Opowieści z Asgun [VX]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Fehu
Posty: 333
Rejestracja: 24 lip 2010, 10:58

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Fehu »

To po co w ogóle coś pisze?
Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa.
- Paul Remarque
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

Jak to po co?
Żeby przedstawić swoje doświadczenie z gry, jako osoba która grała w grę. Nie rozwalaj mnie xD


Według mnie tester mógłby posiadać talent redaktorski na poziomie wypisywania swojej opinii, bugów itp. w myślnikach, równoważnikach zdań, jeśli tylko testowałby gry, tak jak testować powinien.
Chyba nie na forum damn xD
A może coś by ci mówiło przy
" Za duży wait przed Senos " ?XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Fear »

Ja osobiście mogę nawet wypowiedzi Twojego testera nie widzieć na oczy, bo Twój tester ma wyrażać opinię dla Ciebie, żebyś wiedział co masz poprawić, nie dla reszty forum. Może ewentualnie na forum coś napomknąć, że grał i mu się podobało, ale dokładna rozpiska, co i jak ma polecieć do Ciebie, a w jakiej formie to już bez znaczenia. :]

I po za tym to działaj, bo ja osobiście grałem w jedną grę z rm vx i dalej czekam na taką która mnie do tego makera przekona =]
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: LasTTurN »

Wpadłem zerknąć co słychać... no i nie mogłem sobie odmówić skomentowania...

RÓB, RÓB, RÓB... A CHĘTNIE ZAGRAM!
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

Bardziej jako ciekawostka, chciałem zrobić jakiś filmik i wpadł mi do głowy trailer.
A więc zapraszam do oglądania : )
http://www.youtube.com/watch?v=E2rS5yF-PAQ
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

Mam zrobione gdzieś już 80% gry.
Myślę, że jak zepnę pośladki to w maju będzie pełna wersja.
Obrazek
Awatar użytkownika
kvachu
Posty: 765
Rejestracja: 15 kwie 2006, 11:46

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: kvachu »

10 maja.
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

Gratulację.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Mikisi »

nam hoci o to rze nie ma jeszcze tfojej kry a mufiles rze bendzie f maju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




A tak serio - kiedy mniej więcej będzie? ;P
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Powczan »

Pot kuniec maja ( jeśli zepnie poślatki =] )
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Rave »

Ta, ale Noruj nie napisał którego roku :). A tak na serio, to chętnie zagram, ale pewnie i tak na Linuksie nie pójdzie (chociaż po ostatnich usprawnieniach w Wine to kto wie...)
Awatar użytkownika
puniek

TA Project Extravaganza #1 (miejsce 1); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1)
Posty: 153
Rejestracja: 05 sty 2011, 08:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: puniek »

Zero myślenia sprawiło, że pod koniec opinii testera zamiast słówka siła z radośnie przedłużonym Ł mimowolnie pomyślałam, że tam napisane zostało co innego — słit. @__________@ Coraz gorzej ze mną, oj-oj...

Niemniej, nie mając zamiaru napisać postu bez powodu. Tester swoją opinią, choć z lekka chaotyczną, zwiększył mój cichy głód na „Opowieści z Asgun” i sprawił, że już ostrzę swe pazurki na tytuł. Zapowiada się w końcu przyjemna rozrywka według intrygującego scenariusza i z mechaniką, przez którą biedny gracz nie będzie zgrzytał zębami. Na domiar tego nie widać na horyzoncie stada owadów, które mogłyby mocno irytować podczas gry — aż słodko, like it~
Autorka gier konkursowych z TA Project Extravaganza
(Zakażenie #1, Oddanie #6, Poznanie #8)
Redaktorka RMteki, opiekunka profilu FB (RPG Maker News Polska)
Ikonka: wi.wiu (IG)
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

Dzięki!
Ostatnio całkiem straciłem chęci do pracy i mnie zmotywowałaś, więc opóźnienie może nie będzie tak wielkie :P


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Fear »

Co do motywacji, to dobrze, że kolejny projekt póki co nie upadł, ale co do screena,
imo stanowczo za ciemno i za bardzo symetrycznie, chociaż również dość klimatycznie ^^
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Opowieści z Asgun [VX]

Post autor: Noruj »

Może dodam, że ta lokacja jest wzorowana na lokacji z pewnego jrgpa, któremu chciałem oddać hołd :P
W sumie to nieważne, ale jako ciekawostkę.
Obrazek
ODPOWIEDZ