Diablo III na Xbox 360?

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Diablo III na Xbox 360?

Post autor: Rave »

Ma być na launch PS4. Poważnie.
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Diablo III na Xbox 360?

Post autor: GameBoy »

Blizzard ciężko nazwać przeciwnikiem konsol, skoro można zagrać w pierwsze Diablo i drugiego Warcrafta na PSX.
I jak Rave - Diablo III będzie na Playstation 4.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Diablo III na Xbox 360?

Post autor: Rave »

Oglądało się całą noc konferencję Sony, to się wie. Gdybym nie był p... biedakiem, to chętnie bym kupił PS4. Nie dla Diablo, bo nie lubię hack'n'slashy, jedyna gra z tego gatunku jaka mi średnio podchodzi to Bastion, ale to i tak jedynie przez narratora ;), ale dla innych, jak np. Watchdogs - uwielbiam takie klimaty.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Diablo III na Xbox 360?

Post autor: Kleo »

Czytałam w gazetce, że na tej konferencji to tylko pada pokazali, bo więcej na razie nie ma;) Konsola ma być ponoć może koło grudnia. A do grudnia daleko i przez ten czas sporo się może zmienić. W tym w kwestii osobistych zasobów gotówki:)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Diablo III na Xbox 360?

Post autor: Rave »

Widzisz, czytałeś. Ja natomiast oglądałem cały livestream z pokazu na PennyArcade (sprawdzę czy dalej jest, bo ponoć mieli powtórkę w pętli puścić, może jeszcze jest, jest: http://penny-arcade.com/report/editoria ... nouncement - tylko musisz podać zmyśloną datę urodzin bo stream jest od 18 lat+, najlepiej gdzieś w latach 70 ;)).

Faktycznie nie pokazali konsoli jako takiej, ale z doświadczenia wiem, że to prawdopodobnie dlatego, że sprzęt jeszcze nie ma obudowy i jest skręcony "na pająka" - co nie wygląda zbyt estetycznie. Natomiast pokazano wiele fajnych gier i programów artystycznych, m.in. program do rzeźbienia (z konferencji nie wynikało czy będzie w sprzedaży, ale jak będzie i jakimś cudem bym miał PS4, to bym kupił).
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Diablo III na Xbox 360?

Post autor: GameBoy »

Na konferencji przede wszystkim tylko zapowiedzieli nową konsolę pokazując przy tym parę gier i społecznościowe funkcje - oglądanie jak grają znajomi, możliwość zdalnego sterowania grą znajomych, by np. przejść im trudny moment, robienie screenshotów, nagrywanie filmów z rozgrywki z wrzucaniem ich bezpośrednio na YT (przycisk Share na padzie, biorąc pod uwagę ilość filmików typu "let's play" to naprawdę jest strzał w dziesiątkę).
Imponująca jest też możliwość grania w gry zanim się je pobierze (i nawet zanim się je kupi, w czasach gdzie więksi wydawcy bardzo rzadko wydają już dema jest to raczej ewenement).

Samą konsolę pokażą prawdopodobnie na targach E3, albo jeszcze później. ;)

No ale to już trochę nie na temat.
Awatar użytkownika
Szhival
Posty: 109
Rejestracja: 21 kwie 2009, 21:03

Re: Diablo III na Xbox 360?

Post autor: Szhival »

Najsmutniejsze jest to, iz DIII bedzie lepsze na konsolach - gdyz bedzie mozna grac w trybie offline.

Co do samego PS4 - i innych nextgenow - szczerze mowiac malo mnie interesuja. Juz 17 lat gram na PC i jak do tej pory nie mialem powodow sie przesiadac.
Obrazek
Repensum est Canicula
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Post autor: BH Daimaouji »

Właśnie widze że gra też ma być na PS3, dziwne, gra na PS3 i PS4? To tak jakby dać DBZ Infinite world na PS3 i PS2 w 2008 roku!
Najsmutniejsze jest to, iz DIII bedzie lepsze na konsolach - gdyz bedzie mozna grac w trybie offline.
Czemu? I tak granie na konsoli jest fajniejsze (czekam jak darzą DK3 na konsoli)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1770
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Diablo III na Xbox 360?

Post autor: GameBoy »

Co w tym takiego dziwnego? Przecież D3 to stosunkowo świeża gra, a ostatnio Blizzard zapowiedział dodatek.
Przecież na PS3 wychodzą odświeżone (lepiej lub gorzej) hity nawet z PSXa.
Ostatnio wyszło np. Metal Gear Solid Legacy Collection, które zawiera prawie wszystkie części tej gry, w tym te wydane na archaiczny już komputer MSX2.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2013, 20:37 przez GameBoy, łącznie zmieniany 1 raz.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Diablo III na Xbox 360?

Post autor: BH Daimaouji »

GameBoy pisze:Co w tym takiego dziwnego? Przecież D3 to stosunkowo świeża gra, a ostatnio Blizzard zapowiedział dodatek.
Przecież jak na PS3 wychodzą odświeżone (lepiej lub gorzej) hity nawet z PSXa.
1.E do kogo to było?
2.Fajnie, być może darzą remake DBZ Legends na PS3 za rok (o ile Battle of Z to właśnie ten Remake)
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
ODPOWIEDZ