Aztec Squad | Team

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Aztec Squad | Team

Post autor: Rahim »

Witam serdecznie.
Z tej strony jeden z członków jednego z nielicznych dziś na polskiej scenie makera teamu.
Rahim, Lord Drachanel / Zombik, cydyn i(prawdopodobnie bluemike) stworzyliśmy mały team.
Tak wiem, teamy na polskiej scenie odnośnie makera nie trwały zbyt długo, a ich wspólne gry,
a właściwie ich pełne wersje przepadały jak kamień w wodę. Ha, śmieszne, to była czysta dezorganizacja i sprzeczki odnośnie wspólnych projektów, każdy chciał czegoś innego a
logiczne, gdzie kucharzy pięć tam nie ma co zjeść, dlatego też my tworzymy swoje projekty oddzielnie, jednak jeśli potrzebujemy pomocy to pomagamy sobie na wzajem.
Team jest różny pod względem doświadczenia i wieku, jedni znają się lepiej na makerze,
a drudzy mniej, jednak powstał taki team by pokazać takim ludziom którzy są na forum
z swoimi pierwszymi grami przyjmowani raczej negatywnie, że mają szansę się rozwinąć,
poprzez kożdystanie z rad i krytyki scenowej.

Strona teamu zawierać będzie wpisy odnośnie najnowszych i tych starszych projektów i gier
naszej produkcji, narazie mamy tego nie za wiele, ale wszystko z czasem się uzupełni, tymczasem zapraszam do obejrzenia strony teamu, zakładki Gry, Projekty, Zasoby.

Za grafikę strony i reklamy odpowiadam ja, w przyszłości pewnie ulegnie zmianie, bo specjalistą w tej dziedzinie nie jestem :P
Pozdrawiam i zapraszam na stronę:
http://aztecsquad.cba.pl
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Aztec Squad | Team

Post autor: Kleo »

widząc ścierwo zgwałconej i zmasakrowanej kobiety
Plizzz... To nie padła krowa, tylko żona głównego bohatera. ZWŁOKI będzie duuuuuużo lepiej.
Czemu nie ma zapowiedzi na forum?
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Aztec Squad | Team

Post autor: Rahim »

Kleo pisze:
widząc ścierwo zgwałconej i zmasakrowanej kobiety
Plizzz... To nie padła krowa, tylko żona głównego bohatera. ZWŁOKI będzie duuuuuużo lepiej.
Czemu nie ma zapowiedzi na forum?
Nie wiedziałem jak nakreślić dramaturgię tej sytuacji Kleo :p
Zwłoki zostały zmasakrowane.

Cóż zapowiedzi nie ma sensu dawać, bynajmniej ja nie widze sensu, projekt musi mieć poziom czego narazie jemu brak, czekają jeszcze go zmiany i poprawki, nie został jeszcze do końca nakreślony, dlatego.
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: Aztec Squad | Team

Post autor: Zombik »

Chciałem skomentować, ale nie chciało mi się logować, jednak zauważyłem, że jestem już zalogowany, więc skomentuje:
SPOKOJNIE XDDD.
Lepiej posłuchajcie sobie muzyki tak jak ja teraz.
Nie mam pojęcia o co się wkurzasz Rahim. Jak dla mnie projekt Cydyna jest zwykłą gierką pod Rm2003, która i tak wielkiej sławy nie zrobi. Po to są tematy, by ludzie je komentowali i wyrażali swoje opinie. To się nazywa "szczerość".

Wątek wyczyszczony, bez personalnych wycieczek, please.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: Aztec Squad | Team

Post autor: Klonoa »

Jestem choler.. strasznie ciekaw co tu się mogło rozgrywać za potyczka na posty dlatego już niestety spytałem się Drachanela czy powie mi co się tutaj działo bo nie chce mi się męczyć Kleo.

A odnosząc się do ekipy to po co ona jest skoro każdy z was tworzy swoje własne gry, a nie tworzycie jakichś wspólnych gier... jak dla mnie jest to jakiś bezsens bo z tego co mi wiadomo każda grupa pracowała łącznie nad jedna grą.
Jedna osoba zajmowała się dobraniem grafiki, inna była scenarzystą, a jeszcze inna osobą tworzącą świat w programie według tego co było ustalone...
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Aztec Squad | Team

Post autor: X-Tech »

Przypominają mi się czasy C'S sTUDIO by Skaciu, Cris, Caesum. Robili swoje gry i wrzucali na sajt.
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: Aztec Squad | Team

Post autor: Rahim »

Klonoa pisze:Jestem choler.. strasznie ciekaw co tu się mogło rozgrywać za potyczka na posty dlatego już niestety spytałem się Drachanela czy powie mi co się tutaj działo bo nie chce mi się męczyć Kleo.

A odnosząc się do ekipy to po co ona jest skoro każdy z was tworzy swoje własne gry, a nie tworzycie jakichś wspólnych gier... jak dla mnie jest to jakiś bezsens bo z tego co mi wiadomo każda grupa pracowała łącznie nad jedna grą.
Jedna osoba zajmowała się dobraniem grafiki, inna była scenarzystą, a jeszcze inna osobą tworzącą świat w programie według tego co było ustalone...
1) Ciekawość to 1 stopień do piekła.
2) I każda grupa się rozpadała, naszym celem jest tworzenie gier i wzajemna sobie pomoc w razie problemów tak jak wspomniane poniżej C'S sTUDIO.
X-Tech pisze:Przypominają mi się czasy C'S sTUDIO by Skaciu, Cris, Caesum. Robili swoje gry i wrzucali na sajt.
1) Znam ich stronę, przyznam szczerze że ona była taką motywacją do Aztec Squadu, chcieliśmy, poprawka chciałem mieć gdzieś miejsce gdzie mogę trzymać swoje projekty, ala muzeum~


UWAGA!
Strona Aztec Squad została zamknięta, team przeniósł się gdzieś indziej, ale chwilowo nie bd chwalić się co jak i gdzie. Zobaczycie sami.
Pozdrawiam.
Zablokowany