Bohater

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Zablokowany
Awatar użytkownika
matikun
Posty: 185
Rejestracja: 26 maja 2011, 21:35
Lokalizacja: Area 11

Bohater

Post autor: matikun »

Oto moja pierwsza,więc badziewna gra bohater wykonana w rmxp :)Download:http: //www.mediafire.com/?inchlf99yhmgl6g Fabuła:W XII wieku III ery panował pokój, ale nawet wtedy grozę budził chłopiec o imieniu Azgat, który uprawiał zakazaną magię. Założył zakon nekromantów, znalazł sojuszników i zamierzał podbić istahar. Jednak był Artefakt klankorn, który mógł nosić tylko wybraniec bogów (czyli nasz bohater)Azgat rozłamał artefakt na 4 części i rozrzucił po świecie. No i...to tyle o fabule Grafika:RTP + kilka grafik z twierdzyMuzyka:Jak wyżejGra:Hmm...Jest wybór imienia,klasy,ciąg zadań głównych i kilka zadań pobocznych. Jest możliwość jazdy na koniu,eee...troche spikselowanym :) Minigierka,test walki zręcznościowej i samouczek. Poziom walki jest wysoki, także zanim się wyruszy w dalszą podróż należy trochę "podexpić" naszą postać na najsłabszych stworach,czyli żabach. Podczas gry będziemy się mogli zminiać w np.wilkołaka,lisa...No i...na razie tyleScreeny:(w załączniku)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pracuję nad:

Story of Dracula (akcja/komedia) - data premiery: 2016
Mechanika: 90% ||||||||||
Scenariusz: 100% ||||||||||
Mapy: 50% ||||||||||
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Bohater

Post autor: Preki »

Mam dla ciebie zadanie! Zerwij kwiat z takiej czerwonej kępki przed stolicą. Zrobisz to dla mnie?
:shock: WUTEEF?

Pytanie - to Twoja pierwsza gra?
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
matikun
Posty: 185
Rejestracja: 26 maja 2011, 21:35
Lokalizacja: Area 11

Re: Bohater

Post autor: matikun »

na początku tematu mówiłem że pierwsza :)
Pracuję nad:

Story of Dracula (akcja/komedia) - data premiery: 2016
Mechanika: 90% ||||||||||
Scenariusz: 100% ||||||||||
Mapy: 50% ||||||||||
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Bohater

Post autor: tiberium »

Preki pisze:Pytanie - to Twoja pierwsza gra?
matikun pisze:Oto moja pierwsza,więc badziewna gra
Preki, proszę, czytaj... :?

Niepotrzebnie użyłeś skryptów ruby, które nic nie robią (chociażby te paseczki), czy jakiś jazdy na koniu. Mam takie wrażenie jakby pominął całą fabułę w grze.
A w zasadzie po co robisz BADZIEWNĄ GRE?!
Jak się zabierasz za coś, to zrób to porządnie.
Przyłóż się i zrób coś lepszego.
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
Solo Lee
Posty: 147
Rejestracja: 13 maja 2011, 03:49

Re: Bohater

Post autor: Solo Lee »

matikun pisze:Oto moja pierwsza,więc badziewna gra
hmmm...poczekam z graniem aż będziesz robił mniej badziewne gry, albo tylko trochę badziewne. Ewentualnie dobre gry z badziewnymi elementami. :lol: :lol: :lol:

Widziałeś kiedyś opis na pudełku: "To jest badziewna gra, z denną fabułą i sztampową grafiką a fabuła została napisana od niechcenia" Nie? Pewnie dlatego że nikt by taką grą się nie zainteresował. Jak chcesz coś "sprzedać" to wysil się trochę (chociaż w opisie).
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Bohater

Post autor: master miller »

Patrząc na screeny nie wygląda najgorzej jak na pierwszy projekt.

Jednakowoż poczekam na drugi :>


Zamknięty do czasu poprawek.
Zablokowany