[PXL] Clear Sky

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: [PXL] Clear Sky

Post autor: Michu »

Jak zawsze świetne =] i przypomina mi trochę grafiki z GBA. Mam prośbę - takie pixelki mógłbyś dawać od razu z wersjami x2 i x4 na przykład - dopiero po powiększeniu widać klasę Twojej pracy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [PXL] Clear Sky

Post autor: Rahim »

Obrazek

Bardzo ładnie ;)
Masz talent, ta postać ciekawie by wyglądała jako Battle char do 2k3, pomyśl nad tym.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: [PXL] Clear Sky

Post autor: Klonoa »

@Michu,
Może to nie jest taki zły pomysł żeby zamieszczać oryginalną wersję i link do dwukrotnie powiększonej pracy chociaż niekiedy to może wyjść bardziej na złe niż na dobre... ale no cóż ^^

@Rahim,
Może dla was wygląda to ładnie, ale dla mnie szpetnie... w każdym razie nie będzie więcej battlersów z gatunku Torchlight bo tej gry zwyczajnie nie posiadam a CBT czy OBT już dawno temu się skończyły heh.

Nowa praca!
Bo poczułem chęć na sklejenie kolejnych pikseli. Tym razem fan art bez przeróbek istniejących grafik.
Obrazek
2x
krok po kroku
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: [PXL] Clear Sky

Post autor: Michu »

Wow, znowu świetnie =D I pomysł na "krok po kroku" też dobry. Nie myślałeś może o komiksie z takimi grafikami?
Obrazek
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: [PXL] Clear Sky

Post autor: Klonoa »

@Michu,
Komiks... to by mi zajęło o wiele za dużo czasu gdzie i tak mam już zaczętych kilka projektów komiksów(nie piksel) gdzie i tak rzadko kiedy robię jakiekolwiek grafiki... zresztą odnalazłem jakąś starą kartkę gdzie miałem szkice grafik po jakiegoś MMO jakiego chciałem kiedyś zrobić.

Szkoda było by żeby te szkice zostały szkicami hah!
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: [PXL] Clear Sky

Post autor: Klonoa »

Nudzilo mi sie odrobine dzisiaj miedzy dwudziesta trzecia a polnoca to se postanowilem popikslowac i odkopac moj stary temat dla mojego starego stylu, hahah!

Obrazek
Spoiler:
Tutaj jest akurat taki wyjatek bo byl on wzorowany na kolorystyke mojego kombinezonu. Kilka waznych linii pewnie tez zapomnialem dodac by bardziej przypominal on pancerz z gry.

Tak przy okazji - Warframe <3
Less Less Arte
Obrazek
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: [PXL] Clear Sky

Post autor: Noruj »

To wygląda naprawdę świetnie! Brak słów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: [PXL] Clear Sky

Post autor: Klonoa »

Czy ktos moze mi wyjasnic dlaczego az tak bardzo sie nudze szukajac po internecie rzeczy jakie moglbym zrobic w pikselki?

Obrazek <- wzorzec

Prawdopodobnie nastepnym razem dorzuce jakies grafiki z mojego projektu.. albo cos innego bo bardzo randomowo cokolwiek teraz robie :P
Less Less Arte
Obrazek
ODPOWIEDZ