Sora no Mission [2k3][Download]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Ska'ciu »

Prezentuję swoją kolejną grę. Grę-adventur, opowiadającą o pojawieniu się czegoś niezwykłego na co Agrethan (moja organizacja w moim świecie) musiał zareagować. Zrobiłem tą grę jako odpowiedź dla ludzi zaciekawionych moim światem, którzy przysłali do mnie aż zero e-maili z pytaniami o niego.
Głównie chciałem tym jeszcze bardziej przybliżyć mój świat i zapewnić nieco rozrywki.
Sama gra to strzelanka z trzema mini grami m.in. lądowanie samolotem czy skradanka.
Życzę miłej zabawy. Ostrzegam jednak że niektóre etapy mogą sprawić trudność podobnie jak było to w przypadku "Brak Weny".

Screeny:

Title screen:
http://desmond.imageshack.us/Himg210/sc ... res=medium

Centrum Dowodzenia:
http://desmond.imageshack.us/Himg4/scal ... res=medium

Jedna ze strzelanin drużynowych:
http://desmond.imageshack.us/Himg196/sc ... res=medium

Skradanka:
http://desmond.imageshack.us/Himg819/sc ... res=medium

==DOWNLOAD==
http://www.mediafire.com/?m76b9son74ux0px
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Preki »

Nikt jeszcze nie grał, czy jak? o_O No dobra, to może ja się wypowiem nieco.

Gra krótka, acz napakowana akcją po brzegi, szczególnie jeśli chodzi o pierwszą bitwę (określenie "walka" byłoby niewystarczające). Ciekawy humor, szczególnie moje ciągłe gadanie o pokładowym tetrisie :mrgreen: , no i jadę żuczkiem w intro <3.

Wiem że poziom trudności mógł co niektórych przerazić, ale warto zagrać, serio :-). W ogóle ciekaw jestem, co Colt by powiedział o systemie użytym w grze.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Ska'ciu

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 2); TA Sprite Contest 2 (miejsce 3)
Posty: 501
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:27
Lokalizacja: The City in Forest
Kontakt:

Re: Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Ska'ciu »

Wiem że pisałem temat nieco na szybko i nie wiedzieć czemu nie działa mi kod IMG do tych screenów, więc są tylko linki. Ale żeby było zerowe zainteresowanie to chyba przesada xD
No, ludzie. Dynamiczna gra w której mamy drużynę 4 wojaków, którym możemy zmieniać formacje (tj zachowanie - za mną, rozproszyć się, wycofać się, utrzymać pozycję) w nieźle opisanym i klimatycznym świecie nikogo nie ciekawi? A może po prostu już się przejadły wszelkie strzelanki?
Nawet jeśli to w tej grze są inne elementy o czym wspomniałem (choćby zwiedzanie mojej bazy xD).
Zachęcam do zagrania lub choćby do pisania dlaczego się nie chce w to grać.
Nie chce mi się ale staram się makerować... I tak już kilka lat xD
The end of C'S RPG Studio: http://www.mediafire.com/?5gmmmmyh2zd (filmik na rm2k3)
ps. Hail Anime&Manga&Nihon
ObrazekObrazek
W Tsukurogrodzie najlepszy tydzień powstaje w grze!
Awatar użytkownika
Mateusz SSJ8
Posty: 303
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:13
Lokalizacja: Nowoczesne, DragonBallLand
Kontakt:

Re: Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Mateusz SSJ8 »

Ska'ciu. Wydaje mi się, że choć RPG Maker XP nie ma takich możliwości, jakie daje ci ten, w którym robisz, to jednak z twoimi umiejętnościami graficznymi i śpiącymi u ciebie skrypterskimi mógłbyś stworzyć niejedną perłę w porównaniu ze "Spamthirowym czołgiem", "Lt. Pythonem", "Reihą", czy "Neko-Meido". Bo twoje gry mają nawet więcej potencjału, niż najlepsza gra z serii "Miasteczko Nowoczesne", jaką DO TEJ PORY zrobiłem, tyle, że ten potencjał w RPG Makerze 2K3 z powodu twojego hardcore-owego stylu nie tyle ukazuje cię jako nieudacznika, co po prostu zostaje zmarnowany. Przecież nie każdy rzuci się w najostrzejszą możliwą walkę, tak jak ty. Ja na przykład jestem typem wolącym wybrać najmniejszą linię oporu. A jeśli nie chcesz migrować na RPG Makera XP, to wykorzystaj możliwości RPG Makera 2K3, żeby dać jakiś pseudo-wybór poziomu trudności, zanim gra się zacznie. Wyższej oceny, niż 1 za poziom trudności twój "Spamthirowy czołg" i tak by nie dostał, ale przynajmniej nie wywołałby takiego załamania nerwowego.
Mantiq
Posty: 428
Rejestracja: 21 mar 2011, 21:41
Lokalizacja: Mszanowo

Re: Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Mantiq »

Nie ma czasu... xD
Za dużo obowiązków.
Awatar użytkownika
Leaf

Golden Forki 2011 - Zapowiedzi (miejsce 2)
Posty: 185
Rejestracja: 16 maja 2011, 16:43
Lokalizacja: Leaf Village

Re: Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Leaf »

Nikt nie zagrał, bo na screenach nie było fajnych lasek :D
Ja może ściągnę, ale znikoma to radość skoro tylko jeden n00b Leaf to pobiera :|
Nie jestem n00bem.
Jestem newbie.
---------------------------
Projekty:
CAMELOT
Ukończone w 100%. Link tutaj:
LINK
Awatar użytkownika
Motoki

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 3); GRMA Code-Off Edycja VI (zwycięstwo)
Posty: 108
Rejestracja: 12 gru 2010, 11:31

Re: Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Motoki »

Osobiście nie przepadam za grami tego typu wykonanych w RM. Dlaczego? Między innymi z powodu unowocześnionego świata, jaki jest przedstawiony, lub porostu dlatego, że strzelanki o takiej perspektywie nie należą do gier, które darze szczególną sympatią. No ale... nie widzę powodu aby się ograniczać i nie dać Sora no mission jakiejkolwiek szansy.

Tak więc... Ogólnie jest fajnie, jednak intro jest zbyt długie (ponieważ zgwałciłem "Z" w połowie nie wiedziałem jak latać - przegrałem) i to właśnie przyczyniło się do wyłączenia gry. Dam znać oraz podzielę się wrażeniami gdy (a także o ile) uda mi się dolecieć do wyspy. Dziś już nie zagram, brak czasu, może jutro, jednak tak jak już wspominałem - to nie mój typ.

W każdym bądź razie życzę dalszej twórczości.
I coming up only to show you wrong ...
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Mikisi »

Pfff, nie ma mnie? : O FOCH FOREVA

A tak serio - intro fajne, grafiki fajne... Tylko, że przypadkiem przewinąłem dialog i nie wiem jak grać w pierwszą grę. xD Miałem swoje wymysły jakieś, ale coś nie wychodziło. xD Spróbuję zagrać dalej. ;>
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1156
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Michu »

Mi sie juz daaawno znudzily twoje gry Ska'ciu i jak widze dziesiaty raz odgrzewanie kotleta to odechciewa mi sie wszystkiego ;)

To nie jest zaczepka i nie chce z tego robic offtopu - chcialbym tylko Ci zwrocic uwage, ze jechanie ciagle na tym samym pomysle moze znuzyc kazdego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1244
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Noruj »

Pograłem trochę i mam podobne odczucia co Michu : P
Trochę przejadły mi się te Twoje gry, o ile Czołg był zabawny, to jednak to nie przyciąga mnie niczym. Poza tym moim zdaniem, kolejna gra o Tobie, Prekim etc może co najwyżej zainteresować właśnie te osoby
Obrazek
Awatar użytkownika
Axer

GF 2022 - Dema (miejsce 1); GF 2020 - Dema (miejsce 1); TAPE #2 (miejsce 2); Konrad Championship II (miejsce 2)
Posty: 124
Rejestracja: 08 lut 2011, 12:30

Re: Sora no Mission [2k3][Download]

Post autor: Axer »

No, no, powiem, że gierka fajna. Troszkę hardkorowe, ale jakoś przeszedłem. Pierwszy boss i lądowanie samolotem sprawiły mi najwięcej trudności. Rób więcej takich strzelanek.

No i popieram wypowiedzi Micha oraz Noruja - rób gry o kimś innym, albo zrób drugi chapter Spamthirowego Czołgu! :P
ODPOWIEDZ