:Co się stało z forum, bo przez jakiś czas dostawałem piękne 404?

Przez jaki czas? U mnie wszystko było norrmalnie. :D
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)

Postautor: Rave » 08 kwie 2011, 23:45

Gdzieś koło południa.
master miller

Postautor: master miller » 08 kwie 2011, 23:46

Było wyjść na dwór albo browara :) Może błąd serwera?
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Kontakt:

Postautor: Jazzwhisky » 09 kwie 2011, 00:33

Było, minęło. ;)

Rave, chyba nic się nie stało, nawet jeśli naprawdę na kilka minut coś padło? W przyszłości nie martw się o takie rzeczy.
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Kontakt:

Postautor: LasTTurN » 13 maja 2011, 18:51

Bywa, że po zalogowaniu na forum, w momencie gdy klikam [odpisz] w jakimś temacie wyrzuca mnie do strony logowania... kilkukrotnie próbowałem. Gdy loguję się na TA a potem wchodzę na forum wszystko jest ok.
Klasyczna fontanna z motywem pegaza. Fontanna pegasus.
Malarstwo, rzeźba, fotografika. www.ag-studio.pl

Prezentacja fontanny pegasus: https://docs.google.com/presentation/d/ ... 88aabf8_00
Mantiq

Postautor: Mantiq » 13 maja 2011, 19:11

LasTTurN pisze:Bywa, że po zalogowaniu na forum, w momencie gdy klikam [odpisz] w jakimś temacie wyrzuca mnie do strony logowania... kilkukrotnie próbowałem. Gdy loguję się na TA a potem wchodzę na forum wszystko jest ok.

Mi się nic nie dzieje.

A,że to jest dział propozycji to ja proponuje shoutbox :)

Wróć do „Forum”